Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKA KOMBETARE TREGTARE 29,931,221.00 60 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 712,361 2012-02-01 2012-02-02 3910160012012 600-Aparat.Min.Brende pagat Janar 2012,liste dt 01.02.2012,nr i punonjeve plan212/fakt211
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 35,000 2012-02-07 2012-02-08 4310160012012 606-Aparat.Min.Brende kuote karburanti,shkrese nr 582 dt 20.04.2010,shkrese nr 615 dt 01.02.2012,V.K.M nr 1139 dt 24.11.2009
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 653,320 2012-03-01 2012-03-01 6310160012012 600-Aparat.Min.Brende pagat Shkurt 2012,liste dt 01.03.2012,nr i punonjeve plan212/fakt211
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 35,000 2012-03-13 2012-03-15 6610160012012 606-Aparat.Min.Brende kuote karburanti,shktrse nr 582 dt 20.04.2010,shkrese nr 1408 dt 05.03.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 602,244 2012-07-02 2012-07-02 23210160012012 600-Aparat.Min.Brende paga qershor 2012 nr pun 223/223
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 583,453 2012-04-02 2012-04-03 9410160012012 600-Aparat.Min.Brende pagat Mars 2012,liste dt 02.04.2012,nr i punonjeve plan212/fakt211
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 35,000 2012-04-03 2012-04-05 9910160012012 606-Aparat.Min.Brende kuote karburanti,shkrese nr 582 dt 20.04.2010,shkrese nr 2132 dt 02.04.2012,V.K.M nr 1139 dt 24.11.2009liste dt 03.04.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 567,392 2012-05-02 2012-05-02 14310160012012 600-Aparat.Min.Brende paga prill 2012 nr pun 227/227
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 35,000 2012-05-03 2012-05-03 15010160012012 606-Aparat.Min.Brende kuote karburanti,shkrese nr 582 dt 20.04.2010, shkrese nr 3050 dt 03.05.2012,V.K.M nr 1139 dt 24.11.2009
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 484,011 2012-06-01 2012-06-01 52410160012012 600-Aparat.Min.Brende paga maj 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 623,101 2012-08-01 2012-08-02 26910160012012 600-Aparat.Min.Brende paga korrik 2012 nr pun 223/223
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,600,000 2012-08-13 2012-08-17 30110160012012 602-Aparat.Min.Brende vendim gjyqesor ne favor Fatmir Halla shk 905 03.10.2011
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 670,592 2012-09-03 2012-09-03 32610160012012 Aparat.Min.Brende paga gusht 2012 nr pun
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 81,900 2012-09-17 2012-09-18 34810160012012 Aparat.Min.Brende honorare shkr 6147 06.09.2012 liste pagese 06.09.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 696,831 2012-10-01 2012-10-01 36610160012012 Aparat.Min.Brende paga shtator 2012 nr pun 11
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 260,032 2012-10-01 2012-10-02 10310161102012 Sher.Kont.Bren paga shtator 2012,nr pun 84
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,201 2012-10-08 2012-10-09 10610161102012 Sher.Kont.Bren telefon kompensim liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2012-10-08 2012-10-09 37710160012012 606-Aparat.Min.Brende rimbursim karburanti,V.K.M nr 1139 dt 24.11.2009,shkrese nr 582 dt 20.04.2010,shkrese nr 6783/2 dt 03.1.2012,liste dt 03.10.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 719,068 2012-11-01 2012-11-01 41710160012012 600-Aparat.Min.Brende PAGA LISTEPEGSA 131.10.2012 PLAN 3 FAKT 3
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 321,787 2012-11-01 2012-11-01 11410161102012 Sher.Kont.Bren paga tetor 2012 nr pun 82
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2012-11-08 2012-11-09 42210160012012 Aparat.Min.Brende shp. karburant VKM 1139 24.11.2009, shkr 582 20.04.2010 shk 7627/1 02.11.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,719 2012-11-05 2012-11-13 11610161102012 Sher.Kont.Bren rimb shp.telefoni liste pagese ngjitur
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2012-12-06 2012-12-06 46610160012012 Aparat.Min.Brende rimbursim shp karburanti VKM 1139 24.11.2009,shk 582 20.04.2012 ,8475 03.12.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2012-11-19 2012-12-13 43510160012012 Aparati Min.Brendeshme djeta liste pagese 15.11.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 138,246 2012-12-14 2012-12-14 50210160012012 Aparat.Min.Brende shperblimi fundvitit urdher 376 12.12.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 869,392 2012-12-03 2012-12-03 46310160012012 Aparat.Min.Brende paga nentor 2012 nr pun 225
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 39,728 2012-04-23 2012-04-25 13810160012012 602-Aparat.Min.Brende komp shpenzimesh per pun te jashtem shkr 2212/1 10.04.2012 liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 836,707 2013-01-09 2013-01-10 0510160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga dhjetor 2012 nr pun 224/224
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 815,928 2013-02-01 2013-02-04 1410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga janar 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 30,000 2013-02-08 2013-02-11 3510160012013 Apar.Min.Brend.rimb shp transporti dhjetor 2012 janar 2013 liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,947 2013-02-08 2013-02-12 2910160012013 Apar.Min.Brend.tejk. shp telefoni shkr 420/4 22.01.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 40,950 2013-02-19 2013-02-20 4410160012013 Apar.Min.Brend.pagese pedagoge shkr 527 22.01.2013 733 29.01.2013 liste pagese 13.02.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2013-03-06 2013-03-07 7410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme shp.karburanti VKM 1139 24.11.2009,shkr 582 20.04.2010 shk 1630 05.03.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 805,757 2013-03-01 2013-03-01 6910160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga shkurt 2013 nr pun 224/224
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 972,702 2013-04-01 2013-04-01 10110160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga mars 2013 nr pun 225
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,310 2013-04-15 2013-04-16 11510160012013 Aparati Ministrise Brend.djeta liste pagese 10.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2013-04-04 2013-04-05 10510160012013 Aparati Ministrise Brendeshme rimb shp karburanti shkr 2328 01.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,569 2013-05-10 2013-05-14 15810160012013 Aparati Ministrise Brendeshme telefon mars 13 kodi shk 3174/2 09.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,000 2013-05-10 2013-05-14 14510160012013 Aparati Ministrise Brendeshme shp karburanti prill 2013 VKM 1139 24.11.2009 shkr 582 20.04.2010 ,3174 02.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,053,404 2013-06-03 2013-06-03 18210160012013 Aparati Min.Brend. paga maj 2013 nr pun 218/218