Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 718 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 157,288.00 13 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SILVANA SHAKA Tirane 14,400 2014-12-30 2014-12-31 73010140012014 Shpenzime te tjera transporti MINISTRIA E DREJTESISE Larje aut.kont.sherb.854/2 dt.29.01.14 vazhdim ft.116 dt.30.12.14 seri 001023 pcv 30.12.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SILVANA SHAKA Tirane 14,400 2014-12-10 2014-12-11 61410140012014 Shpenzime te tjera transporti MINISTRIA E DREJTESISE larje automjeti,kont vazhdim nr 854/2 dt 29.01.2014 fat nr 108 dt 30.11.2014 sr 001023
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SILVANA SHAKA Tirane 14,400 2014-11-10 2014-11-10 51810140012014 Shpenzime te tjera transporti MINISTRIA E DREJTESISE larje automjeti kont vazhdim nr 854/2 dt 29.01.14 fat nr 100 dt 31.10.2014 sr 001012 pv dt 31.10.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SILVANA SHAKA Tirane 14,400 2014-10-03 2014-10-06 45210140012014 Shpenzime te tjera transporti MINISTRIA E DREJTESISE larje automjeti,kont vazhdim nr 854/2 dt 29.01.2014,fat nr 91 dt 30.09.2014 sr 001002,pv sherbimi 30.09.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 3,988 2014-09-19 2014-09-22 42410140012014 Shpenzime te tjera transporti MINISTRIA E DREJTESISE takse vjetore automjeti TR 5466L,autoriz dt 17.09.14,fat nr 118444186 dt 17.09.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SILVANA SHAKA Tirane 14,400 2014-09-09 2014-09-10 38410140012014 Shpenzime te tjera transporti MINISTRIA E DREJTESISE larje automjeti kont ne vazhdim nr 854/2 dt 29.01.14,fat nr 89 dt 31.08.14,sr 001035
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SILVANA SHAKA Tirane 14,400 2014-08-08 2014-08-11 36110140012014 Shpenzime te tjera transporti MINISTRIA E DREJTESISE sherbim automjeti kontrate ne vazhdim 854/2 dt 29.01.2014 fat 57 dt 30.07.2014 seri 6747389
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SILVANA SHAKA Tirane 14,400 2014-07-04 2014-07-07 29210140012014 Shpenzime te tjera transporti MINISTRIA E DREJTESISE larje automjeti,kont vazhdim nr 854/2 dt 29.01.2014,fat nr 57 dt 30.06.2014,pv sherbimi dt 30.06.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 8,900 2014-07-04 2014-07-07 29110140012014 Shpenzime te tjera transporti MINISTRIA E DREJTESISE takse vjetor regjistrim automjeti TR 1562T dhe TR 1558T,autorizim nr 3620 dt 19.05.14,fat ntr 118261476 dhe 118261486 dt 02.07.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 400 2014-06-10 2014-06-11 23910140012014 Shpenzime te tjera transporti MINISTRIA E DREJTESISE Takse vjetore automjete autorizim 3620 dt.19.05.2014 fat.112190548 dt.19.05.2014 fat.112190531 dt.19.05.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SILVANA SHAKA Tirane 14,400 2014-06-06 2014-06-09 24310140012014 Shpenzime te tjera transporti MINISTRIA E DREJTESISE Larje automjeti,kont nr 854/2 dt 29.01.14 vazhdim,fat nr 51 dt 31.05.14,p dt 31.05.14
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SILVANA SHAKA Tirane 14,400 2014-05-14 2014-05-14 19310140012014 Shpenzime te tjera transporti MINISTRIA E DREJTESISE larje automjeti up.nr.854/1 dt.06.01.2014 ft.of.06.01.2014 app.29.01.2014 kont.854/2 dt.29.01.2014 fat.37 dt.30.04.2014 pv. sherbimi dt.30.04.2014
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SILVANA SHAKA Tirane 14,400 2014-04-21 2014-04-22 15810140012014 Shpenzime te tjera transporti MINISTRIA E DREJTESISE larje automjeti, up.nr.854/1 dt.06.01.2014 ft.of. 06.01.2014 vleresim app dt.07.01.2014 kont. 354/2 dt.29.01.2014 fat.25 dt.31.03.2014 seria 6747431
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave