Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
DEGA DOGANES TIRANE 91,083,681.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) DEGA DOGANES TIRANE Tirane 9,504,565 2012-05-31 2012-05-31 0910160012012P 231-Aparat.Min.Brende tvsh blerje mallra kont vazhd 31/1 12.10.2011 urdher tit 3443 15.05.2012 fat 019713 deklarate dogan NN04014 fh 5 03.05.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) DEGA DOGANES TIRANE Tirane 17,650,709 2012-10-16 2012-10-22 15P10160012012 Aparat.Min.Brende tvsh blerje mallra deklarate doganore ref NN09019,NN09020, dhe 20128523
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) DEGA DOGANES TIRANE Tirane 22,581,830 2012-12-07 2012-12-17 33P10160012012 231Aparat.Min.Brende tvsh blerje mallra deklarate doganore ref NN11060,kontrate nr 31/1 dt 12.10.2011,urdher nr 8266 dt 27.11.2012,fh nr 18 dt 23.11.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) DEGA DOGANES TIRANE Tirane 13,378,696 2012-12-07 2012-12-17 31P10160012012 231Aparat.Min.Brende tvsh blerje mallra deklarate doganore ref NN11039, NN11038,kontrate nr 31/1 dt 12.10.2011,urdher nr 8004 dt 15.11.2012,fh nr 11,12,13 dt 09.07.2012-27.08.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) DEGA DOGANES TIRANE Tirane 7,740,193 2012-02-10 2012-02-16 110160012012 231-Min Brend(projekt DRMAP) t.v.sh kontrate nr 31/1 dt 12.10.2011 ne vazhdim,fat nr 2011/24/A dt 18.10.2011
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) DEGA DOGANES TIRANE Tirane 1,945,819 2013-02-19 2013-02-19 0110160012013P Projekti DRMAP tvsh blerje mallra takse doganore paradhenie
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) DEGA DOGANES TIRANE Tirane 18,281,869 2013-12-26 2013-12-27 0710160012013P Projekti DRMAP tvsh blerje mallra takse doganore kont 28.09.2012 ,certifikata doganore ngjitur nr R9122
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >