Transaksion Thesari 2012 & 2013 - Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535)

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE 7,803,662.00 24 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 20,000 2012-03-13 2012-03-30 8010160012012 602-Aparat.Min.Brende vendime gjyqi Bajram Bistri,vendim nr 8205 dt 29.09.2008,urdher nr 1755 dt 14.06.2010
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 1,350,000 2012-08-06 2012-08-14 29510160012012 602-Aparat.Min.Brende vendim gjyqesor Bajram Bistri shk 1643/6 16.07.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 6,000 2012-10-01 2012-10-02 10410161102012 Sher.Kont.Bren pension ushqimor shtator 2012,
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 177,000 2012-06-05 2012-06-11 19910160012012 602-Aparat.Min.Brende vendime gjyqesore Renalda Bakiri Vendim 1754 27.02.2008
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 1,010,000 2012-06-05 2012-06-11 20110160012012 602-Aparat.Min.Brende vendime gjyqesore Bajram Bistri Vendim 3383/6 09.11.2011
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 83,000 2012-06-05 2012-06-11 19710160012012 602-Aparat.Min.Brende vendime gjyqesore Fatmir Beta Vendim 2628 21.03.2008
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 675,862 2013-02-12 2013-02-18 3610160012013 Aparati Minis. Brend. vendim gjyqesor ne favor te Milazim Shehu shk 5366 16.05.2011
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 200,000 2013-06-11 2013-06-17 20610160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesore shk 8430,1274 12.03.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 487,600 2013-06-11 2013-06-18 21210160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 7963 08.07.2011
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 200,000 2013-06-11 2013-06-18 21010160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 17720 13.12.2010 ,1643/6 16.07.2012
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 200,000 2013-06-11 2013-06-18 21510160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 7856 31.10.2012 249 17.01.2013
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 479,200 2013-09-11 2013-10-17 35110160012013 Aparati i ministrise se brendshme vendim gkyqi per behar ganxhi vendim 256 dt 20.10.09+vendim 5645 dt 26.03.10 shkresa 11934 dt 07.11.11 shkresa 6467 dt 28.08.12
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 67,000 2013-12-20 2013-12-23 48710160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 7795 12.07.2011 vend gjykate 2322 24.03.2010,491 01.03.2011
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 867,000 2013-12-23 2013-12-23 47810160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 249 17.01.2013 vendim gjykate 302 05.07.2007
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 485,000 2013-12-23 2013-12-23 48010160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr 5624 02.07.2012 vendim gjykate 8205 29.09.2008,87 26.01.2010
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 788,000 2013-12-23 2013-12-23 48210160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 8430,1274 12.03.2013 vendimi gjykates 24 23.02.209
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 92,000 2013-12-23 2013-12-23 49610160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 8737 31.05.2010 vendim gjykate 230 24.02.2009
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 204,000 2013-12-23 2013-12-23 50210160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 2386 15.04.2013 vendim gjykate 506 28.01.2008
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 100,000 2013-12-23 2013-12-23 50710160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 3856 30.03.2011 vendim gjykate 5496 26.11.2010
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 66,000 2013-12-23 2013-12-23 50810160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 2075 17.02.2011 vendim gjykate 9315 21.12.2007
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 61,000 2013-12-23 2013-12-23 50910160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 15975 05.11.2010 vendim gjykate 422 15.02.2010
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 67,000 2013-12-23 2013-12-23 51210160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 13854 27.09.2010 vendim gjykate 41-2009-4126 22.09.2009
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 75,000 2013-12-23 2013-12-23 51310160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 4625 24.03.2010 vendimi gjykates 125 07.02.2006
Drejtoria e Sherbimeve te Brendshme (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 43,000 2013-12-23 2013-12-24 49710160012013 Aparati Minist Bren vendime gjyqesor shkr zp 6221 03.06.2011 vendim gjykate 263 26.02.2009
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >