Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS 161,014,885.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,630,125 2012-03-13 2012-03-30 6710160012012 602-Aparat.Min.Brende sherbim konektiviteti,kontrate nr 47/6 dt 05.102010 ne vazhdim,fat nr serie 81686273 dt 29.02.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,630,125 2012-04-05 2012-04-13 10210160012012 602-Aparat.Min.Brende sherbim konektiviteti,kontrate nr 47/6 dt 05.102010 ne vazhdim,fat nr serie 81686433 dt 30.02.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,630,125 2012-05-04 2012-05-11 14810160012012 602-Aparat.Min.Brende sherbim konektiviteti prill 2012 kont vazhd 47/6 05.10.2010 fat 26.04.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,630,125 2012-08-06 2012-08-14 27110160012012 602-Aparat.Min.Brendesherbim konektiviteti kont vazhd 47/6 05.10.2010 fat 107926361 31.07.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,630,125 2012-09-04 2012-09-10 32810160012012 Aparat.Min.Brende sherb konektiviteti gusht 2012 ,kont vazhd 47/6 05.10.2010 fat 8168 30.08.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,630,125 2012-10-08 2012-10-09 37210160012012 Aparat.Min.Brende sherbim konektiviteti shtator 2012 kont vazhd 47/6 05.10.2010 fat 107916248 30.09.2012 pverb marrje dorzim 05.10.2010
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,609,995 2012-11-27 2012-12-04 42710160012012 Ministria e Brend.(Aparati) sherbim konektiviteti shtator 2012 kont vazhd 47/5 dhe shtese kontrate 47/6 05.10.2012 fat 107927017 31.10.2012 shpallje ne Buletin APP nr 12 nentor 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,361,625 2012-12-05 2012-12-17 47010160012012 Aparat.Min.Brende sherbim konektiviteti,kontrate ne vazhdim nr 31/2 dt 05.10.2012,fat 107927240 30.11.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,630,125 2012-06-05 2012-06-11 19010160012012 602-Aparat.Min.Brende sherbim konektiviteti maj 2012 kont vazhd 47/6 05.10.2010 fat 81686767 31.05.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,630,125 2012-02-07 2012-02-16 4810160012012 602-Aparat.Min.Brende sherbim konektiviteti,kontrate nr 47/6 dt 05.102010 ne vazhdim,fat nr serie 24305913 dt 31.01.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 15,214,026 2013-02-08 2013-02-12 2110160012013 Apar.Min.Brend.sherbim konektiviteti dhjetor 2012 janar 2013 shtese kont.37/3 14.12.2012 fat 107927459 31.12.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 6,134,688 2013-03-06 2013-03-13 7110160012013 Aparati Ministrise Brendeshme sherbim konektiviteti shkurt 2013 shtese kontrate 37/3 14.12.2012 fat 107984551 28.02.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 8,097,771 2013-04-15 2013-04-16 11910160012013 Aparati Ministrise Brend.sherbim konektiviteti kont nr 10/5 27.02.2013 njoftimi 10/7 04.03.2013 pv marrje dorzim 06.03.2013 fat 107916448 31.03.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 13,987,087 2013-06-18 2013-07-31 23210160012013 Aparati Ministrise Brendeshme sherbim konektiviteti kon vazh 10/7 04.03.2013 fat 107984979 30.04.2013 107985206 01.06.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 23,244,238 2013-09-09 2013-10-17 34410160012013 Aparati Min.Brend.sherbim konektiviteti kont 2/13 15.05.2013 Njoftimi ne APP 06.05.2013 njoftimi fituesit 2/11 24.04.2013 pv marrje dorzim 27.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2013-10-04 2013-10-24 39010160012013 Aparati Ministrise Brendeshme sherbim konektiviteti kont vazhd 2/13 15.05.2013 pv marrje dorzim 2/14 15.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 3,467,313 2013-12-30 2013-12-31 519110160012013 Aparati Minist Bren sherbim konektivoteti nentor 2013 (pjesore) kont vazhd 2/13 15.02.2013 fat 107916669 30.11.2013 pv ma do 27.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 7,428,571 2013-12-04 2013-12-04 44510160012013 Aparati Minist Bren sherbim konektiviteti tetor 2013 kont vazhd 2/13 15.05.2013 pv marrje dorzim 2/14 15.05.2013 fat 107886253 01.11.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >