Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All StarTek All 579,067,194.00 19 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Drejtoria e Pergjithshme e burgjeve (3535) StarTek Tirane 44,948,574 2021-12-29 2022-01-06 50010140482021 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 1014048 Drejt.Pergjithshme e Burgjeve Rikonstruksion dhe sist sigurie godina IEVP Pojske kont vazhdim e klasifikuar nr 1627/14 date 18.12.2020 fat nr 48/2021 date 07.12.2021 sit pjesor periudha 31.10.2021-30.11.2021
  Bashkia Tirana (3535) StarTek Tirane 108,846,519 2021-12-21 2021-12-23 486621010012021 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2101001 Bashkia Tirane lik sit nr.8 ndert shkll 'Sami Frasheri' kontr vazhd nr 27394/59 dt.23.10.20 sitc nr 8 dt.11.12.2021 fat nr 51/2021 dt.20.12.2021
  Drejtoria e Rajonit Qendror (Tirane) (3535) StarTek Tirane 8,306,268 2021-12-15 2021-12-20 22310060792021 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1006079 DRQT, lik ft rikonstr godine, kontr nr 1 dt 18.11.2020, ft nr 49/2021 dt 10.12.2021, sit perfund nr 3 dt 10.12.2021 ( lik pjesor)
  Drejtoria e Pergjithshme e burgjeve (3535) StarTek Tirane 33,641,635 2021-11-25 2021-12-01 44110140482021 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 1014048 Drejt.Pergjithshme e Burgjeve rikonstruksioni dhe sist sigurie godina IEVP Pojske kont vazhdim nr 1627/14 date 18.12.2020 fat nr 46/2021 date 09.11.2021 sit nr 6 date 30.09.2021-31.10.2021
  Bashkia Tirana (3535) StarTek Tirane 50,287,839 2021-11-15 2021-11-17 417021010012021 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2101001 Bashkia Tirane lik sit nr6 per obj 'Ndertimi shkll Sami Frashri' kontr vazhd nr 27394/59 dt.23.10.2020 sitc nr 7 dt.26.10.2021 fat nr 44/2021 dt.03.11.2021
  Drejtoria e Pergjithshme e burgjeve (3535) StarTek Tirane 30,763,541 2021-10-14 2021-10-19 39010140482021 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 1014048 Drejt.Pergjithshme e Burgjeve Rikonstruksioni sist sigurise IEVP Pojske kont vazhdim nr 1627/14 date 18.12.2020 fat nr 18/2021 date 17.09.2021 sit 08.07.2021-10.09.2021
  Drejtoria e Pergjithshme e burgjeve (3535) StarTek Tirane 8,740,407 2021-10-14 2021-10-18 39110140482021 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 1014048 Drejt.Pergjithshme e Burgjeve Rikonstruksioni sist sigurise IEVP Pojske kont vazhdim nr 1627/14 date 18.12.2020 fat nr 43/2021 date 04.10.2021 sit NR 5 DT 10.09.2021-29.09.2021
  Bashkia Tirana (3535) StarTek Tirane 53,342,931 2021-10-08 2021-10-11 329121010012021 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2101001 Bashkia Tirane Sit 6 Ndertim i shkolles Sami Frasheri garanci kont vazh 27394/59 dt 23.10.2020 sit 6 date 15.09.2021 fat.42/2021 date 24.09.2021
  Bashkia Tirana (3535) StarTek Tirane 23,509,270 2021-08-05 2021-08-06 244821010012021 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2101001 Bashkia Tirane lik sit nr.5 per 'Ndertimi i shklls 'Sami Frasheri' kontr vazhd nr.27394/59 dt.23.10.20 sitc nr.5 dt.12.07.21 fat nr.17/2021 dt.22.07.21
  Drejtoria e Pergjithshme e burgjeve (3535) StarTek Tirane 34,053,428 2021-07-21 2021-07-23 28210140482021 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 1014048 Drejt.Pergjithshme e Burgjeve Rikonstruksioni sist sigurise IEVP Pojske kont vazhdim nr 1627/14 date 18.12.2020 fat nr 14/2021 date 15.07.2021 sit 21.05.2021-07.07.2021
  Drejtoria e Pergjithshme e burgjeve (3535) StarTek Tirane 11,841,310 2021-06-08 2021-06-10 20610140482021 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 1014048 Drejt.Pergjithshme e Burgjeve rikonstruksion sist sigurie godina IEVP Pojske kont vazhdim nr 1627/14 date 18.12.2020 fat nr 10/2021 date 25.05.2021 sit nr 2, periudha 13.03.2021-20.05.2021
  Bashkia Tirana (3535) StarTek Tirane 27,457,562 2021-06-04 2021-06-07 173321010012021 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2101001 BAshkia Tirane Situacion 4 Ndertim i shkolles Sami Frasheri garanci kont vazh 27394/59 dt.23.10.20 sit 4 dt.17.05.21 fat 8/2021 dt.25.05.21
  Drejtoria e Rajonit Qendror (Tirane) (3535) StarTek Tirane 3,392,305 2021-05-28 2021-06-01 8910060792021 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 1006079 DRQT, lik ft rikonstruksion god, kontr ne vazhd nr 1 dt 18.11.2020, sit pjesor nr 2 dt 26.04.2021, nr ft 6/2021 dt 27.04.2021
  Drejtoria e Pergjithshme e burgjeve (3535) StarTek Tirane 27,380,018 2021-04-22 2021-04-26 13510140482021 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 1014048 Drejt.Pergjithshme e Burgjeve rikonstruksioni godina IEVP Pojske kont klasifikuar 1627/14 date 18.12.2020 fat nr 4/2021 date 29.03.2021 sit pjesor nr 1 29.03.2021
  Bashkia Tirana (3535) StarTek Tirane 26,348,478 2021-04-22 2021-04-23 122021010012021 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2101001 Bashkia Tirane Lik Situac 3, dt 26.3.21, obj Ndertimi shkolles Sami Frasheri, kontr vazhdim 27394/59, dt 23.10.20, fat 5/2021, dt 13.04.21
  Bashkia Tirana (3535) StarTek Tirane 41,004,068 2021-03-26 2021-03-30 85721010012021 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2101001 BAshkia Tirane ndertim i shkolles Sami Frasheri kont 27394/59 dt 23.10.20 fat.3/2021 dt.05.03.21 sit 2 nga 29.12.20 dt.24.02.2021
  Bashkia Tirana (3535) StarTek Tirane 35,288,536 2021-01-19 2021-01-22 420821010012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2101001 Bashkia Tirane Kontr. 27394/59, dt 23.10.20, Autoriz 22339/1, dt 27.11.20, Fature seri 15855594, dt 29.12.20, Situac 1 deri 29.12.20, Praktika Urdher Shpenzim 4183, dt 31.12.20
  Drejtoria e Rajonit Qendror (Tirane) (3535) StarTek Tirane 5,998,536 2020-12-31 2021-01-18 18410060792020 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Drejt Rajonit Qendror Tirane, lik ft mirmbajtje performance, kontr ne nr 1 dt 18.11.2020 seri 15855591 dt 23.12.2020, sit nr 1
  Bashkia Tirana (3535) StarTek Tirane 3,915,969 2018-12-28 2019-01-08 427321010012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala 2101001 Bashkia Tirane Kendi lojrave per femije parku liqeni artificial Garanci shk.45642/1 21.12.18 kont 2474/4 08.02.16 PV 14.12.2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >