Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) 1,691,329.00 22 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 84,800 2012-03-13 2012-03-30 7010160012012 602-Aparat.Min.Brende uje,fat nr 1201 dt 30.01.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 86,340 2012-03-20 2012-04-02 8710160012012 602-Aparat.Min.Brende uje,fat nr 1202 dt 29.02.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 48,510 2012-04-17 2012-04-18 13210160012012 602-Aparat.Min.Brende uje,fat nr 1203 dt 28.03.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 88,979 2012-05-11 2012-05-14 16210160012012 602-Aparat.Min.Brende uje fat 1110 28.10.2011 1112 24.12.2011
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 81,850 2012-05-21 2012-05-21 17110160012012 602-aparati i min se brendshme t uje shkresa 3050/7 dt 18.05.12 fat 1204 dt 30.04.12
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 95,330 2012-08-07 2012-08-09 28010160012012 602-Aparat.Min.Brende uje nqershor 2012 fat 1206 28.06.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 5,650 2012-08-16 2012-08-17 31210160012012 602-Aparat.Min.Brende uje korrik 2012 nr kont 159337-1
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 23,790 2012-09-17 2012-09-18 35810160012012 Aparat.Min.Brende uje gusht 2012 nr kont 159337-1
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 44,530 2012-10-26 2012-10-29 40110160012012 Aparat.Min.Brende uje shtator 2012 fat 1209 27.09.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 55,760 2012-11-19 2012-11-27 43910160012012 Aparati Min.Brendeshme uje tetor 2012 fat 1210 29.10.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 58,880 2012-12-17 2012-12-18 50710160012012 Aparat.Min.Brende uje nentor 2012 kont 159337 fat 1211 26.11.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 76,320 2013-02-08 2013-02-11 1810160012013 Aparati Ministrise Brendeshme uje dhjetor 2012 fat 1212 27.12.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 77,710 2013-02-19 2013-02-20 4110160012013 Aparati Ministrise Brendeshme uje janar 2013 fat 1301 25.01.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 98,610 2013-03-20 2013-03-20 9110160012013 Aparati Ministrise Brendeshme uje shkurt 2013 fat 1302-159337-1-1 28.02.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 88,250 2013-04-16 2013-04-17 11710160012013 Aparati Ministrise Brend.uje mars 2013 kont nr 159337 fat 1303 28.03.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 57,540 2013-05-15 2013-05-15 16510160012013 Apar.Min.Brend.uje prill kont 159337 fat 1304 29.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 63,300 2013-06-20 2013-06-21 23310160012013 Aparati Ministrise Brendeshme uje maj 2013 shkr 3946/1 14.06.2013 fat 1305-159337 27.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 80,940 2013-08-12 2013-08-13 30310160012013 Aparati Min.Brend.uje qershor 2013 fat 1306-159337-1-1 27.06.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 153,840 2013-09-13 2013-09-20 35410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme uje shkresa 5869/3 dt 11.09.13 fat 1308-159337-1-1 dt 28.08.13
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 153,840 2013-09-23 2013-09-24 37410160012013 Aparati Min. Brend.uje korrik 2013 kont 159337-1 fat 1307
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 12,720 2013-10-11 2013-10-14 39210160012013 Aparati Ministrise Brendeshme uje shtator 2013 kont 159337,
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 153,840 2013-11-15 2013-11-15 42110160012013 Aparati Ministrise Brendeshme uje tetor 2013 nr kontrates 159337 fat 1310
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >