Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) (Mbi 597 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
INFOSOFTOFFICESHA 2,763,420.00 4 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 1,121,101 2014-10-09 2014-10-09 37210130012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres Ministria shendetesise BL TONERA AUTORIZIM LIDHJE KONTR.3687/1 dt. 26.05.2014 kontr.4004/1 dt. 09.06.2014 fat.119796615 dt. 23.07.2014 fh. 13 dt. 23.07.2014 pv marrje ne dorezim 23.07.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 256,038 2014-05-23 2014-05-26 15410130012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 1013001 602,ministria shendetesisebl toneraup 30 dt 29.1.14 autoriz lidhje kontr 30 dt 29.1.14 shes kontr 643/2 dt 12.2.14 ft 110998820 dt 21.3.2014 fh 5 dt 21.3.14 pv md 21.03.14
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 104,452 2014-04-08 2014-04-08 8210130012014 Kancelari 602,ministria shendetesise,kancelari up nr 30 dt 29.01.2014 kont shtese nr 643/1 dt 20.02.2014 fat sr 110996859 dt 26.02.14 fh 4 dt 26.02.14 Pv 27.02.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 1,281,829 2014-01-27 2014-01-28 1010130012014 Unspecified 600,ministria shendetesise,bl toner,up 9 d 22/2/13,autoriz lid kon 2415/1 d 13/5/13,fat 110963412 d 26/6/13,fat 21 d 26/6/13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave