Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 3,741 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 920,199,188.00 3,741 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Elda Katorri Tirane 91,360 2021-10-20 2021-10-26 113210140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021, Urdher Min. nr 518, date 08.09.2021, Fature nr 6/2021 dt 30.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HAXHI KARABOJA Tirane 41,860 2021-10-19 2021-10-26 110210140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Mars 2021 (Julinda Karaboja) Urdher Ministri nr.339 dt.12.05.2021 Fature nr.38/2021 dt.19.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alban Foçi Tirane 45,010 2021-10-21 2021-10-26 114710140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim perkthimi Prill Maj Qershor 2021 (Alban Foci, Isida Foci), Urdher Min nr 518 dt 08.09.2021, Fature nr 3/2021 dt 01.10.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Majlinda Gjylbegaj Tirane 12,200 2021-10-20 2021-10-26 114110140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Maj 2021, Urdher Min nr 518 dt 08.09.2021, Fature nr 7/2021 dt 30.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Majlinda Gjylbegaj Tirane 2,600 2021-10-21 2021-10-26 114010140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill 2021 (Alketa Marku) Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.08/2021 dt.30.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Drilona Rami Tirane 37,180 2021-10-21 2021-10-26 113810140012021 Sherbime te tjera Ministria e Dreitesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.01/2021 dt.29.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 62,910 2021-10-21 2021-10-26 112710140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill Qershor 2021 (Erjola Seraj) Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.11/2021 dt.30.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alina Karaulli Tirane 49,820 2021-10-19 2021-10-26 111610140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Janar Shkurt Mars 2021, Urdher Min nr 339 dt 12.05.2021, Fature nr 8/2021 dt 28.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,400 2021-10-19 2021-10-26 110310140012021 Te tjera transferta tek individet Ministria e Drejtesise Kompensim shpenz. telefoni Gusht 2021 Aida Shehi vkm nr.673 dt.02.09.2021 detajim limit nr.703 dt.03.02.2021 listeoagese dt.18.10.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Ioana Maro Tirane 107,250 2021-10-19 2021-10-26 110810140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Prill Qershor 2021, Urdher Min nr 518 dt 08.09.2021, Fature nr 5/2021 dt 27.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Lulzim Shahinaj Tirane 42,100 2021-10-21 2021-10-26 114610140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim perkthimi Prill Qershor 2021, Urdher Min nr 518 dt 08.09.2021, Fature nr 915/2021 dt 01.10.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Drilona Jahaj Tirane 58,800 2021-10-19 2021-10-26 111110140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim perkthimi Maj 2021, Urdher Min nr 518 dt 08.09.2021, fature nr 6/2021 dt 28.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Aida Gjinali Tirane 33,560 2021-10-19 2021-10-26 111010140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise, Sherbim Perkthimi Prill Maj Qershor 2021, Urdher Min nr 518 dt 08.09.2021, Fature nr 3/2021 dt 28.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 51,224 2021-10-21 2021-10-26 113710140012021 Sherbime telefonike Ministria e Drejtesise Shpenzim telefoni Korrik 2021 Fature nr.36719/2021 dt.01.10.2021 nr. klienti 310001696716
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Pëllumb Dervishaj Tirane 6,240 2021-10-18 2021-10-20 110010140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill 2021 (Adriana Dervishaj) Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.02/2021 dt.27.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Gerta Kalamishi Tirane 1,690 2021-10-18 2021-10-20 109810140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.05/2021 dt.27.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Greta Janaqi Tirane 7,850 2021-10-18 2021-10-20 109910140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.03/2021 dt.27.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Ermira Laknori Tirane 106,760 2021-10-18 2021-10-20 109110140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj, Qerhor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.09/2021 dt.24.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 10,480 2021-10-18 2021-10-20 109510140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.05/2021 dt.26.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Jonilda Shehu Tirane 86,910 2021-10-18 2021-10-20 109710140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.03/2021 dt.27.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Tomi Nakuçi Tirane 44,630 2021-10-18 2021-10-20 109410140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 (Lorena Dedja) Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 fature nr.07/2021 dt.26.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Ermira Laknori Tirane 23,790 2021-10-18 2021-10-20 109210140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Janar, Mars 2021 Urdher Ministri nr.339 dt.12.05.2021 Fature nr.08/2021 dt24.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Livia Kreko Tirane 18,880 2021-10-18 2021-10-20 104510140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj, Qershor 2021 (Iva Hyseni) Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.19/2021 dt.22.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Kristi Katundi Tirane 100,060 2021-10-18 2021-10-20 109310140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.05/2021 dt.25.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALEKSANDRA GJONI / TIRANE Tirane 22,880 2021-10-18 2021-10-20 109610140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 Urdher Shpenzime nr,518 dt.08.09.2021 Fature nr.53/2021 dt.27.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) FRAN GJONI(L28215501K) Tirane 53,430 2021-10-18 2021-10-20 108010140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Nentor 2020 (Aferdita Gjoni) Urdher Ministri nr.109 dt.05.03.2021 Fature nr.29/2021 dt.24.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Manjola Lika Tirane 46,280 2021-10-14 2021-10-19 107610140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 (Alma Vladi) Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.30/2021 dt.24.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ELTON ASLLANI Tirane 84,400 2021-10-13 2021-10-19 104710140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 (Anila Hoxha) Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 fature nr.04/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Viola Jonuzi Tirane 7,660 2021-10-14 2021-10-19 108510140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.22/2021 dt.24.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Elsa Bakshevani Tirane 2,740 2021-10-14 2021-10-19 107110140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj, Qershor 2021 (Evis Bakshevani) Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.07/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Enid Zoto Tirane 25,590 2021-10-14 2021-10-19 108710140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.03/2021 dt.24.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Athinta Papa Tirane 26,650 2021-10-14 2021-10-19 108310140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.03/2021 dt.24.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Edlira Marku Tirane 38,200 2021-10-14 2021-10-19 106710140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.02/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Erdi Hoxhalli Tirane 27,040 2021-10-14 2021-10-19 106410140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 (Zana Aliaj) Urdher ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.12/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Erdi Hoxhalli Tirane 192,920 2021-10-14 2021-10-19 106510140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.11/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Valentina Jaupi Tirane 117,540 2021-10-13 2021-10-19 105410140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill Maj 2021 Urdher Shpenzim nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.09/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Magi Ndini Tirane 5,330 2021-10-14 2021-10-19 107910140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.03/2021 dt.24.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Azeta Dumo Tirane 30,200 2021-10-14 2021-10-19 106010140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Qershor 2021 Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.03/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SAFARI ALB Tirane 148,380 2021-10-13 2021-10-19 105110140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Prill, Maj, Qershor 2021 (Neveen Abdelkhalek) Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.33/2021 dt.23.09.2021
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Elda Leka Tirane 12,220 2021-10-14 2021-10-19 106610140012021 Sherbime te tjera Ministria e Drejtesise Sherbim Perkthimi Maj 2021 (Marsida Hyseni) Urdher Ministri nr.518 dt.08.09.2021 Fature nr.04/2021 dt.23.09.2021
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave