Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALPHA BANK -- ALBANIA 605,043.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 82,918 2012-02-01 2012-02-02 4010160012012 600-Aparat.Min.Brende pagat Janar 2012,liste dt 01.02.2012,nr i punonjeve plan212/fakt211
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 101,782 2012-03-01 2012-03-01 6410160012012 600-Aparat.Min.Brende pagat Shkurt 2012,liste dt 01.03.2012,nr i punonjeve plan212/fakt211
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 4,659 2012-03-13 2012-03-30 7910160012012 602-Aparat.Min.Brende rimbursim telefoni,liste dt 05.03.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 82,781 2012-07-02 2012-07-02 23310160012012 600-Aparat.Min.Brende paga qershor 2012 nr pun 223/223
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 82,781 2012-04-02 2012-04-03 9510160012012 600-Aparat.Min.Brende pagat Mars 2012,liste dt 02.04.2012,nr i punonjeve plan212/fakt211
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 84,983 2012-05-02 2012-05-02 14410160012012 600-Aparat.Min.Brende paga prill 2012 nr pun 227/227
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 82,781 2012-06-01 2012-06-01 52510160012012 600-Aparat.Min.Brende paga maj 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALPHA BANK -- ALBANIA Tirane 82,358 2012-08-01 2012-08-02 27010160012012 600-Aparat.Min.Brende paga korrik 2012 nr pun 223/223
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >