Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) (Mbi 597 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALSTEZO(J63208420N) 2,795,940.00 19 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 133,740 2014-12-28 2014-12-29 58410130012014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Ministria shendetesise MIRMB AUTO VZHDIM kontr.5382/5 dt. 21.10.2014 FAT.16433422 DT. 24.12.2014 SIT.24.12.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 202,080 2014-12-25 2014-12-26 53010130012014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Ministria shendetesise mirmb auto vazhdim kontr. 5382/5 dt. 21.10.2014 fat.12606798 dt. 15.12.2014 sit dt. 15.12.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 822,300 2014-12-22 2014-12-23 50010130012014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit Ministria shendetesise MIRMB AUTO autorizim lidhje konttr.5382/4 dt. 17.10.2014 kontr.5382/5 dt. 21.10.2014 sit. dt.05.11.2014 fat.13885228 dt.18.11.2014 fat.13685234 dt. 27.11.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 12,000 2014-06-06 2014-06-06 16610130012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 602,ministria shendetesise,mirmb automjeti,kon vazh 1012/6 d 4/4/13,fat 743 d 5/11/13 s 72551288
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 104,460 2014-05-30 2014-05-30 20310130012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 602,ministria shendetesise,mirm automjeti,kontr vazh 1012/6 d 4/4/13,fat 732 d 2/8/13 s 72551277
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 13,320 2014-05-27 2014-05-27 16710130012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 602,ministria shendetesise,mirmb automjeti,kon vazh 1012/6 d 4/4/14,fat 744 d 12/11/13 s 72551289
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 134,820 2014-05-27 2014-05-27 16810130012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 602,ministria shendetesise,mirmb automjeti,kon vazh 1012/6 d 4/4/14,fat 746 d 12/11/13 s 72551291
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 88,500 2014-05-27 2014-05-27 16210130012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 602,ministria shendetesise,mirmb automjeti,kon vazh 1012/6 d 4/4/14,fat 735 d 5/8/13 s 72551280
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 70,380 2014-05-27 2014-05-27 16010130012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 602,ministria shendetesise,mirmb automjeti,kon vazh 1012/6 d 4/4/14,fat 733 d 3/8/13 s 72551278
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 40,860 2014-05-27 2014-05-27 16310130012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 602,ministria shendetesise,mirmb automjeti,kon vazh 1012/6 d 4/4/14,fat 736 d 5/8/13 s 72551281
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 149,880 2014-05-27 2014-05-27 16910130012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 602,ministria shendetesise,mirmb automjeti,kon vazh 1012/6 d 4/4/14,fat 747 d 5/12/13 s 72551292,
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 32,760 2014-05-27 2014-05-27 16510130012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 602,ministria shendetesise,mirmb automjeti,kon vazh 1012/6 d 4/4/14,fat 742 d 5/11/13 s 72551287
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 60,540 2014-05-27 2014-05-27 15910130012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 602,ministria shendetesise,mirmb automjeti,kon vazh 1012/6 d 4/4/14,fat 731 d 2/8/13 s 72551276
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 93,720 2014-05-27 2014-05-27 17010130012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 602,ministria shendetesise,mirmb automjeti,kon vazh 1012/6 d 4/4/14,fat 748 d 6/12/13 s 72551293
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 12,240 2014-05-27 2014-05-27 16410130012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 602,ministria shendetesise,mirmb automjeti,kon vazh 1012/6 d 4/4/14,fat 741 d 4/11/13 s 72551286
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 108,780 2014-05-27 2014-05-27 16110130012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 602,ministria shendetesise,mirmb automjeti,kon vazh 1012/6 d 4/4/14,fat 734 d 3/8/13 s 72551279
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 531,120 2014-05-23 2014-05-26 20210130012014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602,ministria shendetesise shp miremb automj shtes kontr ne vazhd 26.2.14 sit 24.4.14 ft 754 dt 24.4.14 s 12606754 akt verif 24.4.14
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 105,600 2014-05-23 2014-05-26 20110130012014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602,ministria shendetesise shp miremb automj shtes kontr ne vazhd 26.2.14 shk 643/13 dt 7.3.2014 situac 19.4.14 certifik 19.4.14 ft 753 dt 19.4.1 s 12606753
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 78,840 2014-05-23 2014-05-26 20010130012014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 602,ministria shendetesise shp miremb automj up 30 dt 29.1.14 autoriz 643 dt 29.1.14 shtes kontr 26.2.14 shk 643/13 dt 7.3.2014 skt verif 7.4.14 situac 7.4.14 certifik 7.4.14 ft 752 dt 7.4.1 s 12606752
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave