Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 624 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,736,604.00 8 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) ME INDUSTRIE SOLUTION Tirane 45,598 2014-10-22 2014-10-22 50910160012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje pompe uji, up 7510/6 dt 1.10.14, ftesa 7510/7 dt 1.10.14, fitues 2.10.14, pv 3.10.14, ft 102 dt 3.10.14, seri 17964103, fh 51 dt 3.10.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) NIKA Tirane 2,223,246 2014-10-20 2014-10-21 49910160012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje paisje hidrosanitare dhe miremb , kontr 29/7 dt 1.8.14, fituesi 29/3 dt 7.7.14, urdher 29/8 dt 24.9.14, akt kolaud 25.9.14, ft 27 dt 29.9.14 seri 16934930, situacion 25.9.14, shkrese 29/9 date 15.10.1
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PC STORE Tirane 19,200 2014-10-20 2014-10-21 50210160012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje aparat cel, up 7974/1 dt 1.10.14, ftesa 7974/2 dt 1.10.14, fituesi ft 2688 dt 3.10.14, seri 17180459, fh 52 dt 3.10.14. pvmd 3.10.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) "RO -AL" Tirane 154,800 2014-09-26 2014-09-29 46510160012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 1016001, Aparati Min.Brend pagese BLERJE ABAZHUR, UP7376/2 DT11.9.14,ftesa 7376/3 dt 11.9.14, fituesi 12.9.14, ft 325 dt 17.9.14, sr 12505985 fh 40 dt 17.9.14, pvmdorezim 17.9.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PC STORE Tirane 221,880 2014-07-15 2014-07-15 35910160012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerej up 4899/2 dt 12.06.14, ftesa 4899/2 dt 12.06.14, njoftim fit 07.05.14, ft 1703 dt 24.06.14 sr 15542367 fh 23 dt 24.06.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) FASTECH Tirane 13,680 2014-07-03 2014-07-04 34910160012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 1016001,Aparati Min.Brend.pagese blerje apart tel, up 4528/1 dt 02.06.14, ftesa 03.06.14, njoftim fit 09.06.14, ft 679 dt 11.06.14, sr 14278425, fh 21 dt 11.06.14, pv 11.06.14
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PC STORE Tirane 11,400 2014-05-19 2014-05-20 24210160012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre Aparati Min.Brend.blerjeap celular up3688/1 29.04.2014 ft per of 3688/2 05.05.2014 fat 1289 fh 17 07.05.2014
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PC STORE Tirane 46,800 2014-05-09 2014-05-09 23210160012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre Aparati Min.Brend.TELEFON PV 28.04.14 UP 1233/2 DT 03 FTESE OFERTE 1233/5 DT 11.04.2014 NJOFT FIT 29.04.1014 FAT 1140 DT 28.04.2014 SR 13366933 FH 14 DT 28.04.2014.03.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave