Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 20,551,810.00 16 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 999,834 2014-12-01 2014-12-01 47610780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero nentor 2014 nr pun 90-18
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,043,234 2014-11-03 2014-11-03 43110780012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Ministria e Integrimit Pagat bordero muaji tetor 2014 nr pun.90-33
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,092,145 2014-10-02 2014-10-03 39710780012014 Paga baze MINISTRIA e INTEGRIMIT PAGAT SHTATOR 2014 NR PUN.90-33
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,230,475 2014-09-01 2014-09-02 352 10780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero gusht 2014 nr. pun.n 90-33
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,255,323 2014-08-01 2014-08-01 31210780012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero korrik 2014 nr. pun.n 90-33
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,124,636 2014-06-02 2014-06-03 23110780012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT maj 2014 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2014-05-30 2014-06-02 22510780012014 Udhetim i brendshem MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 dieta brenda vendit a.mazi urdher 77 dt 9.5.14 autorizim dt 27.5.14
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 36,000 2014-05-08 2014-05-09 16910780012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pashaporta sherbimi shkresa 977 dt 2.5.14 aplikimi dt 16,17,18.4.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,120,064 2014-05-02 2014-05-05 16010780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT prill 2014 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,122,981 2014-04-01 2014-04-01 10810780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT mars 2014 bordero bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 159,174 2014-03-13 2014-03-17 8610780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 dieta j.vendi nga f.b.financimi urdher dt 22.1.14 kontrate2013/335-067 autorizim 13.3.14
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,768,621 2014-03-04 2014-03-05 5810780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT shkurt 2014 nr punonj pl 90 f 47
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 185,196 2014-02-18 2014-02-19 3310780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 lista pritjesA.Leka nentor dhjetor 2013 janar 2014 autorizim shkurt 2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,863,950 2014-02-03 2014-02-03 1910780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT janar 2014 nr punonj pl 90 f 47
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,527,638 2014-01-07 2014-01-07 110780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT DHJETOR 2013 plan 75 fakt 74 lista dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 17,039 2013-12-31 2014-01-06 56810780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 kthim gabim lista 30.12.13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave