Transaksion Thesari 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
DREJTORIESHERBQEVERITARE 2,745,898.00 11 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,145 2014-12-28 2014-12-29 35210730012014 Elektricitet KQZ Energjia dhjetor kont.87 dt.22.01.2014 fat.168 seria 05946532 dt.04.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,128 2014-12-19 2014-12-23 34510730012014 Elektricitet 1073001 602 Energjia nentor 2014 kont 87 dt.22.01.2014 fat.nr.15 seria 05946532 dt.10.11.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 424,256 2014-12-03 2014-12-04 31710730012014 Elektricitet KQZ Energjia elektrike kont 87 dt.22.01.2014 fat.94,125,128 seria 05947975 dt.03.07.2014 ,05946507 dt.04.09.2014,05946510 dt.01.10.2014 perm dt.01.10.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 424,256 2014-11-07 2014-11-07 28510730012014 Elektricitet KQZ energjia elektrike korrik gusht kont 87 dt.22.01.2014 fat.94 seria 0594795 dt.03.07.2014 dhe 111seria 05947993 dt.05.08.14 permb. faturash dt.07.11.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,128 2014-10-27 2014-10-28 26810730012014 Elektricitet KQZ Energjia qershor 2014 kont.87 dt.22.01.2014 fat.79 seria 05947960 dt.11.06.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,128 2014-06-17 2014-06-18 15610730012014 Elektricitet KQZ energjia elektrike maj 2014 kont.87 dt.22.01.2014 fat.65 seria 05947696 dt.08.05.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,128 2014-05-12 2014-05-12 13410730012014 Elektricitet KQZ Lik energji kontr 87 dt 22.01.2014 fat 51 dt 08.04.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,129 2014-04-04 2014-04-04 9410730012014 Elektricitet KQZ Energji mars kontr 87 dt 22.01.2014 fat 29 dt 19.03.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,128 2014-03-19 2014-03-19 7010730012014 Elektricitet KQZ Pag energji kontr 87 22.01.2014 fat 12 dt 25.02.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 212,129 2014-02-11 2014-02-12 2610730012014 Unspecified KQZ Lik energji kontr 87 dt 22.01.2014 fat 6 dt 24.01.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 200,343 2013-12-31 2014-01-16 61510730012013 Unspecified KQZ Shp energji dhjetor 2013 kontr 2265 dt 01.03.2013 fat 107 dt 04.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave