Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKA E TIRANES 19,745,572.00 48 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 616,897 2012-02-01 2012-02-02 3710160012012 600-Aparat.Min.Brende pagat Janar 2012,liste dt 01.02.2012,nr i punonjeve plan212/fakt211
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 573,271 2012-03-01 2012-03-01 6110160012012 600-Aparat.Min.Brende pagat Shkurt 2012,liste dt 01.03.2012,nr i punonjeve plan212/fakt211
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 559,119 2012-07-02 2012-07-02 23010160012012 600-Aparat.Min.Brende paga qershor 2012 nr pun 223/223
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 539,563 2012-04-02 2012-04-03 9210160012012 600-Aparat.Min.Brende pagat Mars 2012,liste dt 02.04.2012,nr i punonjeve plan212/fakt211
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 547,323 2012-05-02 2012-05-02 14710160012012 600-Aparat.Min.Brende paga prill 2012 nr pun 227/227
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 536,890 2012-06-01 2012-06-01 52210160012012 600-Aparat.Min.Brende paga maj 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 270,000 2012-07-25 2012-08-02 26410160012012 602-aparati i min se brendhsme pagese vendime gjyqesore Gjenovefa Budo vend 648 18.03.2011
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 542,337 2012-08-01 2012-08-02 26710160012012 600-Aparat.Min.Brende paga korrik 2012 nr pun 223/223
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 664,440 2012-09-03 2012-09-03 32410160012012 Aparat.Min.Brende paga gusht 2012 nr pun
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 650,770 2012-10-01 2012-10-01 36410160012012 Aparat.Min.Brende paga shtator 2012 nr pun 223
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 378,000 2012-10-08 2012-10-08 37410160012012 606-Aparat.Min.Brende kontrate qeraje me te huaj,udhezim nr 33 dt 24.02.2012,kontrate nr 33/4 dt 06.09.2012,Ilir Tafaj ,liste dt 03.10.2012,per periudhen 11.09.2011-10.09.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 732,191 2012-11-01 2012-11-01 41510160012012 600-Aparat.Min.Brende PAGA LISTEPEGSA 131.10.2012 PLAN 9 FAKT 9
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 35,000 2012-11-08 2012-11-13 42110160012012 Aparat.Min.Brende shp. karburant VKM 1139 24.11.2009, shkr 582 20.04.2010 shk 7627/1 02.11.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 35,000 2012-12-06 2012-12-06 46510160012012 Aparat.Min.Brende rimbursim shp karburanti VKM 1139 24.11.2009,shk 582 20.04.2012 ,8475 03.12.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 22,500 2012-11-19 2012-12-13 43410160012012 Aparati Min.Brendeshme djeta liste pagese 15.11.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 105,912 2012-12-14 2012-12-14 50010160012012 Aparat.Min.Brende shperblimi fundvitit urdher 376 12.12.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 667,309 2012-12-03 2012-12-03 46110160012012 Aparat.Min.Brende paga nentor 2012 nr pun 225
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 5,432 2012-04-23 2012-04-25 13910160012012 602-Aparat.Min.Brende komp shpenzimesh per pun te jashtem shkr 2212/1 10.04.2012 liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 619,315 2013-01-09 2013-01-10 0310160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga dhjetor 2012 nr pun 224/224
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 611,861 2013-02-01 2013-02-04 1210160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga janar 2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 70,000 2013-02-08 2013-02-11 3410160012013 Apar.Min.Brend.rimb shp transporti dhjetor 2012 janar 2013 liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 35,000 2013-03-06 2013-03-07 7310160012013 Aparati Ministrise Brendeshme shp.karburanti VKM 1139 24.11.2009,shkr 582 20.04.2010 shk 1630 05.03.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 613,758 2013-03-01 2013-03-01 6710160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga shkurt 2013 nr pun 224/224
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 612,608 2013-04-01 2013-04-01 9910160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga mars 2013 nr pun 225
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 35,000 2013-04-04 2013-04-05 10410160012013 Aparati Ministrise Brendeshme rimb shp karburanti shkr 2328 01.04.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 35,000 2013-05-10 2013-05-13 14410160012013 Aparati Min. Brend.shp karburanti VKM 1139 24.11.2009 shkr 582 20.04.2013 ,3174 02.05.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 585,689 2013-06-03 2013-06-03 18010160012013 Aparati Min.Brend. paga maj 2013 nr pun 218/218
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 35,000 2013-06-10 2013-06-12 18510160012013 Aparati Minist Bren rimb shp karburanti liste pagese
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 348,877 2013-06-11 2013-06-18 20310160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesore shkr z.permb 6866 01.08.2011
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 603,550 2013-06-14 2013-06-19 22410160012013 Aparati Min. Brend. vendim gjyqesor shkr ZP 2934 13.03.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,118,866 2013-06-14 2013-06-19 21910160012013 Aparati Min. Brend. vendim gjyqesor vendim nr 1557 21.02.2012, 1491 13.06.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 778,240 2013-06-14 2013-06-19 22510160012013 Aparati Min. Brend.vendim gjyqesor vendim nr 5619 27.06.2011 ,9566 25.09.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 572,882 2013-07-01 2013-07-01 26610160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga qershor 2013 nr pun 218/218
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 35,000 2013-07-04 2013-07-05 27310160012013 Aparati Ministrise Brendeshme shp transporti VKM 1139 24.11.2009 shkr 582 20.04.2013 shkr 4601/1 04.07.2013 qershor
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 190,000 2013-06-20 2013-08-05 24710160012013 Aparati Ministrise Brendeshme vendim gjyqesor Roland Alushani vend gjyk.2368 15.12.2010,5512 22.06.2009
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 600,895 2013-08-04 2013-08-05 29110160012013 Ap.Min.Brend.paga korrik 2013 nr pun 218/216
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 35,000 2013-08-12 2013-08-13 29610160012013 Aparati Min.Brend.shp.transporti korrik 2013 VKM 1139 24.11.2009,shkr 582 20.04.2010 5243/2 06.08.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 593,305 2013-05-02 2013-05-02 13910160012013 Aparati Ministrise Brendeshme paga prill 2013 nr pun 215/215
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 648,856 2013-09-03 2013-09-03 32110160012013 Ap.Min.Brend.paga gusht 2013 nr pun 218/216
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 35,000 2013-09-05 2013-09-17 32610160012013 Ap.Min.Brend.rimb shp karburanti VKM 1139 24.11.2009 shkr 582 20.04.2010 5243/2 06.08.2013