Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
PANORAMA GROUP 188,500.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) PANORAMA GROUP Tirane 11,000 2012-04-16 2012-04-23 13110160012012 602-aparati i min se brendshme njoftim gazete kont 82 dt 30.03.12 fat 295 dt 30.03.12 sr 0273684 shkresa 396/2 dt 27.03.12
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) PANORAMA GROUP Tirane 70,000 2012-05-28 2012-06-08 17810160012012 602-Aparat.Min.Brende publikime shkr 3050/12 24.04.2012 fat 394 29.04.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) PANORAMA GROUP Tirane 14,000 2012-10-08 2012-10-10 37810160012012 602-Aparat.Min.Brende njoftim,shkrese nr 3783/3 dt 03.10.2012,fat dt 825 dt 14.08.2012,seri 04356364,fat nr 830 dt 14.08.2012,seri 04356369
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) PANORAMA GROUP Tirane 19,500 2012-11-19 2012-12-13 44510160012012 Aparati Min.Brendeshme njoftime ne shtyp shk 7627/10 15.10.2012 fat 925 17.09.2012 1105 30.10.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) PANORAMA GROUP Tirane 46,000 2013-04-16 2013-04-17 12310160012013 Aparati Ministrise Brend.botim njoftimi kont 20 02.13,34 02.13 fat 121,131, 13.02.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) PANORAMA GROUP Tirane 21,000 2013-06-20 2013-08-05 24310160012013 Aparati Ministrise Brendeshme botim njoftimi shk 3946/8 06.04.2013 kont 10.04.2013 fat 343,460
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) PANORAMA GROUP Tirane 7,000 2013-09-13 2013-10-21 35810160012013 Aparati Ministrise Brendeshme notim njoftim shkresa 5869/7 dt 11.09.13 fat 615 dt 19.06.13 sr 9522243 kont 47 dt 06.06.13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >