Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) (Mbi 597 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
CEZSHPERNDARJE 1,637,088.00 8 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 159,026 2014-08-27 2014-08-28 33010130012014 Elektricitet 1013001 MIN SHENDETSI ENERGJI KORRIK 2014 FAT 12.08.2014 SR 6014387362
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 146,906 2014-07-25 2014-07-29 31110130012014 Elektricitet 1013001 MSH energji elektrike shkrese dt. 21.07.2014 fat. 11.07.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 146,260 2014-06-23 2014-06-24 26410130012014 Elektricitet 1013001 Ministria Shendetesise Lik energji fat 13.06.2014 seri 612031166
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 174,809 2014-05-23 2014-05-23 19310130012014 Elektricitet 1013001 602,ministria shendetesise,energji,kon TR2T120164082853 ft 610761078 dt 30.4.14
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 174,251 2014-05-14 2014-05-14 15310130012014 Elektricitet 1013001 602,ministria shendetesise,energji,kon tr082853,fat 12/4/14 s 609684566
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 188,262 2014-04-16 2014-04-17 11910130012014 Elektricitet 1013001 602,ministria shendetesise,eenrgji,shkrse 15/4/14,kontr tr2082853,fat 8/3/14 s 608517435
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 465,010 2014-03-05 2014-03-06 5710130012014 Unspecified 1013001 602,ministria shendetesise,ENEGJI KONT TR 2T120164082853 FAT DHJETOR 13,JANAR 14
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 182,564 2013-12-31 2014-01-20 41410130012013 Unspecified 1013001 602,MINISTRIA SHENDETESISE,energji kontr tr3043,fat 604644583 d 12/12/13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave