Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION 1,089,419.00 23 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 105,531 2012-03-20 2012-03-21 8610160012012 600-602-Aparat.Min.Brende telefon,kodi 520851,fat Shkurt 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 62,343 2012-03-13 2012-03-30 7310160012012 600-602-Aparat.Min.Brende telefon,kodi 520851,fat Janar 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 65,138 2012-04-13 2012-04-17 12810160012012 602-APARATI I MIN SE BRENDSHME TEJKLAIM SHPENZIMI SHKRESA 2132/4 DT 13004.12 KODI 520851
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 25,997 2012-05-21 2012-05-21 16910160012012 602- aparati i min se brendshme telefon shkresa 3050/4 dt 18.05.12 abonenti 520851 prill 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 60,885 2012-06-12 2012-06-14 22010160012012 602-Aparat.Min.Brende telefon shk 3971/7 12.06.2012 kodi 520851 maj 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 4,000 2012-08-07 2012-08-15 28510160012012 602-Aparat.Min.Brende telefon fat 682007899 20.06.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 21,378 2012-08-23 2012-08-27 31410160012012 Aparat.Min.Brende telefon korrik nr tel 2095550,2054262
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 3,101 2012-09-04 2012-09-05 33010160012012 Aparat.Min.Brende shp telefoni nr tel 2095550,2054262
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 39,536 2012-09-04 2012-09-05 33110160012012 Aparat.Min.Brende shp telefoni nr tel 4001731,2069551,2072338,2063205
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 191,938 2012-10-26 2012-10-29 39710160012012 Aparat.Min.Brende telefon gusht shtator 2012 kodi ab 52085100001000013...nr tel 4001731,2069551,2072338,2063205,2095550
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 40,992 2012-11-19 2012-11-20 43810160012012 Aparati Min.Brendeshme telefon tetor 2012 abonenti 520851
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 111,135 2013-02-08 2013-02-11 3010160012013 Apar.Min.Brend.tejk. shp telefoni shkr 420/5 22.01.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 48,746 2013-02-19 2013-02-20 5710160012013 Aparati Ministrise Brendeshme rimbursim shp telefoni janar kodi ab520851
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 38,991 2013-03-20 2013-03-20 9210160012013 Aparati Ministrise Brendeshme telefon shkurt 2013 shkr 1630/7 18.03.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 31,346 2013-04-19 2013-04-19 13210160012013 Aparati Ministrise Brend.tejkalim shp telefoni mars 2013 abonenti 520851
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 58,029 2013-05-16 2013-05-20 17210160012013 Aparati Ministrise Brend.shp telefoni kodi ab 520851 fat prill 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 3,099 2013-05-10 2013-05-13 15410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme telefon mars 13 kodi ab 536223
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 2,229 2013-05-27 2013-06-12 17510160012013 602-Aparati Ministrise Brendeshme telefon,kodi 536223,fat Mars/Prill 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 64,080 2013-06-20 2013-06-21 23010160012013 Aparati Ministrise Brendeshme tejkalim shp tel shkr 3496/2 13.06.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 39,904 2013-08-07 2013-08-09 29810160012013 Aparati Min.Brend.telefon qershor 2013 shkr 5243 06.08.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 24,851 2013-08-28 2013-08-28 30910160012013 Aparati Min.Brend.telefon korrik 2013 nr klientit 5208511100100001,5208511100100000
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 35,665 2013-09-13 2013-09-20 13.09.2013 Aparati Ministrise Brendeshme ndalese telefoni fat nr 5208511100100001
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,505 2013-10-28 2013-10-29 40010160012013 Aparati Ministrise Brendeshme shp telefoni shkr 6477/5 25.10.2013 kodi klientit 5208510000100013,5208510000100011
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >