Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) (Mbi 2,039 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,328,324.00 10 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) PC STORE Tirane 7,560 2016-06-16 2016-06-17 27610040012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602,-M.ZH.E.T.S berje karta aksesi te instituc. u-p nr 3987 dt 16.05.16,p.v. dt 16.05.16, ft oft dt 17.05.16,nj.fit dt 30.05.16,ftnr 1138 dt 19.05..2016,seri 32696738,f.h, nr 14 dt 19.05.16
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MAJLIND LAMÇE Tirane 58,800 2015-10-06 2015-10-07 458100400012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602-M.ZH.E.T.S sherbime transporti materiale,up nr 7077 dt 16.09.2015,ftese per oferte dt 17.09.2015,njoftim fit dt 18.09.2015,fat nr 179 dt 21.09.2015,seri 23929532
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 34,680 2015-09-02 2015-09-02 391100400012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602-M.ZH.E.T.S materiale,up nr 6479 dt 19.08.2015,njoftim fit dt 21.08.2015,fat nr 115 dt 24.08.2015,seri 22701101,fh nr 39 dt 24.08.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 3,000 2015-07-08 2015-07-09 30110040012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DIXHI PRINT - AL Tirane 840,000 2015-06-15 2015-06-16 247100400012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602-M.ZH.E.T.S materiale,up nr 3859 dt 12.05.2015,njoftim fit dt 15.05.2015,fat nr 162 dt 18.05.2015,seri 21979662,fh nr 22 dt 18.05.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 2,988 2015-04-17 2015-04-17 132100400012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602-M.ZH.E.T.S pritje-percjellje,up nr 2779 dt 08.04.2015,njofti fit dt 09.04.2015,fat nr 1293 d t10.04.2015,seri 18922828,fh nr 17 dt 10.04.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) EFEKT Tirane 20,000 2015-04-14 2015-04-14 98100400012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 231- M.ZH.E.T.S Shpenzime te tjera ft.5 dt.27.02.15 serial 1105357 UP 10 dt.26.02.15
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) MAJLIND LAMÇE Tirane 1,680 2015-03-17 2015-03-18 8810040012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602-M.ZH.E.T.S materiale,up nr 1924 dt 10.03.2015,ftese per oferte dt 11.03.2015,njofti fit dt 11.03.2015,fat nr 50 d t13.03.2015,seri 17964000,fh nr 3 dt 13.03.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) GRAPHIC LINE - 01 Tirane 27,480 2015-02-12 2015-02-13 52100400012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602-M.E.I blerje skedaresh,up nr 373 dt 15.01.2015,ftese per oferte dt 16.01.2015,njoftim fit 22.01.2015,fat nr 1249 dt 22.01.2015,seri 18922784,fh nr 2 dt 22.01.2015
Aparati i Ministrise se Ekonomise(3535) DIXHI PRINT - AL Tirane 332,136 2015-01-12 2015-01-16 764100400012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 602- M.ZH.E.T.S materiale,up nr 571 d t24.12.2014,ftese per oferte dt 26.12.2014,njoftim fit dt 26.12.2014,fat nr 290 dt 29.12.2014,seri 19338839,fh nr 58 dt 29.12.2014,pas memo kredise
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave