Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
VODAFONE ALBANIA 745,277.00 29 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 33,548 2012-03-13 2012-03-20 7210160012012 600-602-Aparat.Min.Brende telefon,kodi 1005922,1065349,fat Janar 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 33,421 2012-03-20 2012-03-21 8510160012012 600-602-Aparat.Min.Brende telefon,kodi 1005922,fat dt 02.03.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 1,517 2012-03-13 2012-03-30 7610160012012 602-Aparat.Min.Brende telefon,kodi 2697737350,fat Janar 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 24,322 2012-05-21 2012-05-29 16810160012012 602- aparati i min se brendshme telefon shkresa 3050/3 dt 18.03.12 abonentio 1005922+1065349 prill 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 5,914 2012-05-21 2012-05-29 16710160012012 602- aparati i min se brendshme telefon shkresa 3050/6 dt 18.03.12 abonenti 1005922 +1065349
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,326 2012-08-23 2012-08-27 31510160012012 Aparat.Min.Brende telefon korrik nr ab 1005922
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 1,843 2012-08-28 2012-08-30 31810160012012 Aparat.Min.Brende telefon korrik ab 2697737350
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 48,607 2012-09-17 2012-09-18 35310160012012 Aparat.Min.Brende telefon gusht 2012 abonenti 10557807 nr 3581388
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 3,379 2012-11-19 2012-12-13 44410160012012 Aparati Min.Brendeshme telefon abon 2697737350
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 69,521 2012-12-06 2012-12-17 46910160012012 Aparat.Min.Brende telefon shkr 8475/2 04.12.2012 nr regj te ab 21219518999
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 922 2012-11-23 2012-12-17 45410160012012 Ministria e Brend.(Aparati) telefon shkr 7627/15 21.11.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 1,075 2012-12-08 2012-12-20 48910160012012 Aparat.Min.Brende telefon,fat 11070632 02.09.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 17,637 2012-04-23 2012-04-25 14010160012012 602-Aparat.Min.Brendeshpenzime telefoni shkr 2132/7 19.04.2012 kodi ab 1005922
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 79,495 2013-02-08 2013-02-11 3210160012013 Apar.Min.Brend.rimb tejkalim shp telefoni kodi ab.1005922 shtator dhjetor 2012 dhe ab.21219518999 dhjetor 12
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,984 2013-02-20 2013-02-20 4910160012013 Aparati Ministrise Brendeshme telefon nentor dhjetor 2012 abon 26977350
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,537 2013-02-19 2013-02-20 5810160012013 Aparati Ministrise Brendeshme rimbursim shp telefoni janar kodi ab1005922
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 47,047 2013-02-26 2013-02-27 6410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme tejkalim shp.telefoni kodi abon.21219518999
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 8,448 2013-03-13 2013-03-18 8210160012013 Aparati Min. Brend. telefon nr regj 2697737350
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 38,559 2013-03-26 2013-03-26 9610160012013 Aparati Ministrise Brendeshme telefon shkurt 2013 abonenti 21219518999
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,600 2013-04-16 2013-04-17 11210160012013 Aparati Ministrise Brend.telefon mars 2013 klienti 133310910
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,718 2013-05-16 2013-05-20 17010160012013 Aparati Ministrise Brend.shp telefoni kodi ab 1005922 fat mars 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 49,435 2013-05-27 2013-05-28 17710160012013 600-602-Aparati Ministrise Brendeshme telefon,kodi 1005922,fat dt 21.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 16,640 2013-06-20 2013-06-21 23110160012013 Aparati Ministrise Brendeshme tejkalim shp tel shkr 3496/3 13.06.2013 nr abon 1005922
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 70,395 2013-08-12 2013-08-16 29910160012013 Aparati Min.Brend.shp.telefoni korrik 2013 shkr 5243/3 06.08.2013 abon.21219518999,qershor nr tel 0692031806
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 7,607 2013-08-23 2013-08-23 31310160012013 600-602-Aparati Min.Brend. telefon,kodi 1005922,fat Korrik 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 50,676 2013-09-06 2013-09-20 32810160012013 Ap.Min.Brend.telefon korrik 2013 abonenti 21219518999
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 51,870 2013-09-19 2013-09-20 36310160012013 Aparati i min. se brendshm tejkalim shp telefoni dhe shp telefoni shkr 5869/9 13.09.2013 klienti 21219518999,1005922
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 21,564 2013-09-23 2013-09-24 37310160012013 Aparati Min. Brend.telefon qershor,gusht 2013 nr tel 0692094035,0692055223
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 18,670 2013-11-05 2013-11-15 41410160012013 Aparati Ministrise Brend.tel shtator 2013 shkr 7477/1 01.11.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >