Transaksion Thesari 2019-2021

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All FLADY PETROLEUM All 73,950,515.00 418 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Gjykata e Apelit Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 39,917 2021-11-23 2021-11-24 22110290042021 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 1029004 Gjykata e apelit GJ karburant fat nr 241/2021 dt 18.11.2021 fh nr 26 dt 18.11.2021 pv
  Gjykata e Apelit Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 26,100 2021-11-23 2021-11-24 22210290042021 Karburant dhe vaj 1029004 Gjykata e apelit GJ karburant fat nr 249/2021 dt 19.11.2021 fh nr 27 dt 19.11.2021 kontr nr 100 dt 19.02.2021 up nr 2 dt 15.02.2021 ftese oferte njoftim fituesi
  Qarku Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 85,925 2021-11-23 2021-11-24 29420110012021 Karburant dhe vaj 2011001 Qarku Gjirokaster karburant fat nr 221/2021 dt 08.11.2021 fh nr 17 dt 08.11.2021 kontr 368/1 dt 26.04.2021
  Gjykata e Apelit Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 69,020 2021-11-11 2021-11-12 21610290042021 Karburant dhe vaj 1029004 Gjykata e apelit GJ karburant fat nr 220/2021 dt 08.11.2021 fh nr 24 dt 08.11.2021 kontr nr 100 dt 19.02.2021 up nr 2 dt 15.02.2021 ftese oferte njoftim fituesi
  Drejtoria Vendore e Policise Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 99,288 2021-11-11 2021-11-12 36310160282021 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 1016028 Drejt vendore e policise GJ qeramarrje mjete transporti fat nr 210/2021 dt 03.11.2021 up nr 21 dt 16.07.2021 ftese oferte klasifikim perfundimtar
  Drejtoria Rajonale e Monumenteve te Kultures Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 530,088 2021-11-11 2021-11-12 11410120042021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1012004 Drejt Raj Monum Kultures karburant fat nr 203/2021 dt 02.11.2021 fh nr 5 dt 02.11.2021 up nr 2 dt 22.10.2021 ftese oferte njoftim fituesi
  Bashkia Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 117,000 2021-10-29 2021-11-01 90721150012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2115001,Bashkia Gjirokaster pjese kembimi per mirembajtje automjeti fat nr 157/2021 dt 04.10.2021 fh nr 32 dt 04.10.2021 pv marrje ne dorezim kontr nr 6678 dt 21.06.2021
  Bashkia Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 25,680 2021-10-29 2021-11-01 91521150012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2115001,Bashkia Gjirokaster pjese kembimi per mirembajtje automjeti fat nr 170/2021 dt 07.10.2021 fh nr 40 dt 07.10.2021 pv marrje ne dorezim kontr nr 6678 dt 21.06.2021
  Bashkia Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 206,760 2021-10-29 2021-11-01 90921150012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2115001,Bashkia Gjirokaster pjese kembimi per mirembajtje automjeti fat nr 161/2021 dt 05.10.2021 fh nr 34 dt 05.10.2021 pv marrje ne dorezim kontr nr 6678 dt 21.06.2021
  Bashkia Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 315,960 2021-10-29 2021-11-01 91321150012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2115001,Bashkia Gjirokaster pjese kembimi per mirembajtje automjeti fat nr 166/2021 dt 06.10.2021 fh nr 38 dt 06.10.2021 pv marrje ne dorezim kontr nr 6678 dt 21.06.2021
  Bashkia Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 35,040 2021-10-29 2021-11-01 91621150012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2115001,Bashkia Gjirokaster pjese kembimi per mirembajtje automjeti fat nr 171/2021 dt 07.10.2021 fh nr 41 dt 07.10.2021 pv marrje ne dorezim kontr nr 6678 dt 21.06.2021
  Bashkia Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 66,600 2021-10-29 2021-11-01 91021150012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2115001,Bashkia Gjirokaster pjese kembimi per mirembajtje automjeti fat nr 162/2021 dt 05.10.2021 fh nr 35 dt 05.10.2021 pv marrje ne dorezim kontr nr 6678 dt 21.06.2021
  Bashkia Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 68,040 2021-10-29 2021-11-01 91721150012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2115001,Bashkia Gjirokaster pjese kembimi per mirembajtje automjeti fat nr 172/2021 dt 07.10.2021 fh nr 42 dt 07.10.2021 pv marrje ne dorezim kontr nr 6678 dt 21.06.2021
  Bashkia Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 87,600 2021-10-29 2021-11-01 90621150012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2115001,Bashkia Gjirokaster pjese kembimi per mirembajtje automjeti fat nr 156/2021 dt 04.10.2021 fh nr 31 dt 04.10.2021 pv marrje ne dorezim kontr nr 6678 dt 21.06.2021
  Bashkia Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 62,400 2021-10-29 2021-11-01 90821150012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2115001,Bashkia Gjirokaster pjese kembimi per mirembajtje automjeti fat nr 158/2021 dt 04.10.2021 fh nr 33 dt 04.10.2021 pv marrje ne dorezim kontr nr 6678 dt 21.06.2021
  Bashkia Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 89,160 2021-10-29 2021-11-01 91121150012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2115001,Bashkia Gjirokaster pjese kembimi per mirembajtje automjeti fat nr 164/2021 dt 06.10.2021 fh nr 36 dt 06.10.2021 pv marrje ne dorezim kontr nr 6678 dt 21.06.2021
  Bashkia Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 277,200 2021-10-29 2021-11-01 91221150012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2115001,Bashkia Gjirokaster pjese kembimi per mirembajtje automjeti fat nr 165/2021 dt 06.10.2021 fh nr 37 dt 06.10.2021 pv marrje ne dorezim kontr nr 6678 dt 21.06.2021
  Bashkia Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 39,000 2021-10-29 2021-11-01 91421150012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2115001,Bashkia Gjirokaster pjese kembimi per mirembajtje automjeti fat nr 167/2021 dt 06.10.2021 fh nr 39 dt 06.10.2021 pv marrje ne dorezim kontr nr 6678 dt 21.06.2021
  Qarku Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 85,405 2021-10-19 2021-10-20 26520110012021 Karburant dhe vaj 2011001 Qarku Gjirokaster karburant fat nr 179/2021 dt 11.10.2021 fh nr 16 dt 11.10.2021 kontr 368/1 dt 26.04.2021
  Gjykata e Apelit Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 68,112 2021-10-14 2021-10-15 19710290042021 Karburant dhe vaj 1029004 Gjykata e apelit GJ karburant fat nr 178/2021 dt 11.10.2021 fh nr 22 dt 11.10.2021 kontr nr 100 dt 19.02.2021 up nr 2 dt 15.02.2021 ftese oferte njoftim fituesi