Transaksion Thesari 2014- Aparati i Ministrise se Infrastruktures dhe Energjise (3535)( ish Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535)) (Mbi 658 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 18,491,902.00 13 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA CREDINS Tirane 26,960 2014-11-03 2014-11-03 56510060012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MTI, shpenzim paga punonjes me kontrate ,Tetor 2014,
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,848,723 2014-11-03 2014-11-03 55910060012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MTI, shpenzim paga Aparati &Aviacioni&HekurudhaTetor 2014,
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,389,744 2014-10-01 2014-10-02 50210060012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MTI,shpenz.Paga aparati muaji Shtator2014,liste pagesa Shtator2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA CREDINS Tirane 25,788 2014-10-01 2014-10-02 508100600120141 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MTI,shpenz.Paga punonjes me kontrate muaji Shtator2014,liste pagesa Shtator2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,184,576 2014-09-01 2014-09-03 43610060012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MTI,shpenzim page,muaji Gusht 2014,aparati,liste pagesa bashkengjitur
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA CREDINS Tirane 304,245 2014-09-01 2014-09-03 43710060012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MTI,shpenzim page,muaji Gusht 2014,aparati,liste pagesa bashkengjitur
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,213,753 2014-08-01 2014-08-04 37810060012014-1 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MTI, shpenz.Paga aparati muaji Korrik2014,liste pagesa dt.01.08.2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Tirane 423,128 2014-07-01 2014-07-03 31710060012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MTI, Paga aparati Qershor 2014.liste pagesa
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA CREDINS Tirane 319,224 2014-06-02 2014-06-03 20410060012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MTI,PAGAT MAJ 2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Tirane 438,717 2014-05-02 2014-05-05 13610060012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MTI paga prill 2014 liste pagesa bashkengjitur
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Tirane 288,251 2014-04-24 2014-04-25 9110060012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MTI liste pagesa mars 2014 listpagesa bashkelidhur Plan 138 Fakt 7
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA CREDINS Tirane 255,602 2014-04-09 2014-04-10 9410060012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MTI liste pagesa e pagave mars 2014
Aparati Min se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,773,191 2014-04-09 2014-04-10 9710060012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MTI liste pagesa mars 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave