Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
GENTIAN STRATI/L02211006J 3,964,630.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 1,625,630 2012-05-28 2012-06-07 18210160012012 602-Aparat.Min.Brende vendim gjyqesor Jonarda Qurku Vendim i KSHC 1 10.03.2010
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 50,000 2012-10-29 2012-10-30 41110160012012 Aparat.Min.Brende vendime gjyqesore per Argita Totozani,Aristotel Telhaj,Elvira Lila,Leonard Lame,Mezan Hoxha sipas grafikut te MB dt 29.10.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 50,000 2012-11-08 2012-11-22 42810160012012 Aparat.Min.Brende shp.vendim gjyqesor Argita Totozani,Aristotel Telhaj,Elvira Lila,Leonard Lame,Mezan Hoxha
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 50,000 2012-12-06 2012-12-17 47610160012012 Aparat.Min.Brende vendim gjyqesor per Argita Totozani,Aristotel Telhaj, Elvira, Lila,Leonard Lame,Mezan Hoxha,per muajin dhjetor 2012 sipas listes
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 158,000 2012-06-05 2012-06-11 20010160012012 602-Aparat.Min.Brende vendime gjyqesore Florenc Shpuza Vendim 1889 10.03.2010
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 289,000 2012-06-05 2012-06-11 20310160012012 602-Aparat.Min.Brende vendime gjyqesore Ali Vokshi Vendim 5121 02.07.2007
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 60,000 2012-06-05 2012-06-11 19310160012012 602-Aparat.Min.Brende vendime gjyqesore Leonard Lame Vendim 5082 29.06.2007
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 366,000 2012-06-05 2012-06-11 19410160012012 602-Aparat.Min.Brende vendime gjyqesore Argita Totozani Vendim 3583 14.05.2007
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 698,000 2012-06-05 2012-06-11 19610160012012 602-Aparat.Min.Brende vendime gjyqesore Mezan Hoxha Vendim 6287 13.07.2009
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 462,000 2012-06-05 2012-06-11 19810160012012 602-Aparat.Min.Brende vendime gjyqesore Elvira Lila Vendim 7333 04.09.2008
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) GENTIAN STRATI/L02211006J Tirane 156,000 2012-06-05 2012-06-11 19510160012012 602-Aparat.Min.Brende vendime gjyqesore Aristotel Telhaj Vendim 84 18.04.2008
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >