Transaksion Thesari 2014- Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) (Mbi 597 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 15,530,798.00 39 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 110,319 2014-12-02 2014-12-02 49810130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga nendor 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt 97
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 412,170 2014-12-02 2014-12-02 49710130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga nendor 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt 97
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 47,044 2014-12-02 2014-12-02 50010130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga nendor 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt 97
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 17,223 2014-11-07 2014-11-07 44810130012014 Paga baze Ministria shendetesise telefon korrik 2014 fat.159 dt. 15.08.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 16,939 2014-11-07 2014-11-07 43810130012014 Paga baze Ministria shendetesise telefon fat. 148 dt. 15.07.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 19,454 2014-11-05 2014-11-05 45310130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga tetor 2014,list pagese tetor 2014.
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 1,065,214 2014-11-03 2014-11-04 39710130012014 Paga baze Ministria shendetesise,SIGURIME MUAJI SHTATOR 2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 717,058 2014-11-03 2014-11-04 39810130012014 Paga baze 602,ministria shendetesise,tatim PAGE MUAJI SHTATOR 2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 416,811 2014-11-03 2014-11-03 44010130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga tetor 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt 98
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 55,018 2014-11-03 2014-11-03 44310130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga tetor 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt 98
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 407,528 2014-10-01 2014-10-01 39310130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga shtator 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt 93
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 49,231 2014-10-01 2014-10-01 39610130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga me kontrate shtator 2014,list pagese 2014.np plan 4 fakt 3
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 4,688,282 2014-10-01 2014-10-01 39510130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga shtator 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt 93
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 109,083 2014-10-01 2014-10-01 39410130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga shtator 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt 93
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 110,099 2014-09-11 2014-09-12 37310130012014 Paga baze Ministria shendetesise kthim, ndalese si debitore urdher ministri 350 dt. 18.08.2014 listpagese dt. 05.09.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 109,083 2014-09-01 2014-09-01 33610130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga gusht 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt 93
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 194,713 2014-09-01 2014-09-01 34010130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga gusht 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt 93
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 48,559 2014-09-01 2014-09-01 33810130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga me kontrate gudsht 2014 nr punonjesve plan 4 fakt 3
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 194,713 2014-08-01 2014-08-01 32610130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga korrik 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt 3
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 50,872 2014-08-01 2014-08-01 32410130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga me kontrate korrik 2014,list pagese 2014.np plan 4 fakt 3
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 237,455 2014-08-01 2014-08-01 32510130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga korrik 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt 4
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 494,674 2014-08-01 2014-08-01 32110130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga korrik 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt 5
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 109,083 2014-08-01 2014-08-01 32210130012014 Paga baze Ministria shendetesise paga korrik 2014,list pagese 2014.np plan 100 fakt1
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 109,083 2014-07-01 2014-07-01 27810130012014 Paga baze ministria shendetesise,paga qershor list pagese qershor 2014 Plan 100 fakt 91
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 48,371 2014-07-01 2014-07-01 28010130012014 Paga baze ministria shendetesise,paga qershor list pagese qershor 2014 Plan 100 fakt 91
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 49,190 2014-06-23 2014-06-24 26510130012014 Paga baze Ministria Shendetesise kompesim leje e zakonshme shkrese 33/25 dt. 02.06.2014 &33/26 dt. 03.06.2014 listpagese dt. 16.06.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 29,105 2014-06-23 2014-06-24 25610130012014 Paga baze Ministria Shendetesise Ribursim telefon fat 26.05.2014
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 17,231 2014-06-02 2014-06-02 21810130012014 Paga baze 600,ministria shendetesise, paga kontrate maj 2014,list pagese 2014,np 2/1
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 238,971 2014-06-02 2014-06-02 21610130012014 Paga baze 600,ministria shendetesise,paga maj 2014,list pagese 2014,np 100/4
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 109,083 2014-06-02 2014-06-02 21410130012014 Paga baze 600,ministria shendetesise,paga maj 2014,list pagese 2014,np 100/1
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 13,471 2014-06-02 2014-06-02 22110130012014 Paga baze 600,ministria shendetesise, shtese vjetersiemaj 2014,list pagese 2014,
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 35,326 2014-05-23 2014-05-26 18110130012014 Paga baze MIN E SHENDETSISE TELEFON mars FAT 107-2014 dt 29.4.14 seri 116853166 SR 410002811
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 195,350 2014-05-02 2014-05-02 14810130012014 Paga baze 600,ministria shendetesise,paga prill 2014,list pagese 2014.np 100/3
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 238,108 2014-05-02 2014-05-02 14710130012014 Paga baze 600,ministria shendetesise,paga prill 2014,list pagese 2014.np 100/4
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 18,051 2014-05-02 2014-05-02 14910130012014 Paga baze 600,ministria shendetesise,paga prill 2014,list pagese 2014.np 2/1
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 28,550 2014-04-08 2014-04-08 9710130012014 Paga baze 602,ministria shendetesise,pagese TEL SHKURT SHKRESE 04.04.14 FAT 80 DT 20.03.14
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 20,946 2014-04-01 2014-04-02 9310130012014 Paga baze 600,ministria shendetesise,paga mars 2014,list pagese 2014.np 100/4
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 17,231 2014-04-01 2014-04-02 9410130012014 Paga baze 600,ministria shendetesise,paga mars 2014,list pagese 2014, np 2/1
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 4,682,106 2014-04-01 2014-04-01 8810130012014 Paga baze 600,ministria shendetesise,page mars 2014,list pagese 2014,np 100/82
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave