Transaksion Thesari 2019-2021

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All SHERIF NASUFI All 684,680.00 14 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 15,420 2020-06-24 2020-06-25 97521180012020 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME TRANSPORT FEMIJESH HANDIKAPE UP 05 DT 10.02.2020, KONTRATE DT 17.02.2020 FAT 53 DT 31.03.2020 SERI 1343920
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 82,240 2020-05-21 2020-05-22 72821180012020 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME SHERBIM TRANSPORT FEMIJESH HANDIKAPE KONTRATE 1/1 DT 28.01.2019 FAT 52 DT 29.02.2020 SERI 13439204
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 25,700 2020-05-20 2020-05-21 71921180012020 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME TRANSPORT HANDIKAPESH KONTR 1/1 DT 28.01.2019 FAT 51 DT 20.12.2019 SERI 13439203 PREVENTIV DT 27.11.2019
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 43,690 2019-12-05 2019-12-06 207021180012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME TRANSPORT FEMIJE HANDIKAPE KONTR 1/1 DT 28.01.2019 UP 01 DT 24.01.2019 FAT 50 DT 27.11.2019 SERI 13439202 PREVENTIV DT 27.11.2019 KERKESE DT 318 DT 24.01.2019
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 59,110 2019-11-04 2019-11-05 187621180012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME TRANSPORT FEMIJESH HANDIKAPE KONTR 1/1 DT 28.01.2019 UP 01 DT 24.01.2019 FAT 49 DT 31.10.2019 SERI 13439201 PREVENTIV DT 31.10.2019 KERKESE 318 DT 24.01.2019
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 28,270 2019-10-02 2019-10-03 169421180012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KAVAJE SA LIKUIDOJME SHERBIME TRANSPORTI PER FEMIJET HANDIKAPE UP 01 DT 24.01.2019 KONTR 1/1 DT 28.01.2019 KERKESE 318 DT 24.01.2019 FAT 48 DT 30.09.2019 SERI 7230200
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 74,530 2019-06-17 2019-06-18 111021180012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME TRANSPORT FEMIJESH HANDIKAPATE KONTR 1/1 DT 28.01.2019 UP 01 DT 24.01.2019 KERKESE 318 DT 24.01.2019 FAT 47 DT 12.06.2019 SERI 7230199 PREVENTIV DT 12.06.2019
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 51,400 2019-05-17 2019-05-20 87221180012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME TRANSPORT FEMIJESH HANDIKAPATE KONTR 1/1 DT 28.01.2019 UP 01 DT 24.01.2019 FAT 46 SERI 7230198 DT 30.04.2019 KERKESE 318 DT 24.01.2019
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 61,680 2019-04-12 2019-04-15 60721180012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME TRANSPORT FEMIJESH HANDIKAP KONTR 1/1 DT 28.01.2019 FAT 44 DT 28.02.2019 SERI 7230196 PREVENTIV DT 28.02.2019 UP 01 DT 24.01.2019 KERKESE 318 DT 24.01.2019
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 61,680 2019-04-12 2019-04-15 60721180012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME TRANSPORT FEMIJESH HANDIKAP KONTR 1/1 DT 28.01.2019 FAT 44 DT 28.02.2019 SERI 7230196 PREVENTIV DT 28.02.2019 UP 01 DT 24.01.2019 KERKESE 318 DT 24.01.2019
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 48,830 2019-04-02 2019-04-03 47221180012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME TRANSPORT FEMIJESH HANDIKAP KONTR 4/1 DT 19.03.2018 UP 04 DT 13.03.2018 FAT 45 DT 29.03.2019 SERI 7230197
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 48,830 2019-04-02 2019-04-03 47221180012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME TRANSPORT FEMIJESH HANDIKAP KONTR 4/1 DT 19.03.2018 UP 04 DT 13.03.2018 FAT 45 DT 29.03.2019 SERI 7230197
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 49,000 2019-03-28 2019-03-29 40621180012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KAVAJE SA LIKUIDOJME TRANSPORT FEMIJESH HANDIKAPATE KONTR 4/1 DT 19.03.2018 UP 4 DT 13.03.2018 FAT 42 DT 30.11.2018 SERI 7230194 PREV DT 30.11.2018
  Bashkia Kavaja (3513) SHERIF NASUFI Kavaje 34,300 2018-12-28 2019-01-07 176421180012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME TRANSPORT FEMIJESH HANDIKAPATE KONTR 4/1 DT 19.03.2018 FAT 43 DT 21.12.2018 SERI 7230195 PREVENTIV DT 21.12.2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >