Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBTELEKOM SH.A. 14,003,560.00 33 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 16,208 2012-01-27 2012-01-30 2/1016001/2012* 230-Aparat.Min.Brende (Proj P.A.M.T) telefon,kodi 1333484275,fat dt 06.01.2012,seri 7703748344
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 744,647 2012-02-16 2012-02-21 5510160012012 600-602-Aparat.Min.Brende kuote telefoni,kodi 1333484275,1346085093,1783805227,fat Janar 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 8,392 2012-03-20 2012-04-02 8310160012012 230-Aparat.Min.Brende (Proj P.A.M.T) telefon,kodi 1333484275,fat dt 08.02.2012,seri 704165944
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 765,250 2012-04-03 2012-04-12 10310160012012 600-602-Aparat.Min.Brende telefon,kodi 1333484275,1346085093,1783805227,fat Shkurt 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 756,844 2012-04-13 2012-04-23 12510160012012 602-APARATI I MIN SE BRENDSHME SHKRESA 2132/2 DT 12.04.12 FAT 1333484275+1346085083+1783805227
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 730,706 2012-05-21 2012-05-29 17010160012012 602+600-aparati i min se brendshme telefon shkresa 3050/5 dt 18.05.12 fat 1333484275+1346085093+1783805227
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 775,796 2012-06-08 2012-06-20 21610160012012 600+602-APARATI I MIN SE BRENDHSME TELEFON SHKRESA 3971/4 DT 08.06.12 FAT 1333484275 +1346085093+1783805227
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 699,674 2012-08-07 2012-08-15 28310160012012 602-Aparat.Min.Brende telefon qershor 2012 nr kl 1333484275,1346085093,1783805227
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 722,525 2012-08-13 2012-08-17 30210160012012 602-Aparat.Min.Brende telefon korrik 2012 kl 13333484275,1346085093,1783805227
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 696,785 2012-09-17 2012-09-18 35110160012012 Aparat.Min.Brende telefon gusht 2012 klienti 1333484275,1346085093,1783805227
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 544,758 2012-10-29 2012-10-30 40810160012012 Aparat.Min.Brende shp telefoni shtator 2012 klienti 1333484275,1346085093,1783805227
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 661,374 2012-11-19 2012-12-13 44010160012012 Aparati Min.Brendeshme telefon tetor 2012 klienti 1368284996,1333484275
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 57,442 2012-11-19 2012-12-13 44110160012012 Aparati Min.Brendeshme telefon tetor 2012 klienti 1368284996
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 599,225 2012-12-17 2012-12-18 50810160012012 Aparat.Min.Brende telefon nentor 2012klienti 1333484275
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 35,734 2012-12-17 2012-12-27 50910160012012 Aparat.Min.Brende telefon nentor 2012klienti 1368284996
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 611,499 2013-02-08 2013-02-12 3110160012013 Apar.Min.Brend.tejk. shp telefoni shkr 420/6 22.01.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 539,637 2013-02-19 2013-02-20 4210160012013 Aparati Ministrise Brendeshme telefon janar 2013 klienti 1333484275,1368284996
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 630,354 2013-03-13 2013-03-18 8910160012013 Aparati Min. Brend. telefon shkr 1630/5 13.03.2013 nr klientit 1333484275
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 122,846 2013-03-15 2013-03-19 1010160012013 Aparati Min. Brend.telefon shkurt dhjetor 2012 janar 2013 nr klientit 1333484275
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 9,337 2013-04-03 2013-04-03 1610160012013 Projekti PAMT telefon shkurt 2013 nr 2248838
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 549,144 2013-04-16 2013-04-17 11310160012013 Aparati Ministrise Brend.telefon mars 2013 klienti 1333484275
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 10,569 2013-05-13 2013-05-15 2710160012013P Aparati Minist Bren Proj PAMT telefon mars nr klientit 1333484275
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 601,488 2013-05-16 2013-05-21 17110160012013 Aparati Ministrise Brend.shp telefoni kodi ab 1333484275 fat prill 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 12,042 2013-05-29 2013-06-12 3110160012013P Proj Lamp Ap. Mini. Brend. telefon,kodi 1333484275 ,fat prill 710895139 08.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 573,934 2013-07-11 2013-09-25 27510160012013 Aparati Ministrise Brendeshme telefon fat 711339434 klienti 1333484275
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 9,975 2013-07-11 2013-09-26 4310160012013P Aparati Ministrise Brendeshme telefon maj klienti 1333484275
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 518,405 2013-08-12 2013-10-17 30410160012013 Aparati Min.Brend.telefon qershor 2013 shk 5243/1 06.08.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 10,591 2013-08-28 2013-10-17 4510160012013P Proj.Pamt telefon qershor 2013 nr klientit 1333484275
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 440,021 2013-09-06 2013-10-17 32910160012013 Ap.Min.Brend.telefon korrik 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 328,906 2013-09-19 2013-10-22 36410160012013 Aparati i min. se brendshm tejkalim shp telefoni dhe shp telefoni shkr 5869/10 13.09.2013 klienti 310001723083
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 413,193 2013-10-31 2013-11-14 39910160012013 Aparati Ministrise Brend.telefon fat 716267692,716268265 30.09.2013 klienti 310001723083,310001692441
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 432,991 2013-11-20 2013-11-20 42210160012013 Aparati Minist Bren shpenzime telefoni fat 716423905,716356961 31.10.2013 klienti 310001723083,1692441
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 373,268 2013-12-18 2013-12-18 46010160012013 Aparati Minist Bren shpenzime telefoni klienti 3100017208,31000169244
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >