Transaksion Thesari 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 2,364,077.00 21 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 9,000 2014-12-09 2014-12-10 32210730012014 Shpenzime per honorare KQZ honorare per petagog bordero dt.09.12.2014 shkresa nr.1838 dt.02.12.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 176,823 2014-12-01 2014-12-01 30810730012014 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Pagat bordero nentor 2014 nr pun 55-3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 9,000 2014-11-12 2014-11-13 28710730012014 Shpenzime per honorare KQZ ,lik honorare pedagog,shkrese nr 1424 dt 29.10.2014 bordero dt 11.11.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 175,214 2014-11-03 2014-11-03 28010730012014 Paga baze KQZ Pagat bordero permbledhese dt.03.11.2014 nr. punonjesve Plan 55- fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 9,000 2014-10-28 2014-10-29 27010730012014 Shpenzime per honorare KQZ Honorare per petagog pjesmarrje adhoc bordero 28.10.2014 shkresa nr.1406 dt.23.10.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 164,314 2014-10-01 2014-10-01 24410730012014 Shtese page per funksionin KQZ Pagat bordero permbledhese dt.01.10.2014 nr. pun. 55-3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 169,027 2014-09-01 2014-09-01 22110730012014 Shtese page per vjetersi ne pune KQZ Paga Gusht 2014 nr pun pl 55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 171,580 2014-08-01 2014-08-01 19910730012014 Shtese page per funksionin KQZ Pagat bordero korrik 2014 01.08.2014 nr. pun. 55-3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 171,580 2014-07-01 2014-07-02 17210730012014 Paga baze KQZ Paga Qershor 2014 Nr pun pl 55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 173,629 2014-06-02 2014-06-02 15010730012014 Paga baze KQZ Paga Maj 2014 nr pun pl 55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 172,956 2014-05-02 2014-05-02 12610730012014 Shtese page per funksionin KQZ Paga Prill 2014 nr pun pl 55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,850 2014-04-04 2014-04-04 9010730012014 Sherbime te tjera KQZ Sherb pjesemarje ne kom ad-hoc shkrese 233 dt 21.02.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 107,106 2014-04-04 2014-04-04 9110730012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna KQZ Ekzek vend gjyqi urdh 185 dt 08.10.2013 urdh 10 dt 07.02.2014 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 177,632 2014-04-01 2014-04-01 8510730012014 Shtese page per funksionin KQZ Paga Mars 2014 nr pun pl 55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 20,000 2014-03-19 2014-03-19 6810730012014 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara KQZ Pag vend gjyqi urdh 153 dt 01.08.2013 urdh ekzek 25 dt 22.09.2002 shkrese 682 dt 25.09.2012
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 107,106 2014-03-19 2014-03-19 6710730012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna KQZ Pag vend gjyqi urdh 185 dt 08.10.2013 urdh 10 dt 07.02.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 171,551 2014-03-03 2014-03-03 5210730012014 Unspecified KQZ Paga Shkurt 2014 nr pun pl55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 107,106 2014-02-11 2014-02-12 2110730012014 Unspecified KQZ Pag vend gjykate urdh 185 dt 08.10.2013 urdh 10 dt 07.02.2014 bordero 11.02.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 105,296 2014-02-03 2014-02-03 1810730012014 Unspecified KQZ Paga Janar 2014 nr pun pl55 fakt 3
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 106,931 2014-01-21 2014-01-22 1210730012014 Unspecified KQZ Lik vend gjyqi urdh 185 dt 08.10.2013 bordero 21.01.2014
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 53,376 2013-12-31 2014-01-08 310730012014 Unspecified KQZ Paga Dhjetor 2013 nr pun pl 55 fakt 1
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave