Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
EDISON MEHMETI 536,100.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) EDISON MEHMETI Tirane 160,500 2012-04-03 2012-04-12 11410160012012 602-Aparat.Min.Brende mirembajtje,up nr 1741 dt 19.03.2012,pv dt 19.03.2012,fat nr 16 dt 21.03.2012,seri 5723716
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) EDISON MEHMETI Tirane 29,000 2012-12-08 2012-12-20 48510160012012 Aparat.Min.Brende mirmbajtje paisje up 8297/1 fat 100 03.12.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) EDISON MEHMETI Tirane 86,600 2013-06-24 2013-08-05 25210160012013 Aparati Minist Bren.mirmbajtje paisje zyre kont 281/2 11.01.2013 fat 44,45,46 30.03.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) EDISON MEHMETI Tirane 97,500 2013-08-12 2013-10-17 30110160012013 Aparati Min.Brend.mirmbajtje paisje up 281/1 11.01.2013 pv 3,4 11.01.2013 fat 55,56,57 30.06.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) EDISON MEHMETI Tirane 97,500 2013-11-15 2013-11-18 41910160012013 Aparati Ministrise Brendeshme mirmbajtje zyre kont 281/2 11.01.2013 fat 68,80,81 30.09.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) EDISON MEHMETI Tirane 32,500 2013-12-23 2013-12-23 46410160012013 Aparati Minist Bren mirmbajtje paisje up 281/1 11.01.2013 pv 3 ,4 11.01.2013 kont 281/2 11.01.2013 fat 114 31.10.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) EDISON MEHMETI Tirane 32,500 2013-12-30 2013-12-30 52910160012013 Aparati Minist Bren mirmbajtje paisje up 281/1 11.01.2013 pv 3 11.01.2013 4 11.01.2013 kont 281/2 11.01.2013 fat 115 30.11.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >