Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA 6,283,226.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 63,467 2012-12-14 2012-12-14 49910160012012 Aparat.Min.Brende shperblimi fundvitit urdher 376 12.12.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 383,132 2013-01-09 2013-01-10 0210160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga dhjetor 2012 nr pun 224/224
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 397,732 2013-02-01 2013-02-04 1110160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga janar 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 384,892 2013-03-01 2013-03-01 6610160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga shkurt 2013 nr pun 224/224
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 322,369 2013-04-01 2013-04-01 9810160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga mars 2013 nr pun 225
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 327,310 2013-06-03 2013-06-03 17910160012013 Aparati Min.Brend. paga maj 2013 nr pun 218/218
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,161,484 2013-06-14 2013-06-19 22610160012013 Aparati Min. Brend.vendim gjyqesor vendim nr 3194 19.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 322,346 2013-07-01 2013-07-01 26510160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga qershor 2013 nr pun 218/218
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 279,582 2013-08-04 2013-08-05 29010160012013 Ap.Min.Brend.paga korrik 2013 nr pun 218/216
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 329,794 2013-05-02 2013-05-02 13810160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga prill 2013 nr pun 215/215
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 226,150 2013-09-03 2013-09-03 32010160012013 Ap.Min.Brend.paga gusht 2013 nr pun 218/216
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 232,263 2013-10-01 2013-10-02 38110160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga shtator 2013 nr pun 218/209
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 980,000 2013-09-19 2013-10-22 36510160012013 Aparati i ministrise se brendshm shp.transp e spitalore vajtje ardhje jashte shtetit te nje punonjese VKM 334 25.04.2013 shkresa e Kuvendit te Shqiperise 1143/1 04.09.2013 shkr 2950/7 04.09.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,070 2013-09-19 2013-10-22 37110160012013 Aparati i min. se brendshm rimbursim shpenzime telefoni shkr 5869/12 17.09.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 298,864 2013-11-01 2013-11-01 40410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga tetor 2013 nr pun 218/212
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 38,863 2013-11-05 2013-11-05 41010160012013 Aparati Ministrise Brend.rimb shp karb. shkr 7477 01.11.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 447,878 2013-12-02 2013-12-02 42910160012013 Aparati Minist Bren paga nentor 2013 nr pun 166/144
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 50,000 2013-12-04 2013-12-05 43810160012013 Aparati Minist Bren shp.karburanti Ligji 10160 15.10.2009 shkr 8396 02.12.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 6,830 2013-12-19 2013-12-20 47010160012013 Aparati Minist Bren rimbursim shp telefoni shkr 8396/3 16.12.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 25,200 2013-12-19 2013-12-20 47210160012013 Aparati Minist Bren shp perkthimi prog 7716 08.11.2013 kont 7716/1 13.11.2013 kont 7949/2 13.11.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >