Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
KOHA JONE 139,960.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) KOHA JONE Tirane 21,600 2012-10-08 2012-10-10 38810160012012 602-Aparat.Min.Brende njoftime,shkrese nr 6783/5 dt 01.10.2012,fat nr 203 dt 13.08.2012,seri 88586738,shkrese nr 1195/2 dt 01.08.2012,fat nr 243 dt 19.09.2012,seri 88586778
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) KOHA JONE Tirane 57,600 2012-11-19 2012-12-13 44710160012012 Aparati Min.Brendeshme njoftime ne shtyp shk 7627/10 15.10.2012 fat 38 25.04.2012 275 30.10.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) KOHA JONE Tirane 37,920 2013-04-16 2013-04-17 12510160012013 Aparati Ministrise Brend.botim njoftimi kont 05.02.2013,13.11.2012 fat 27 14.02.2013,283 15.11.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) KOHA JONE Tirane 17,130 2013-06-20 2013-08-05 24410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme botim njoftimi shk 3946/6 14.06.2013 kont 30.04.2013 fat 106,84
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) KOHA JONE Tirane 5,710 2013-09-13 2013-10-21 35710160012013 Aparati Ministrise Brendeshme njoft gazete shkresa 5869/6 dt 11.09.13 fat 1528 dt 13.06.13 sr 88619559 kont 10.06.13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >