Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
POSTA SHQIPTARE SH.A 6,445,357.00 43 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 62,784 2012-03-13 2012-03-30 7110160012012 602-Aparat.Min.Brende abonim ne shtyp,kontrate nr 4794/5 dt 05.01.2012,fat nr 430 dt 01.03.2012.seri 87416515,fat nr 431 dt 01.03.2012,seri 87416416
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 104,628 2012-03-13 2012-03-30 6810160012012 602-Aparat.Min.Brende posta,fat nr 1323 dt 26.02.2012,seri 8740723
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 63,504 2012-04-13 2012-04-23 12610160012012 602-APARATI I MIN SE BRENDSHME POSTA SHKRESA 2132/3 DT 12.04.12 FAT 1625 DT 26.03.12 SR 02148676 MARS 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 64,179 2012-05-21 2012-05-29 16610160012012 602- aparati i min se brendshme abonim ne shtyp vkm 241 dt 31.03.11 kont 4794/5 dt 05.01.12 fat 430 dt 01.03.12 sr 874164 fat 46+47 dt 02.05.12 sr 8741311
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 89,976 2012-05-28 2012-06-08 17510160012012 602-Aparat.Min.Brende poste prill 2012 fat 1926 26.04.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,500,000 2012-08-06 2012-08-14 27610160012012 602-Aparat.Min.Brende vendim gjyqesor shkr nr 3540/6 10.07.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 131,481 2012-08-08 2012-08-15 27810160012012 602-Aparat.Min.Brende abonim shtypi VKM nr 241 dt 31.03.2011 kontr nr 4794/1 dt 5.01.2012 fat nr 555 dt 4.07.2012 sr 0213634
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 61,650 2012-09-07 2012-09-12 33610160012012 602-Aparat.Min.Brende posta,fat nr 3176 dt 26.08.2012,seri 87425630
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 66,870 2012-09-07 2012-09-12 34310160012012 602-Aparat.Min.Brende abonim,V.K.M nr 241 dt 31.03.2011,fat nr 555 dt 04.07.2012,seri 02136346
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 64,287 2012-10-08 2012-10-10 38110160012012 602-Aparat.Min.Brende abonime ne shtyp,V.K.M nr 241 dt 31.03.2012,kontrate nr 4794/5 dt 05.01.2012,fat nr 589 dt 28.09.2012,seri 2136024
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 87,918 2012-10-08 2012-10-10 37510160012012 602-Aparat.Min.Brende posta,fat nr 3493 dt 26.09.2012,seri 02145143
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,800 2012-10-08 2012-10-10 38210160012012 602-Aparat.Min.Brende poste,shkrese nr 6783/4 dt 04.10.2012,fat nr 120 dt 24.09.2012,seri 02133901
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 77,958 2012-11-19 2012-12-13 43610160012012 Aparati Min.Brendeshme poste tetor 2012 fat 3832 26.10.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 66,735 2012-11-19 2012-12-13 43710160012012 Aparati Min.Brendeshme abonim ne shtyp VKM 241 31.03.2012 kont 4794/5 05.01.2012 fat 606 ,607 30.10.2012,
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 77,070 2012-12-06 2012-12-17 48210160012012 Aparat.Min.Brende poste nentor 2012 fat 4142 26.11.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 128,601 2012-12-06 2012-12-17 47110160012012 Aparat.Min.Brende abonim ne shtyp VKM 241 31.03.2012 fat 620 22.11.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 110,364 2012-06-06 2012-06-11 20710160012012 602-Aparat.Min.Brende poste maj 2012 fat 2233 26.05.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 67,626 2012-04-17 2012-04-25 12710160012012 602-Aparat.Min.Brende abonim ne shtyp,kontrate nr 4794/5 dt 05.01.2012,fat nr 464,465 dt 02.04.2012,seri 87416449,87416450
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 142,037 2012-02-13 2012-02-16 5010160012012 602-Apar.Min .Brend abonim ne shtyp,fat nr 405,406 dt 01.02.2012,seri 87413290,87413291,kontrate nr 4794/5 dt 05.01.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 154,980 2012-02-13 2012-02-16 5110160012012 602-Apar.Min .Brend posta,fat nr 1027 dt 26.01.2012,seri 87429627
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 150,876 2013-02-08 2013-02-12 1910160012013 Aparati Ministrise Brendeshme poste dhjetor 2012 fat 4581 26.12.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,040 2013-02-08 2013-02-12 2010160012013 Aparati Ministrise Brendeshme poste sekrete dhjetor 2012 fat 167/8 26.12.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 370,134 2013-02-19 2013-02-20 5410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme poste qershor korrik 2011 janar 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 97,360 2013-02-19 2013-02-20 5010160012013 Aparati Ministrise Brendeshme abonim ne shtyp kont 9015/1 14.01.2013 fat 66,67 07.02.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 129,048 2013-03-07 2013-03-13 7610160012013 Aparati Min. Brend.sherbim postar shkurt 2013 fat 1342 26.02.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 80,856 2013-03-13 2013-03-18 8110160012013 Aparati Min. Brend. abonim ne shtyp VKM 241 31.03.2011 kont 9015/1 14.01.2013 fat 97,98, 01.03.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 87,426 2013-04-16 2013-04-17 11810160012013 Aparati Ministrise Brend.abonim mars 2013 VKM 241 31.03.2011 kont 9015/1 14.01.2013 fat 126 03.04.2013 fat 127 03.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 250,866 2013-06-20 2013-08-05 23410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme poste prill maj 2013 shkr 3496/5 14.06.2013 fat 2007,2337
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 172,503 2013-06-20 2013-08-05 24610160012013 Aparati Ministrise Brendeshme abonim ne shtyp prill maj 2013 fat 187 03.06.2013 Kont 9015/1 14.01.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 133,158 2013-07-11 2013-09-25 27710160012013 Aparati Ministrise Brendeshme poste qershor 13 fat 2659 26.06.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 85,284 2013-07-11 2013-09-25 27810160012013 Aparati Ministrise Brendeshme abonim ne shtyp fat 220 01.07.2013 221 01.07.2013 shk 4601/5 05.07.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,800 2013-07-11 2013-09-25 27910160012013 Aparati Ministrise Brendeshme poste sekrete fat 76/5 25.06.2013 shkr 4601/6 05.07.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 87,426 2013-08-12 2013-10-17 30010160012013 Aparati Min.Brend.abonim ne shtyp VKM 241 31.03.2011 kont 9015/1 14.01.2013 fat 252,253 01.08.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 45,630 2013-08-12 2013-10-17 30210160012013 Aparati Min.Brend.poste korrik 2013 fat 2988 26.07.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 49,152 2013-10-08 2013-10-24 38610160012013 Aparati Min. Brend. poste shtator 2013 fat 3613 26.09.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,620 2013-10-08 2013-10-24 38710160012013 Aparati Min. Brend. poste sekrete fat 126/5 26.09.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 85,662 2013-10-17 2013-10-24 39010160012013 Aparati Ministrise Brend.abonim ne shtyp shtator 2013 fat 305,306 02.10.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 87,237 2013-09-12 2013-10-21 34310160012013 Aparati i ministrise se brendshme ABONIM NE SHTYP SHKRESA 3869 DT 10.09.13 FAT 281+282 DT 02.09.13 SR 2149931+2149932
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 45,876 2013-09-13 2013-10-21 35510160012013 Aparati Ministrise Brendeshme posta shkresa 56869/4 dt 11.09.13 fat 3309 dt 26.08.13 sr 8737412
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 63,036 2013-11-14 2013-11-18 42010160012013 Aparati Ministrise Brendeshme poste tetor 2013 fat 3926 28.10.2013