Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
BANKA AMERIKANE SHQIPTARE 5,028,341.00 16 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 506,877 2012-02-01 2012-02-02 3610160012012 600-Aparat.Min.Brende pagat Janar 2012,liste dt 01.02.2012,nr i punonjeve plan212/fakt211
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 476,384 2012-03-01 2012-03-01 6010160012012 600-Aparat.Min.Brende pagat Shkurt 2012,liste dt 01.03.2012,nr i punonjeve plan212/fakt211
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 6,000 2012-03-13 2012-03-30 7810160012012 602-Aparat.Min.Brende pashaporte sherbimi,shkrese nr 1408/6 dt 05.03.2012,liste dt 05.03.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 496,101 2012-07-02 2012-07-02 22910160012012 600-Aparat.Min.Brende paga qershor 2012 nr pun 223/223
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 447,225 2012-04-02 2012-04-03 9110160012012 600-Aparat.Min.Brende pagat Mars 2012,liste dt 02.04.2012,nr i punonjeve plan212/fakt211
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 478,553 2012-05-02 2012-05-02 14610160012012 600-Aparat.Min.Brende paga prill 2012 nr pun 227/227
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 7,046 2012-05-11 2012-05-16 15510160012012 602-Aparat.Min.Brende rimb shp telefoni shk 3050/1 09.05.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 496,476 2012-06-01 2012-06-01 52110160012012 600-Aparat.Min.Brende paga maj 2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 375,226 2012-08-01 2012-08-02 26610160012012 600-Aparat.Min.Brende paga korrik 2012 nr pun 223/223
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 872 2012-08-06 2012-08-14 29310160012012 602-Aparat.Min.Brende rimb shp telefoni shk 5433/8 02.08.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 319,306 2012-09-03 2012-09-03 32310160012012 Aparat.Min.Brende paga gusht 2012 nr pun
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 250,100 2012-10-01 2012-10-02 36310160012012 Aparat.Min.Brende paga shtator 2012 nr pun 223
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 378,000 2012-10-08 2012-10-09 38410160012012 606-Aparat.Min.Brende kontrate qeraje me te huaj,udhezim nr 33 dt 24.02.2012,kontrate nr 33/1 dt 20.09.2012,Sokol Muca ,liste dt 04.10.2012,per periudhen 12.09.2011.2011-11.09.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 404,885 2012-11-01 2012-11-01 41410160012012 Aparat.Min.Brende paga tetor 2012 nr pun 186
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 381,290 2012-12-03 2012-12-03 46010160012012 Aparat.Min.Brende paga nentor 2012 nr pun 225
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) BANKA AMERIKANE SHQIPTARE Tirane 4,000 2012-02-07 2012-02-16 4610160012012 602-Aparat.Min.Brende rimbursim telefon,shkrese nr 615/1 dt 01.02.2012
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >