Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All Marvin Kapllani All 733,856.00 9 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Rektorati i Universitetit te Mjekesise Tirane (3535) Marvin Kapllani Tirane 109,056 2020-10-12 2020-10-13 17010111992020 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres UM Rektorati shp materiale urdher nr 110 dt 18.09.2020 fat nr 89564801 fh nr 1 dt 28.09.2020
  Qendra e Trajnimit te Administrates Tatimore dhe Doganore (3535) Marvin Kapllani Tirane 106,800 2020-09-22 2020-09-23 3710101402020 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Qendra e Trajn te Admin Tat&Dog , lik ft shp rip seri 89564773 dt 09.07.2020, up nr 1 dt 08.07.2020, pv dt 08.07.2020 pv dt 07.07.2020
  Drejtoria e informacionit te Klasifikuar (3535) Marvin Kapllani Tirane 20,700 2020-01-13 2020-01-14 22010870042019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale DSIK PAISJE CITOFONIE , U PROK NR 49 DT 10.12.2019 [V 11.12.2019 FT 218 DT 11.12.2019 SERI 74636292 FH NR 30 DT 11.12.2019
  Rektorati i Universitetit te Mjekesise Tirane (3535) Marvin Kapllani Tirane 116,400 2019-11-20 2019-11-21 21010111992019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Rektorati Mjekesise konfigurim serveri fat nr 74636273 dt 08.11.2019
  Komisioni i pavarur i Kualifikimit (3535) Marvin Kapllani Tirane 120,000 2019-06-12 2019-06-13 11510630022019 Sherbime te tjera 1063002 Komis. Pavarur. Kualifikimit 2019 Lik Blerje kufje up. 115 dt 03.06.2019 nr.4043/1 pv.4043/2 dt 06.06.19 fat 6155 dt 06.06.19 s 74636155 fh 21 dt 06.06.19
  Gjykata e Apelit te Krimeve Tirane (3535) Marvin Kapllani Tirane 38,500 2019-04-25 2019-04-26 10910290102019 Kancelari 1029010 Gjykata Apelit e Krimeve te Renda 2019 Lik kancelari pv 10.04.2019 fat 74636153 nr 6153 dt 11.04.2019 fh 7 dt 11.04.2019
  Gjykata e Apelit te Krimeve Tirane (3535) Marvin Kapllani Tirane 38,500 2019-04-25 2019-04-26 10910290102019 Kancelari 1029010 Gjykata Apelit e Krimeve te Renda 2019 Lik kancelari pv 10.04.2019 fat 74636153 nr 6153 dt 11.04.2019 fh 7 dt 11.04.2019
  Komisioni i pavarur i Kualifikimit (3535) Marvin Kapllani Tirane 67,500 2019-03-05 2019-03-06 3910630022019 Sherbime te tjera 1063002 Komis. Pavarur. Kualifikimit 2019 Lik blerje licence up.50 dt 14.02.19 pv.1390/2 dt 20.02.2019 fat 39 s.66864511 dt 20.02.2019
  Komisioni i pavarur i Kualifikimit (3535) Marvin Kapllani Tirane 116,400 2019-02-06 2019-02-07 2210630022019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1063002 Komis. Pavarur. Kualifikimit 2019 Blerje materiale elektrike Up.14 dt 21.01.19 pv.451/2 dt 30.01.19 fat 17 dt 30.01.19 s 66864587 fh 2 dt 30.01.2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >