Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
EAGLE MOBILE 226,338.00 3 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) EAGLE MOBILE Tirane 22,413 2012-02-16 2012-02-17 5610160012012 600-602-Aparat.Min.Brende kuote telefoni,kodi 2177414,2188317,fat Janar 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) EAGLE MOBILE Tirane 184,722 2012-05-28 2012-05-28 17010160012012 600,602-Aparat.Min.Brende rimbursim telefon,shkrese nr 3050/8 dt 24.05.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) EAGLE MOBILE Tirane 19,203 2012-06-08 2012-06-20 21510160012012 600+602-APARATI I MIN SE BRENDHSME TELEFON SHKRESA 3971/3 DT 08.06.12 ABONENTI 2177414+2188317 FAT MAJ 2012 KLIENTI C1005314
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >