Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
CEZ SHPERNDARJE 41,955,758.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 2,227,880 2012-02-16 2012-02-21 5310160012012 1016001 602-Aparat.Min.Brende energji,kontrate A107840,A107843,C245905,fat Janar 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 4,319,947 2012-04-17 2012-04-18 13410160012012 1016001 602-Aparat.Min.Brende energji,kontrate A107840,A107843,C245905,fat Mars 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,808,149 2012-05-28 2012-05-28 17210160012012 1016001 602-Aparat.Min.Brende energji elektrike prill 2012 zona 2 kon A107840,843,840,
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 2,116,210 2012-08-07 2012-08-09 28110160012012 1016001 602-Aparat.Min.Brende energji elektrike kont A107840,A107843
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 2,611,326 2012-08-28 2012-08-30 31710160012012 1016001 Aparat.Min.Brende energji elektrike korrik kon C053413,A107840,843.
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 2,329,328 2012-09-21 2012-09-24 36110160012012 1016001 Aparat.Min.Brende energji elektrike husht 2012 kont A107840,843,C053413
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,958,286 2012-11-07 2012-11-13 42310160012012 1016001 Aparat.Min.Brende energji elekrike Kont A107480,843,C053413 per shtator 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,867,827 2012-11-19 2012-11-27 44210160012012 1016001 Aparati Min.Brendeshme energji elektrike mars,maj,tetor 2012 kont A107840,843,C053413,
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 2,002,170 2012-12-17 2012-12-18 50610160012012 1016001 Aparat.Min.Brende energji elektrike nentor 2012 kontrate A107840,A107843,C053413
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,679,116 2013-02-08 2013-02-08 1710160012013 1016001 Aparati Ministrise Brendeshme energji elektrike dhjetor 2012 kont A107840,843,C053413
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,712,005 2013-03-06 2013-03-07 7510160012013 1016001 Aparati Ministrise Brendeshme energji elektrike janar 2013 zona 2kontrate -107840,107843,
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,767,551 2013-04-15 2013-04-16 12110160012013 1016001 Aparati Ministrise Brend.energji elektrike shkurt 2013 kontrate A107840,842,C053413,
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 4,546,625 2013-07-03 2013-07-10 27110160012013 1016001 Aparati Ministrise Brendeshme energji elektrike mars-maj 2013 kont nr A107840,A107843,shkr 4601 02.07.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 7,811 2013-07-11 2013-07-31 27610160012013 1016001 Aparati Ministrise Brendeshme energji elektrike maj 13 kont C053413
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 2,999,850 2013-08-12 2013-08-16 30810160012013 1016001 Aparati Min.Brend.energji elektrike qershor korrik 2013 kontrate nr A107840,A107843,janar korrik per C53413,
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 3,083,224 2013-09-19 2013-09-20 36710160012013 1016001 Aparati i min. se brendshm energji elektrike shkr 5869/11 16.09.2013 kont nr C53413,A107843,A107840
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,555,121 2013-10-28 2013-10-29 40110160012013 1016001 Aparati Ministrise Brendeshme energji elektrike shkr 6477/6 25.10.2013 kontrate nr A107840,A107843,C53413
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,628,338 2013-11-20 2013-11-20 42310160012013 1016001 Aparati Minist Bren energji elektrike kontrate A107840,A107843,C53413
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,734,994 2013-12-23 2013-12-23 47510160012013 1016001 Aparati Minist Bren energji elektrike shkr 8396/4 18.12.2013 kont nr A107840,A107843
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >