Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,741 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 920,199,188.00 3,741 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FATMIR HOXHA (M01313031C) Tirane 10,140 2021-10-12 2021-10-15 104110140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.02/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Madena Deromemaj Tirane 308,000 2021-10-12 2021-10-15 103110140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.03/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Aida Gjini Tirane 74,580 2021-10-12 2021-10-15 102710140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.04/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Rregjina Gokaj Tirane 18,460 2021-10-12 2021-10-15 104210140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.03/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Enida Bozheku Tirane 22,810 2021-10-12 2021-10-15 103610140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.02/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Erdi Ibro Tirane 2,080 2021-10-12 2021-10-15 103510140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.05/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VALBONA SOTIRI Tirane 380,770 2021-10-12 2021-10-15 103910140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Prill, Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.04/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Ina Tollumi Tirane 2,400 2021-10-12 2021-10-14 103310140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.06/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 113,250 2021-10-08 2021-10-14 102010140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.09/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Esmeralda Kasaj Tirane 78,180 2021-10-08 2021-10-14 102310140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.03/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Arlinda Hoxhaj Tirane 11,400 2021-10-08 2021-10-14 101110140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.05/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) PETRO MALA Tirane 15,260 2021-10-08 2021-10-14 100710140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.186/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Klodian Kovaçi Tirane 24,000 2021-10-08 2021-10-14 101810140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.49/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Translatum & Consultancy Tirane 7,280 2021-10-08 2021-10-14 101610140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Qershor 2021 Luela Lici Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.10/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Enver Biturku Tirane 5,000 2021-10-08 2021-10-14 100610140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fatue nr,321/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Irada Peçi Tirane 112,140 2021-10-08 2021-10-14 101210140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.03/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Anila Ziu Tirane 26,500 2021-10-08 2021-10-14 102510140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.16/2021 dt.08.09.2021 Fature nr.16/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Irena Rama Tirane 18,600 2021-10-08 2021-10-14 101310140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr,12/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Elda Leka Tirane 9,800 2021-10-08 2021-10-14 101910140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthim Prill 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.03/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALTIN KODRA Tirane 5,800 2021-10-08 2021-10-14 102210140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 fature nr.05/2021 dt..22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Ergys Prifti Tirane 67,880 2021-10-08 2021-10-14 101010140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 dt.08/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) EVIS DUSHA Tirane 6,630 2021-10-08 2021-10-14 102110140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.22/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Albana Shehu Tirane 67,390 2021-10-08 2021-10-14 102410140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.11/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Jorida Kosta Tirane 12,500 2021-10-08 2021-10-14 100910140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.02/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Anxhela Starja Tirane 9,360 2021-10-08 2021-10-14 100810140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.03/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ERGYS BEZHANI Tirane 3,900 2021-10-08 2021-10-14 101410140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.83/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Manjola Sopoti Tirane 37,570 2021-10-08 2021-10-14 101510140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.04/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Lasko Nasti Tirane 14,540 2021-10-08 2021-10-14 101710140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Qershor, 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.03/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 264,000 2021-10-08 2021-10-12 102610140012021 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Ministria e Drejtesise Mirembajtje Sist. Qendr. i marredh. jurid. me jasht dhe brend vend. Gusht 2021 Kontrat. nr.53 dt.06.01.21 ft.nr.2443/2021 dt.07.09.21 pv marrje dorezi dt.10.09.21 raport periodik dt.06.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alije Aga Tirane 17,120 2021-10-07 2021-10-12 98910140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.02/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Lindita Sema Tirane 43,530 2021-10-07 2021-10-12 99510140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 fature nr.06/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,000 2021-10-08 2021-10-12 100410140012021 Te tjera transferta tek individet Ministria e Drejtesise Kompensim shpenz. Gusht 2021 (Evis Fico) telefoni detajim limit nr.703 dt.03.02.2021 listepagese dt.06.10.2021 vkm nr.673 dt.02.09.2020
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) COFFEE CLUB Tirane 111,800 2021-10-07 2021-10-12 98810140012021 Shpenzime per pritje e percjellje Ministria e Drejtesise Shpenzim pritje percjellje - kafe UP nr.4499/1 dt.20.09.21 ft per ofert nr.4499/2 dt.20.09.21 klasfik perfund dt.21.09.21 pv marr dorezim dt.21.09.21 ft. nr.100639/2021 dt.21.09.21 fh nr.85 dt.21.09.21
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Amantia Gjikondi Tirane 2,960 2021-10-07 2021-10-12 99610140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) NEW POLITCS Tirane 32,910 2021-10-07 2021-10-12 99710140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill Maj 2021 (Alketa Dedgjoni) Urdher Ministri nr,518 dt.08.09.2021 Fature nr.34/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,982 2021-10-08 2021-10-12 100210140012021 Te tjera transferta tek individet Ministria e Drejtesise Kompensim shpenz. telefoni detajim limit nr.703 dt.03.02.2021 listepagese dt.06.10.2021 vkm nr.673 dt.02.09.2020
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IMELDA HODAJ Tirane 44,700 2021-10-07 2021-10-12 100510140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.05/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Klearko Liati Tirane 98,430 2021-10-07 2021-10-12 99110140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.02/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Keida Tahiri Tirane 12,700 2021-10-07 2021-10-12 99010140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Qershor 2021 (Edlira Harizaj) Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.16/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,200 2021-10-08 2021-10-12 100310140012021 Te tjera transferta tek individet Ministria e Drejtesise Kompensim shpenz. telefoni detajim limit nr.703 dt.03.02.2021 listepagese dt.06.10.2021 vkm nr.673 dt.02.09.2020
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave