Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
COFFEE CLUB 1,049,500.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) COFFEE CLUB Tirane 117,500 2012-04-03 2012-04-12 11110160012012 602-Aparat.Min.Brende pritje-percjellje,up nr 1744 dt 19.03.2012,pv dt 20.03.2012,fat nr 2041 dt 21.03.2012,seri 01168451,fh nr 8 dt 21.03.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) COFFEE CLUB Tirane 156,000 2012-08-13 2012-08-17 30510160012012 602-Aparat.Min.Brende shp pritje fat 4037 24.07.2012 fh 40 24.07.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) COFFEE CLUB Tirane 353,500 2012-11-06 2012-11-19 40910160012012 Aparat.Min.Brende pritje percjellje fat 6328 12.10.2012 fh 54 12.10.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) COFFEE CLUB Tirane 162,500 2013-02-22 2013-02-25 6210160012013 602-Aparati Ministrise Brendeshme pritje-percjellje,up nr 333/81 dt 14.01.2013,pv dt 14.01.2013,fat nr 1040 dt 29.01.2013,seri 04738990,fh nr 7 dt 29.01.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) COFFEE CLUB Tirane 70,000 2013-09-10 2013-10-17 34710160012013 Aparati i Min se brendshme pritje percjellje up 5403/1 dt 12.08.13 fat 54644 dt 05.09.13 sr 10091264 fh 05.9.13
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) COFFEE CLUB Tirane 190,000 2013-11-05 2013-11-15 41210160012013 Aparati Ministrise Brend.pritje percjellje up 6533/1 03.10.2013 rap 11.10.2013 fat 6308 14.10.2013 fh 28 14.10.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >