Transaksion Thesari 2019- Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) (Mbi 1,412 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,152,706,104.00 1,412 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 739,428 2021-10-22 2021-10-28 31610030012021 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Aparati i KM. Shpenzime pritje percjellje.Fature permbledhese nr.1013 dt.22.10.2021. Urdherpagese dt.28.09.21,Program dt.28.09.21.Urdherpagese dt.07.10.21,Program dt.07.10.21.Urdherpagese dt.09.10.21.Program dt.09.10.21.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) Team DAEdalus Tirane 80,681 2021-10-20 2021-10-22 31410030012021 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 602 Aparati i KM. Mirembajtje dhe riparim i arkives se automatizuar. Fature nr.13/2021 dt.30.09.2021.Kontrate sherbimi ne vazhdim nr.3760 dt.29.07.2021.Sherbimi periodik shtator 2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 967,387 2021-10-20 2021-10-22 31310030012021 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Aparati i KM. Shpenzime pritje percjellje.Fature elektronike nr.43/2021 dt.14.09.2021.Urdherpagese dt.13.09.2021,Programe dt.13.09.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 369,600 2021-10-20 2021-10-22 31210030012021 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Aparati i KM. Shpenzime pritje percjellje.Fature elektronike nr.60/2021 dt.30.09.2021.Programe dt.02.09.2021-29.09.2021.Kontrate ne vazhdim nr.27 dt.05.01.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 126,216 2021-10-18 2021-10-21 30710030012021 Uje 602 Aparati i KM. Shpenzime uji shtator 2021.Fature permbledhese nr.1010 dt.18.10.2021.Kodi i klientit 188777-1,159467-2,159467-1,159466-1.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) "P I R R O" Tirane 252,500 2021-10-18 2021-10-21 30510030012021 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Aparati i KM.Shpenzime pritje percjellje.Kontrate ne vazhdim nr.28 dt.05.01.2021.Fature permbledhese nr.1008 dt.14.10.2021.Proc.verb.dt.17.09.21,Program dt.17.09.21, Urdh.pag.dt.17.09.21.Proc.verb.dt.14.09.21.Prog.dt.14.09.21,Urdh.pag.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 73,985 2021-10-18 2021-10-21 31110030012021 Sherbime telefonike 602 Aparati i KM. Shpenzime tel.fix.shtator 2021.Fature nr.38585/2021 dt.04.10.2021.Numri i klientit 310001719675.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 692,375 2021-10-18 2021-10-21 31010030012021 Elektricitet 602 Aparati i KM. Shpenzime energji elektrike shtator 2021.Fature permbledhese nr.1011 dt.18.10.2021.Kontrate B 110040, B110039, B 207590, B 207591, B 110037, B 105874.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) SPEEDECO Tirane 150,626 2021-10-18 2021-10-21 30610030012021 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Aparati i KM. Shpenzime poste me jashte.DHL .Fature permbl.nr.1009 dt.18.10.2021.Programe.10.06.2021,Urdherpagese dt.10.06.2021.Programe dt.15.06.2021,Urdherpages dt.15.06.2021.Programe dt.17.06.2021,Urdherpagese dt.17.06.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 185,040 2021-10-14 2021-10-15 30410030012021 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Aparati i KM.Shpenzime pritje percjellje.Fature permbledhese nr.1007 dt.14.10.2021.Urdherpagese dt.04.10.2021,Programe dt.04.10.2021.Urdhpag.dt.05.10.2021,Programe dt.05.10.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 42,710 2021-10-13 2021-10-15 29110030012021 Posta dhe sherbimi korrier 602 Aparati i KM.Sherbimi postar gusht,shtator 2021.Fature permbledhese nr.1004 dt.13.10.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 6,825 2021-10-13 2021-10-15 29610030012021 Shpenzime per honorare 602 Aparati i KM.Shpenzime komision tetor 2021, shpenz.tel.Listepagese tetor 2021.Shkrese nr.4703 dt.05.10.2021.Fature permbledhese nr.1005 dt.13.10.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 945,000 2021-10-13 2021-10-15 28810030012021 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Aparati i KM.Shpenzime pritje percjellje.Fature nr.361/2021 dt.31.08.2021.Urdherpagese dt.30.08.2021.Programe dt.30.07.2021-30.08.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 300 2021-10-13 2021-10-15 28910030012021 Sherbime telefonike 602 Aparati i KM.Shpenzime tel. Vila.Dr.shtator 2021.Fature elektronike nr.182/2021 dt.08.10.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ECS ECO CLIMATE SOLUTION Tirane 1,285,066 2021-10-13 2021-10-15 29810030012021 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 602 Aparati i KM. Riparim,mirembajtje sistemi te ngrohje-ftohjeve ne KM.Fature nr.133/2021 dt.13.10.2021.Procesverbal muaji shtator nr.4647 dt.01.10.2021.Kontrate ne vazhdim nr.3214 dt.01.07.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,525 2021-10-13 2021-10-15 29510030012021 Shpenzime per honorare 602 Aparati i KM.Shpenzime komision tetor 2021.Listepagese tetor 2021.Shkrese nr.4703 dt.05.10.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 2,951,125 2021-10-13 2021-10-15 29010030012021 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Aparati i KM.Shpenzime pritje percjellje. Fature permbledhese nr.1003 dt.13.10.2021.Urdhpag.dt.25.05.21,Program dt.25.05.2021.Urdherpagese dt.26.08.21,Program dt.26.08.21.Urdhpag.dt.01.09.21,Programe dt.01.09.21.Urdhpag.dt.21.09.21,
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) "P I R R O" Tirane 130,000 2021-10-13 2021-10-15 29310030012021 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Aparati i KM.Shpenzime pritje percjellje,dhurata. Fature permbledhese nr.1006 dt.13.10.2021.Kontrate ne vazhdim nr.28 dt.05.01.2021.Proc.verb.dt.27.09.21,Progr. dt.27.09.21.Urdh.pag.dt.27.09.2021.Proc.verb.dt.10.09.21.Progr.dt.10.09.21.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) Team DAEdalus Tirane 367,277 2021-10-13 2021-10-15 29910030012021 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 602 Aparati i KM. Mirembajtje dhe riparim i arkives se automatizuar. Fature nr.94/2021 dt.18.08.2021.Kontrate sherbimi nr.3760 dt.29.07.2021.Up.nr.3590 dt.21.07.2021.Akt.marrje ne dorez.dt.31.08.2021.Prc.verb.fondi limit.dt.16.07.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 73,386 2021-10-13 2021-10-15 29410030012021 Sherbime telefonike 602 Aparati i KM.Shpenzime komision tetor 2021,shpenz tel. Listepagese tetor 2021. Shkrese nr.4703 dt.05.10.2021.Fature permbledhese nr.1005 dt.13.10.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 126,800 2021-10-13 2021-10-15 30310030012021 Udhetim jashte shtetit 602 Aparati i KM.Shpenzime udhetimi me jashte.Fature nr.40/2021 dt.02.10.2021.Prog.4465 dt.22.09.21.Autor.4465/1dt.22.09.21.Urdhpag.dt.22.09.21.Urdh.prok.nr.4639 dt.01.10.2021.Form.njoft.fitues.dt.01.10.2021.Akt.marrje.dor.04.10.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) GOLDEN TRAVEL Tirane 50,500 2021-10-13 2021-10-15 30210030012021 Udhetim jashte shtetit 602 Aparati i KM.Shpenzime udhetimi me jashte.Fature nr.207/2021 dt.05.10.2021.Progr.4694 dt.04.10.2021.Autor.4694/1dt.04.10.Urdh.prok.4684 dt.04.10.21.Form.i njoft.te fituesit 05.10.2021.Akt.marrje ne dorez.05.10.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ONE TELECOMMUNICATIONS Tirane 65,836 2021-10-13 2021-10-15 30110030012021 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 600 Aparati i KM.Tel.aparati kodi 546022. shtator 2021.Fature nr.19472/2021 dt.03.10.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 23,015 2021-10-13 2021-10-15 29710030012021 Sherbime telefonike 602 Aparati i KM.Shpenzime tel.Listepagese tetor 2021.Fature permbledhese nr.1005 dt.13.10.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) GECO 2003 Tirane 24,000 2021-10-13 2021-10-15 30010030012021 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 602 Aparati i KM.Mirembajtje ashensori shtator 2021. Fature nr.190/2021 dt.28.09.2021.Sherbimi periodik shtator 2021.Kontrate sherbimi ne vazhdim nr.1158 dt.02.03.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2021-10-13 2021-10-15 29210030012021 Sherbime telefonike 602 Aparati i KM.Shpenzime tel.linja LD. shtator 2021.Fature nr.65726/2021 dt.07.10.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 459,355 2021-10-07 2021-10-12 2860030012021 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Aparati i KM.Shpenzime pritje percjellje. Fature permbledhese nr.1002 dt.07.10.2021.Udherpagese dt.30.9.2021,programe dt.31.8.2021-29.09.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) CREDINS INVEST-sh.a-Shoqeri administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive. Tirane 39,499 2021-10-07 2021-10-12 28410030012021 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 600 Aparati i KM. Paguar pension vullnetar shtator 2021.Fature permbledhese nr.1001 dt.06.10.2021.Kontrate nr.1013003 dt.18.02.2018, nr.1013404 dt.25.04.2018, nr.1014793 dt.10.10.2018.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 59,050 2021-10-07 2021-10-12 28710030012021 Udhetim jashte shtetit 602 Aparati i KM. Shpenzime akomodimi.Fature nr.26/2021 dt.03.09.2021.Prog.4174 dt.3.9.21.Autor.4174/1 dt.3.9.21.Urdh.pag.dt.3.9.21.Akt.marrje ne dorez.dt.3.9.2021.Urdh.prok.nr.4174 dt.2.09.2021.Form.njoft.fit.dt.3.09.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) PRO-LAB Tirane 513,000 2021-10-07 2021-10-12 28510030012021 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 602 Aparati i KM.Shpenzime blerje dezinfektues duarsh,fature 60/2021 dt.17.8.2021,flet hyrje nr.1 dt.17.8.2021,kerkese dt.15.7.2021,urdherprokurimi nr.3861 dt.3.8.2021,formular njoftim fituesi dt.11.8.2021,akt marrje ne dorezim dt.17.8.21.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 105,567 2021-09-28 2021-09-29 28210030012021 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 600 Aparati i KM. Paguar paga punonjesve shtator 2021. Bordero shtator 2021.Listepagese shtator 2021.Nr.punonjesve plan.174, fakt.2.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,942,541 2021-09-28 2021-09-29 27810030012021 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 600 Aparati i KM. Paguar paga punonjesve shtator 2021. Bordero shtator 2021.Listepagese shtator 2021.Nr.punonjesve plan.174, fakt.60.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA E TIRANES Tirane 53,837 2021-09-28 2021-09-29 28310030012021 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 600 Aparati i KM. Paguar paga punonjesve shtator 2021. Bordero shtator 2021.Listepagese shtator 2021.Nr.punonjesve plan.174, fakt.1.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,478,228 2021-09-28 2021-09-29 28110030012021 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 600 Aparati i KM. Paguar paga punonjesve shtator 2021. Bordero shtator 2021.Listepagese shtator 2021.Nr.punonjesve plan.174, fakt.15.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 3,165,111 2021-09-28 2021-09-29 28010030012021 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 600 Aparati i KM. Paguar paga punonjesve shtator 2021. Bordero shtator 2021.Listepagese shtator 2021.Nr.punonjesve plan.174, fakt.38.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,029,505 2021-09-28 2021-09-29 27910030012021 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë 600 Aparati i KM. Paguar paga punonjesve shtator 2021. Bordero shtator 2021.Listepagese shtator 2021.Nr.punonjesve plan.174, fakt.43..
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 97,170 2021-09-21 2021-09-27 27510030012021 Udhetim jashte shtetit 602 Aparati i KM. Shpenzime akomodimi.Fature nr.11/2021 dt.21.08.2021.Prog.3986/1 dt.19.8.21.Autor.3986/2 dt.19.8.21.Urdh.pag.dt.19.8.21.Akt.marrje ne dorez.dt.23.08.2021.Urdh.prok.nr.4004 dt.20.08.2021.Form.njoft.fit.dt.13.07.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 63,966 2021-09-21 2021-09-27 27410030012021 Udhetim jashte shtetit 602 Aparati i KM. Shpenzime akomodimi.Fature nr.149/2021 dt.03.09.2021.Prog.4178 dt.03.09.2021.Autor.4178/1 dt.03.09.2021.Urdh.pag.dt.03.09.2021.
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ECS ECO CLIMATE SOLUTION Tirane 2,570,132 2021-09-21 2021-09-27 27710030012021 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 602 Aparati i KM. Riparim, mirembajtje sistemi ngrohje-ftohjeve ne KM. Fat. permbl. nr.0912 dt.17.09.2021.Kontrate nr.3214 dt.01.07.2021.Marreveshje kuader nr.43/6 dt.20.05.21.Pr.vb.korrik nr.3862 dt.03.08.21.Pr.vb.gusht nr.4185 dt.07.09.21
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ADRION Tirane 4,050 2021-09-21 2021-09-27 27610030012021 Shpenzime per pritje e percjellje 602 Aparati i KM. Shpenzime pritje percjellje. Fature nr.2769/2021 dt.31.08.2021.Flete hyrje nr.5 dt.31.08.2021.Urdherpagese dt.01.09.2021. Program dt.01.09.2021.
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave