Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 658 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,129,087.00 29 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) KLAR Tirane 90,000 2014-12-30 2014-12-31 72510060012014 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI, .ShpenzPritje e percjellje,blerje kafw,Fat,nr.833dt.24.11,nr.serie17529786,F.H.nr.61dt.24.11.14,U.P.nr.60dt,29.7.14ft.oferte,Vler,perf.dt.06.08,
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) MAK ALBANIA Tirane 12,500 2014-12-24 2014-12-30 70710060012014 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI, .Shpenz.pritje percjellje, qera salle &uje,kafe,Program pune nr.18.12,date 18.12.2014,Fat.nr.161308,date23.12.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) "P I R R O" Tirane 18,000 2014-12-24 2014-12-30 70610060012014 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI, .Shpenz.blerje dhurata per Deleg.Turk,Fat.nr.72dt.18.12.2014,nr.s.16035322.F.H.nr.64dt.18.12.2014,Programi pune nr.18/12,date 18.12.214
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 15,000 2014-12-24 2014-12-30 70410060012014 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI, .Shpenz.blerje uje pritje percjellje,Fat.nr.8276dt.22.12.2014nr,serial18731824F.H.nr.65.dt.22.12.14,Kontrate ne vazhdim nr.3069dt.09.06.14
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) EURONUOVO Tirane 9,360 2014-12-15 2014-12-19 68410060012014 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI, .Shpenz.blerje uje pritje percjellje,Fat.nrserial111053780,dt.26.09.2013,F.H.35dt.26.09.13,U.P.nr.18dt.24.09.13P.verbal i prok.me vlere nen 10000lekedt.26.09.13Ofertat dt.26.09.13,shkresa nr.7131/4dt.11.12.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 9,900 2014-12-15 2014-12-19 68610060012014 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI, .Shpenz.blerje uje pritje percjellje,Fat.nr.3397dt.27.11.2013nr,serial11318547F.H.nr.39dt.27.11.2013,P.Verbal i emergjencesdt.27.11.2013
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) "P I R R O" Tirane 17,000 2014-12-15 2014-12-19 68310060012014 Shpenzime per pritje e percjellje 1006001 MTI, .Shpenz.blerje dhurata per ministrin maqedonas,Fat.nr.20dt.07.12.2013,nr.s.09026920F.H.nr.42/1dt.09.12.2013,Programi nentor 2013,Memo Dt.06.12.2013
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 15,000 2014-11-05 2014-11-13 60210060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI, shpenzim pritje percjellje,uje,fat.7104dt.30.10.14,17836703F.h.nr46,dt.31.10.14kontrate ne vazhdimnr.3069,dt.09.06.14
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 14,400 2014-11-06 2014-11-11 60910060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI, shpenzim pritje percjellje,uje,fat.5670dt.11.09.14nr.serie16684670F.h.nr41,dt.11.09.14kontrate ne vazhdimnr.3069,dt.09.06.14
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) GOLDEN EAGLE Tirane 8,930 2014-11-05 2014-11-10 60110060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI, shpenzim pritje percjellje,dreke zyrtare,fat219542dt.30.10.2014,nr.serial74170541,shkresanr.6623dt.28.10.14
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) KLAR Tirane 45,000 2014-11-04 2014-11-07 59110060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI, shpenzim blerje kafe ,pritje percjellje,Fat.nr.748dt.26.09.14,nr.17529501,F.h.nr.44dt.26.09.14.U.P.nr.60dt.29.07.14,ftper ofert30.07.14,vleresim perfund.APP,DT.06.08.14.
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 11,000 2014-09-24 2014-09-26 49010060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI,shpenz.Pag.blerje dhurata,pritje percjellje,shkresa nr.4850dt.18.09.14Fat.nr.10dt.18.09.14nr,serial.7332257,F.H.nr.42,dt.18.09.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) "P I R R O" Tirane 18,000 2014-09-24 2014-09-26 48910060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI,shpenz.Pag.blerje dhurata,pritje percjellje,shkresa nr.4386/4dt.10.09.14Fat.nr.37dt.10.09.14nr,serial.16035137,F.H.nr.40,dt.10.09.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 15,000 2014-09-08 2014-09-10 46710060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI,shpenzim Blerje uje per pritje percjellje,Fat.nr.3903dt.10.07.2014nr.serial15877153,fh.nr33,dt.10.07.2014,kontrata ne vazhdim, nr.3069,dt.09.06.14,U.prok.nr45dt.02.06.2014,Ftese per oferte,vleresim perfundimtarAPP
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) LAJTHIZA INVEST Tirane 14,400 2014-09-08 2014-09-10 466100600120141 Shpenzime per pritje e percjellje MTI,shpenzim blerje uji,pritje percjellje,Fat.nr.3657,dt.30.06.2014,nr.serial14429507,Fh.nr.32,dt.30.06.2014, kontrata nr.3069,dt.09.06.2014 ,U.P.nr.45dt.02.06.14, fteseper oferte,vleresim perfundimtar APP,
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) KLAR Tirane 18,000 2014-08-14 2014-08-18 40010060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI,shpenz.sherbim pritje percjellje(uje),Fat.nr.581dt.26.05.14,n.s.12921184,f.h.26.05.14U.prok.nr.42dt.22.05.14Memodt.22.05.14ftese per oferte23.05.14,,vleresimperfundimtar26.05.14,
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) HELIOS CATERING Tirane 2,880 2014-07-30 2014-08-04 39410060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI, shpenz.pritje percjellje,sherbim per nenshkrim mareveshje,Program pune nr.1456dt.12.03.14Lista e pjesemarresveFatura nr.33date 12.03.2014nr.serial11770295
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) HELIOS CATERING Tirane 2,880 2014-07-30 2014-08-04 39510060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI, shpenz.pritje percjellje,sherbim per nenshkrim mareveshje,Program pune nr.2170dt.21.04.14Lista e pjesemarresveFatura nr.50date 22.04.2014nr.serial11777412
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 5,000 2014-07-23 2014-07-31 37410060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI, shpenzim blerje dhurata(libra Riviere)Fat.nr.102dt.15.07.14,nr.serie7332096F.Hyrjenr.34dt.15.07.14,Program pune nr.3529/2dt.15.07.14
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) KLAR Tirane 9,000 2014-07-11 2014-07-16 33210060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI,shpenzim pritje percjellje,kafe me kapsula,Fturanr.555date 23.05.2014nr.serial12921158F.Hyrjenr.23dt.23.04.2014Memodt.23.04.14,U.Prok.nr31,dt.23.04.2014P.Verbal dt.23.04.14
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) GECI Tirane 41,160 2014-07-07 2014-07-15 33110060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI, shpenz.qera pritje percjellje,Fat.nr.2607dt.13.06.14nr.serie14872607,program punenr.311dt.11.06.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) COFFEE CLUB Tirane 145,000 2014-07-07 2014-07-15 33510060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI, shpenz.pritje percjellje blerje kafe,fat.1894dt.11.06.2014nrsert.nr.15dt.10.06.14nr.serie6782365,f.h.30dt.11.06.2014u.prok.nr.48dt.09.06.2014,kerkese,ftese per oferteForm.i njoftimitdt.10.06.14,Vleresim perfundimtar
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) COFFEE CLUB Tirane 22,000 2014-06-26 2014-07-08 31010060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI,Shpenzim per pritje percjellje,kafe,qumesht,caj.Fat.nr.29.08dt.13.05.14nrserial15291608,FH.26dt.13.05.14,u.prok.nr.39,date08.05.2014Ftese oferte,Vleresim perfundimtar
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) MAK ALBANIA Tirane 295,748 2014-05-23 2014-06-16 18910060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI,shpenz.pritje percjellje(qira salle,akomodim,prog.nr.162/5dt.07.02.2014,fat.nr.149639dt.26.02.2014nr.S.149639,nr.konf.369355211
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 34,829 2014-05-27 2014-06-05 19710060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI,Shpenzime pritje e percjellje,Fat.nr.03dt.11.02.2014nrs.6941453,prog.pune nr.162/5dt.07.02.2014,Memo,O.Prok.nr.1dt.06.02.2014,vleresim perfundimtar
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) ASTRIT KOLLI Tirane 49,100 2014-05-27 2014-06-05 20010060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI,shpenzim pritje percjellje,fat.6dt.10.02.14nr.s6941523fh.nr.6dt.410.02.14;fat.nr.17dt.1002.14nr.S.6941521,Fh.nr.7dt.10.02.14;fat.nr34dt.10.02.14,nrS.6941518,,fh.nr.8dt.10.02.14;fat.nr.35dt.10.02.14nrS.6941519*,Fh.9dt.10.02.14fat.nr.39
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) "P I R R O" Tirane 17,000 2014-05-23 2014-05-29 19410060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI,Blerje dhurata delegacion kosovar,Fat.nr.31,dt.27.01.2014,nr.S12304581Fh.nr.2,dt.27.01.2014,Program nr.374/1Prot.dt.25.01.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) COFFEE CLUB Tirane 27,000 2014-05-27 2014-05-29 19810060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI,Blerje cafe,qunesht,fat.2026dt.03.04.14,fh.19dt.3.04.14U&P.21dt.02.04.14,ftese per ofertememo,vleresim perfundimtar,
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) SOFRA E ARIUT Tirane 146,000 2014-05-14 2014-05-29 15510060012014 Shpenzime per pritje e percjellje MTI,Dreke zyrtare,min e vendeveEurop.dhe drek me perf.kons.MAPPS,shkr.162/5dt.7.2.14;fat.9dt.10.02.14;38dt.24.04.14;lista e pjsesm.
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave