Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
INFOSOFT OFFICE SHA 73,724,729.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 479,600 2012-04-03 2012-04-12 11710160012012 602-Aparat.Min.Brende toner,up nr 749/4 dt 06.02.2012,pv dt 01.03.2012,fat nr serie 80415983,fh nr 11 dt 06.03.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 479,500 2012-04-03 2012-04-12 11610160012012 602-Aparat.Min.Brende kancelari,up nr 749/2 dt 06.02.2012,pv dt 01.03.2012,fat nrt serie 80416221,fh nr 13 dt 15.03.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 480,000 2012-04-03 2012-04-12 11510160012012 602-Aparat.Min.Brende kancelari,up nr 749/1 dt 06.02.2012,pv dt 01.03.2012,fat nr serie 80404846,dt 06.03.2012,fh nr 10 dt 06.03.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 409,500 2012-04-10 2012-04-17 12010160012012 602-Aparat.Min.Brende dokumenta,up nr 749/63 dt 06.02.2012,pv dt 07.02.2012,fat nr serie 80415244,dt 09.02.2012,fh nr 7 dt 09.02.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 2,536,755 2012-08-06 2012-08-14 27510160012012 602-Aparat.Min.Brende bl leter kont 4/18 05.06.2012 fat 80402629 28.06.2012 pv marrje dorzim 28.06.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 4,955,557 2012-08-13 2012-08-17 29810160012012 602-Aparat.Min.Brende toner kont 22/6 n05.06.2012 fat 80403201 12.07.2012 fh 34,35,12.07.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 479,800 2013-03-13 2013-03-18 8610160012013 Aparati Min. Brend. blerje leter up 489/1 21.01.2013 pv 22.01.2013 fat 110971623 22.01.2013 fh 1 22.01.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 472,700 2013-03-13 2013-03-18 8410160012013 Aparati Min. Brend. blerje kancelari up 385/3 18.01.2013 pv 22.01.2013 fat 110990012 22.01.2013 fh 4 22.01.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 479,375 2013-03-13 2013-03-18 8310160012013 Aparati Min. Brend. blerje leter up 385/2 18.01.2013 pv 22.01.2013 fat 110990013 22.01.2013 fh 3 22.01.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 479,500 2013-03-13 2013-03-18 8510160012013 Aparati Min. Brend. blerje toner up 488/1 21.01.2013 pv 22.01.2013 fat 110971620 22.01.2013 fh 2 22.01.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 13,826,611 2013-03-27 2013-03-27 9310160012013 Aparati Ministrise Brendeshme blerje toner dhe leter kont nr 4/6 1/8 27.02.2013 shpallje ne app mars 2013 fat 110959037 110959038 04.03.2013 pv marrje dorzim 04.03.2013 fh 8 04.03.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 8,595,953 2013-06-26 2013-08-02 25810160012013 Aparati Ministrise Brendeshme tonera kont 9/7 17.05.2013 ,9/8 17.05.2013 fat 110983634 18.06.2013 fh 17 18.06.2013 shpallje ne APP 29.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 4,102,283 2013-06-26 2013-08-02 25910160012013 Aparati Ministrise Brendeshme blerje leter kont 11/8 :11/9 21.05.2013 fat 110983611 07.06.2013 fh 15 07.06.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 4,203,256 2013-06-26 2013-08-02 26010160012013 Aparati Ministrise Brendeshme kancelari kont 11/6 21.05.2013 ,11/7 21.05.2013 fat 110983641 24.06.2013 fh 18 24.06.2013 shpallje ne APP 29.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 8,595,953 2013-06-26 2013-08-05 25810160012013 Aparati Ministrise Brendeshme tonera kont 9/7 17.05.2013 ,9/8 17.05.2013 fat 110983634 18.06.2013 fh 17 18.06.2013 shpallje ne APP 29.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 4,102,283 2013-06-26 2013-08-05 25910160012013 Aparati Ministrise Brendeshme blerje leter kont 11/8 :11/9 21.05.2013 fat 110983611 07.06.2013 fh 15 07.06.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 4,203,256 2013-06-26 2013-08-05 26010160012013 Aparati Ministrise Brendeshme kancelari kont 11/6 21.05.2013 ,11/7 21.05.2013 fat 110983641 24.06.2013 fh 18 24.06.2013 shpallje ne APP 29.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) INFOSOFT OFFICE SHA Tirane 14,842,847 2013-07-03 2013-08-05 27010160012013 Aparati Ministrise Brendeshme bl.tonera up 9 22.02.2013 u kom.9/11 21.05.2013 nj fit 9/5 16.04.2013 kont 9/9 21.05.2013pv marrje dorz.19.06.2013 fat 110983616 10.06.2013 fh 16 10.062013 shpallja ne APP22.04.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >