Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALTIN REMZI DALANI 1,618,810.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALTIN REMZI DALANI Tirane 132,100 2012-04-03 2012-04-12 10710160012012 602-Aparat.Min.Brende materiale,up nr 1743/1 dt 19.03.2012,pv dt 19.03.2012,fat nr 46 dt 19.03.2012,seri 5874663,fh nr 3 dt 19.03.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALTIN REMZI DALANI Tirane 393,660 2012-08-23 2012-08-27 31310160012012 Aparat.Min.Brende riparime fat 17 08.06.2012 pv 08.06.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALTIN REMZI DALANI Tirane 299,050 2012-12-08 2012-12-20 49010160012012 Aparat.Min.Brende boje pigment up 8298/1 27.112012 pv 3.12.2012 fat 25 05.12.2012 fh 61 05.12.20121
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALTIN REMZI DALANI Tirane 396,000 2013-02-22 2013-02-25 5910160012013 602-Aparati Ministrise Brendeshme sherbim dekorimi,up nr 8588/1 dt 06.12.2012,pv dt 07.12.2012,fat nr 36 dt 12.12.2012,seri 5874566
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALTIN REMZI DALANI Tirane 398,000 2013-06-11 2013-06-17 18910160012013 Aparati Minist Bren blerje fotokopje up 579/2 24.01.2013 pv 25.01.2013 fat 167 25.01.2013 fh 11 25.01.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >