Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 111,973,701.00 439 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 119,912 2014-12-30 2014-12-31 53710780012014 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT energji ft 619121112 dt 10.12.2014nr.kontrates tr1b080024110042 nr kont.b110042
Ministria e Integrimit (3535) SILVANA SHAKA Tirane 13,600 2014-12-30 2014-12-31 52710780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT lavazh, kont ne vazhdim 31.12.2013 fat.103 dt.29.12.2014 seria 001015
Ministria e Integrimit (3535) AL-TEK Tirane 306,000 2014-12-30 2014-12-31 53910780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT Kondicionere up.87 dt.31.10.14 ft. of.31.10.14 njof. fit.07.11.2014 fat.464 dt.13.11.2014 seria 18001446 fh.51 dt.29.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 83,696 2014-12-30 2014-12-31 52510780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT bileta avioni S.Zotaj urdher 120 dt.10.09.2014 pv. emergjence dt.10.09.2014 fat.4028 dt.25.10.2014 seria 17154228
Ministria e Integrimit (3535) INSTITUTI I MODELIMEVE NE BIZNES Tirane 63,000 2014-12-30 2014-12-31 52810780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT Blerje program , up.86 dt.31.10.14 up.91 dt.04.11.14 ft.03.11.14 njof. fit.anullim procedure form 6 dt.11.11.2014 ft.827 dt.11.11.2014 seria 16310527 fh.50 dt.29.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 82,000 2014-12-30 2014-12-31 53410780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT Bileta Avioni Xhezo Elezi Bruksel urdh.136 dt.10.10.2014 up.82 dt.16.10.2014 ft.17.10.14 njof. fit.22.10.14 fat.4290 dt.24.12.14 seria 19005750
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 39,198 2014-12-30 2014-12-31 52610780012014 Udhetim jashte shtetit Ministria e Integrimit bileta avioni urdh.169 dt19.12.2014 up.111 dt.19.12.2014 njof. ft. 24.12.14 ref.79905-12-19-2014 dt.19.12.14 fat.4290dt.22.12.14 seria 19005740
Ministria e Integrimit (3535) MUCA Tirane 1,998,600 2014-12-30 2014-12-31 52310780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT blerje paisje up.23 dt.06.05.2014 njof. fit 23/5 dt.24.07.2014 kont.1426/4 dt.04.09.2014 pv. marrje dorez.18.11.2014 fat4636 dt.03.11.14 seria 16468537 fh55 dt.18.11.2014
Ministria e Integrimit (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 15,000 2014-12-30 2014-12-31 54010780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT sherbim transporti urdh.151 dt.11.11.2014 pv. emergjence dt.11.11.2014 fat.8281 dt.02.12.2014 seria 18228281
Ministria e Integrimit (3535) GECI Tirane 519,960 2014-12-30 2014-12-31 54110780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT Pritje percjellje urdh.134 dt.07.10.2014 program pune 07.10.2014 fat.9746 dt.07.12.2014 seria 17809746
Ministria e Integrimit (3535) GECI Tirane 502,264 2014-12-30 2014-12-31 53810780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT pritje percjellje urdh.162 dt.02.12.2014 program 02.12.2014 fat.829 dt.04.12.2014 seria 17809729
Ministria e Integrimit (3535) FONDACIONI YAPS Tirane 90,960 2014-12-30 2014-12-31 51910780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime te paparashik.sherb.hidraulike pv. emergjence dt.01.07.2014 fat.301 dt.01.07.2014 seria 15256085 fh.52 dt.09.09.2014
Ministria e Integrimit (3535) B R A T I Tirane 456,000 2014-12-30 2014-12-31 52210780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime te paparashik.dhe transportim materiale, up105 dt.04.12.14 ft.05.12.14 njof. fit.05.11.14 fat218 dt.10.12.14 seria 16794586
Ministria e Integrimit (3535) ALBERT KURHANI Tirane 149,856 2014-12-30 2014-12-31 54310780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT Blerje aparat up.121 dt.10.09.14 ft.25.09.14 pv. form 6 dt.26.12.2014 fat.0388 dt.26.12.2014anullim procedure seri 85303244 fh.52 dt.30.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) INSTITUTI I MODELIMEVE NE BIZNES Tirane 130,000 2014-12-30 2014-12-31 52710780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Mirembajtje programi up.96 dt.25.11.2014 ft.23.12.2014 njof. fit.26.12.2014 ft.940 dt.24.12.14 seria 16310641
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 97,000 2014-12-30 2014-12-31 51810780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT bileta avioni urdh.137/1 dt.14.10.14 up.81 dt.16.10.14 ft.17.10.14 ref.60638-10-16-2014 dt.16.10.2014 njof. fit17.10.14 fat.4036 dt.01.12.2014 seria 17154236
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 10,500 2014-12-30 2014-12-31 52110780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT Shpenzime pritje, urdher 152 dt.12.11.2014 program pune dt.14.11.2014 fat.19 dt.25.11.2014 seria 1105607
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 58,496 2014-12-30 2014-12-31 53010780012014 Sherbime telefonike Ministria e Integrimit Lik telefon fat dt 30.11.2014 fat 718890681
Ministria e Integrimit (3535) AMBASADA AUSTRIAKE Tirane 577,300 2014-12-30 2014-12-31 53710780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT TVSH per PPF urdher 175 dt.29.12.2014 kerk lista prot.2090 dt.16.12.2014 per rimbursim
Ministria e Integrimit (3535) ALBA GLOBAL GROUP Tirane 469,000 2014-12-30 2014-12-31 52010780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Sherbim perkthimi ,urdh78 dt.13.10.14 ft.14.10.14 ref.59687 dt.13.10.2014 fit.04.11.2014 fat.570 dt.26.12.2014 seria 14474670
Ministria e Integrimit (3535) MONTELA Tirane 390,000 2014-12-30 2014-12-31 51010780012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MINISTRIA E INTEGRIMIT Sherb projekti dhe sistemim up.92 dt.04.11.14 ft.05.11.2014 ref.649611104.2014 dt,04.11.2014 njof. fit12.11.2014 fat.28 dt.25.11.14 seria 84138878
Ministria e Integrimit (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 370,000 2014-12-30 2014-12-31 53910780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Blerje kartolina up.112 dt.22.12.2014 ft. of. 23.12.2014 njof. fit.24.12.2014 fat.7 dt.26.12.2014 seria 7651057 fh. nr.67 dt.29.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) EFEKT Tirane 30,000 2014-12-30 2014-12-31 52410780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT Shpenzime pritje, urdh 135 dt.09.10.2014 pv. emergjence 09.10.2014 fat.29 dt.09.10.2014 seria 1105587 up.101 dt.25.11.2014
Ministria e Integrimit (3535) ERJON SARAÇI (L21428028P) Tirane 280,380 2014-12-30 2014-12-30 52010780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT sherbim auditimi E.Saraci urdh.173 dt.26.12.2014 fat.6 dt.17.12.2014 seria 86589361 kont.2013/328461
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 155,334 2014-12-30 2014-12-30 53210780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT Diete shp. jashte vendit Sention Zotaj urdh.174 dt.26.12.2014 kont.2013/335067 dt.23.12.2014 autorizim 29.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) GECI Tirane 600,000 2014-12-30 2014-12-30 53610780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT Pritje percjellje urdher 165 dt.05.12.2014 program pune 05.12.2014 fat.9742 dt.06.12.2014 seria 17809742
Ministria e Integrimit (3535) C O L O M B O Tirane 22,000 2014-12-30 2014-12-30 53110780012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MINISTRIA E INTEGRIMIT boje toner, up.99 dt.25.11.14 ft.01.12.14 ref.7222111272014 dt.27.11.14 njof. fit 04.12.14 fat.1577 dt.09.12.14 seria 18334308 fh.66 dt.24.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) GECI Tirane 977,760 2014-12-30 2014-12-30 53510780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT pritje percjellje urdher 168 dt.19.12.2014 program 19.12.2014 fat.9881 dt.27.12.2014 seria 17809881
Ministria e Integrimit (3535) COFFEE CLUB Tirane 60,000 2014-12-30 2014-12-30 52910780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Blerje qumesht kafe, up.113 dt.22.12.14 ft.23.12.14 ref,8028512222014 dt.22.12.2014 njof. fit.24.12.2014fat 7997 dt.24.12.2014 seria 18222947 fh.65 dt.24.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 17,640 2014-12-28 2014-12-29 51110780012014 Posta dhe sherbimi korrier MINISTRIA E INTEGRIMIT energjia kontrata 1210 prot.16.06.2014 fat250 dt.30.11.14 seria 12593874
Ministria e Integrimit (3535) SEZON DEKOR Tirane 456,000 2014-12-28 2014-12-29 51710780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime operative te paparashikueshme femije up.110 dt.18.12.2014 ft.19.12.14 ref.79477-18-2014 dt.18.12.14 njof. fit.19.12.14 fat.05 dt.22.12.2014 dt.22.12.2014 seria 16017155
Ministria e Integrimit (3535) ALBANIA EXPRESS Tirane 101,780 2014-12-28 2014-12-29 51510780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT Bileta avioni urdh.154 dt.17.11.2014 up.93 dt.19.11.2014 ft. of.20.11.2014 ref.6898011192014 dt.19.11.2014 njof. fit.20.11.2014
Ministria e Integrimit (3535) VALTER MARASHI Tirane 40,000 2014-12-28 2014-12-29 51210780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime operative te paparashikueshmetransp.up77 dt.13.10.14 ft.14.10.2014 ref.5965410132014 dt.13.10.2014 njof. fit.20.10.2014 fat39 dt.19.12.14 seria 6294289
Ministria e Integrimit (3535) VALTER MARASHI Tirane 380,000 2014-12-28 2014-12-29 51310780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Shp. op. pastrim dhe sistemim up.106 dt.04.12.14 ft. of.05.12.2014 ref.7430612042014 dt.04.12.2014 fit.05.12.2014 fat.40 dt.20.12.2014 seria 6294290
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 6,702 2014-12-28 2014-12-29 50910780012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 telefon celular Nentor 2014 Klienti 470004478506 fat. dt.01.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) SEZON DEKOR Tirane 414,000 2014-12-28 2014-12-29 51610780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Shpenz.te paparashik.zbukurime, up.108 dt.09.12.2014 ft.09.12.2014 ref.77083-12-12-2014 dt.12.12.2014 njof. fit.15.12.2014 fat.13 dt.19.12.2014 seria 04963250 fh.62 dt.19.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 63,000 2014-12-23 2014-12-24 50010780012014 Udhetim jashte shtetit Ministria e Integrimit bileta avioni urdh.159 dt27.11.2014 up.107 dt.04.12.2014 njof. ft. 05.12.14 ref.74279-12-04 dt.05.12.14 fat.4235dt.10.12.14 seria 19005685
Ministria e Integrimit (3535) SINTEZA CO Tirane 2,174,718 2014-12-24 2014-12-24 50110780012014 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT Blerje paisje kompjuterike, up.2/4 dt.23.04.2014 njof. fit.2/7 dt.21.07.2014 fat.1808 dt.06.10.2014 seria13681508 kont.1426/3 dt.04.09.2014 fh. nr.32 dt.04.11.2014
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 40,000 2014-12-24 2014-12-24 50710780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT Dhurata artistike up.95 dt.25.11.2014 fat.19 dt.18.12.2014 seria 7615669 ft, of.16.12.2014 nr. ref.783341216 dt.17.12.2014 njof. fit.18.12.2014 fh. nr.64 dt.21.12.2014
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 50,000 2014-12-24 2014-12-24 50810780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT dhurata artistike up.97 dt.25.11.2014 fat.10 dt.15.12.2014 seria 7615660 ft. of.27.11.2014 nr. ref.71634-11-26 dt.27.11.2014 njof. fit.27.11.2014 fh nr.63 dt.21.12.2014
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave