Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) (Mbi 600 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 21,186,015.00 46 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 7,207 2014-12-27 2014-12-29 88210930012014 Paga baze 600 MEI telefon,kodi 5309814,fat dt 01.12.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 89,093 2014-12-27 2014-12-29 88010930012014 Paga baze 600-602 MEI telefon,kodi 22723865702,fat dt 31.08.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 50,744 2014-12-27 2014-12-29 88110930012014 Paga baze 600 MEI telefon,kodi 2289150397,22723865702,fat dt 30.11.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,198 2014-12-17 2014-12-18 85010930012014 Paga baze 602 MEI telefon,kodi 53809814,fat dt 01.11.2014,seri 1212431363
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,964 2014-12-10 2014-12-11 83410930012014 Paga baze 600 602 MEI telefon,kodi 53809814,fat Shtator 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) UNION BANK SHA Tirane 155,830 2014-12-02 2014-12-03 79310930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page nentor 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 86,444 2014-12-02 2014-12-03 78910930012014 Paga baze 600-602 MEI telefon,kodi 22723865702,22891506397,fat tetor 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 71,901 2014-10-27 2014-10-28 70610930012014 Paga baze 600-602 MEI telefon,kodi 22723865702,fat shtator 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 3,988 2014-10-28 2014-10-28 71610930012014 Paga baze 602 MEI telefon,fat 2014,seri 00000001211847395
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 21,733 2014-10-09 2014-10-10 63010930012014 Paga baze 600 MEI telefon,kodi 44071,fat seri 116912322,fat dt 01.08.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 31,396 2014-10-09 2014-10-10 631109300120141 Paga baze 600 MEI telefon,kodi 44071,fat seri 116882943 fat dt 01.06.20144
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 18,073 2014-10-09 2014-10-10 63110930012014 Paga baze 600 MEI telefon,kodi 44071,fat seri 116934652 fat dt 01.09.20144
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 234,447 2014-10-01 2014-10-01 68110930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page shtator 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 887,909 2014-10-01 2014-10-01 68210930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page shtator 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 858,372 2014-10-01 2014-10-01 68310930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page shtator 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA E TIRANES Tirane 2,868,894 2014-10-01 2014-10-01 68010930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page shtator 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 39,597 2014-09-16 2014-09-17 53510930012014 Paga baze 600 MEI telefon,kodi 538099,fat dt 01.08.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 27,497 2014-09-10 2014-09-10 60110930012014 Paga baze 600 MEI telefon,kodi 44071,fat dt 01.07.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 33,377 2014-09-09 2014-09-10 60010930012014 Paga baze 600 MEI telefon,kodi 44071,fat dt 01.05.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 55,552 2014-09-01 2014-09-02 57710930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page me kontrate gusht 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,502,584 2014-09-01 2014-09-02 57410930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page gusht 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 141,385 2014-09-01 2014-09-02 57610930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page gusht 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 803,753 2014-09-01 2014-09-02 57310930012014 Paga baze 602 MEI paga Gusht 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 929,206 2014-09-01 2014-09-02 57210930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page gusht 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 235,168 2014-09-01 2014-09-02 57110930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page gusht 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 812,519 2014-08-01 2014-08-04 53910930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page korrik 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 863,219 2014-08-01 2014-08-04 53810930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page korrik 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA E TIRANES Tirane 2,993,238 2014-08-01 2014-08-04 53610930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page korrik 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 44,799 2014-08-04 2014-08-04 535110930012014 Paga baze 600 MEI telefon,kodi 530899,fat Prill,Maj 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 143,770 2014-07-01 2014-07-01 38610930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page qershor 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 807,567 2014-07-01 2014-07-01 38310930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page qershor 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) UNION BANK SHA Tirane 154,204 2014-07-01 2014-07-01 38510930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page qershor 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 232,953 2014-07-01 2014-07-01 38110930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page qershor 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA CREDINS Tirane 54,169 2014-06-17 2014-06-18 31010930012014 Paga baze 600 MEI page e prapambetur,liste dt 17.06.2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 27,499 2014-06-17 2014-06-18 26110930012014 Paga baze 600 MEI mbajtur telefon,kodi 44071,fat Mars 2014
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 55,610 2014-06-11 2014-06-12 31310930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page maj 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 237,768 2014-06-02 2014-06-02 29610930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page maj 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) UNION BANK SHA Tirane 120,954 2014-06-02 2014-06-02 30010930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page maj 2014 bordero bashkengjitur
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) BANKA E TIRANES Tirane 2,966,962 2014-06-02 2014-06-02 29510930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page maj 2014 bordero bashkengjitur np 116/113
Aparati i Ministrise se Energjisë dhe Industrisë (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 143,770 2014-06-02 2014-06-02 30110930012014 Paga baze 600 MEI shpenzime page maj 2014 bordero bashkengjitur
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave