Transaksion Thesari 2014- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 310 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBANIANMOBILECOMMUNICATION 433,496.00 12 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,482 2014-12-19 2014-12-23 33610730012014 Paga baze KQZ Shp celular fat121272619, dt 01.12.2014 kod abon C435021100100001,
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 65,599 2014-11-25 2014-11-26 30510730012014 Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat121243398,121243397 dt 01.11.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 33,189 2014-10-21 2014-10-21 26510730012014 Paga baze KQZ Shp celular fat121214455,121214454 dt 01.10.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 38,472 2014-09-18 2014-09-18 23410730012014 Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat121185032,121185031 dt 01.09.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 27,045 2014-08-18 2014-08-19 20710730012014 Paga baze KQZ Shp celular fat121154813,121154812 dt 01.08.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 28,892 2014-07-15 2014-07-16 18210730012014 Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat118805120,118805119 dt 01.07.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 30,149 2014-06-20 2014-06-23 16410730012014 Sherbime telefonike KQZ Shp celular fat118836475,118836474 dt 01.06.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 37,860 2014-05-16 2014-05-19 14210730012014 Paga baze KQZ Shp celular fat118805120,118805119 dt 01.05.2014 kod abon C435021100100001,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 45,196 2014-04-16 2014-04-17 11510730012014 Paga baze KQZ Lik telefon fat 117925262,117925261 dt 01.04.2014 kod 435021100100001
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 31,661 2014-03-20 2014-03-21 7410730012014 Paga baze KQZ Shp celulare fat 117894958,117894957 dt 01.03.2014 kod 435020000100059,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 30,457 2014-02-18 2014-02-19 3610730012014 Unspecified KQZ Shp telefoni fat 117865433,117865434,dt 01.02.2014 kontr 131 dt 23.05.2007 kod 435020000100059,435021100100000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 54,494 2014-01-21 2014-01-22 910730012014 Unspecified KQZ Lik celular dhjetor 2013 fat 117405538,117405537 dt 01.01.2014 kontr 131 dt 23.05.2007 kod abon 435020000100059,4350211100100000
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave