Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All FIQIRI HOXHA / KAVAJE All 4,785,392.00 18 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Prokuroria e rrethit Kavaje (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 24,900 2021-12-17 2021-12-20 20510280112021 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit PROKURORIA KAVAJE MIREMBAJTJE MJET TRANSPORTI, UP NR 4 DT 16.12.2021 FATURE NR 92 DT 16.12.2021
  Prokuroria e rrethit Kavaje (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 98,000 2021-11-16 2021-11-17 17610280112021 Karburant dhe vaj PROKURORIA KAVAJE BLERJE KARBURANT DHE VAJ FATURE NR 79 DT 12.11.2021 KERKESE BLERJE DT 10.11.2021
  Shk. Profes."Agrobiznes" Kavaje (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 58,200 2021-10-29 2021-11-02 11210102722021 Sherbim per ngrohje SHKOLLA AGROBIZNES MIREMBAJTJE KALDAJE, UP NR 48 DT 18.10.2021 FATURE NR 68 DT 20.10.2021
  Bashkia Kavaja (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 229,298 2021-05-17 2021-05-18 88621180012021 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE MJETI KONTR 1699/4 DT 02.07.2020 FAT 156 DT 28.07.2020 SERI 90758504
  Bashkia Kavaja (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 87,073 2021-03-10 2021-03-11 43921180012021 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE MJETI UP 201 DT 22.05.2020 KONTR 1699/4 DT 02.07.2021 FAT 178 DT 09.10.2020 SERI 90758526
  Bashkia Kavaja (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 539,500 2021-03-10 2021-03-11 44021180012021 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE MJETI UP 201 DT 22.05.2020 KONTR 1699/4 DT 02.07.2021 FAT 166 DT 04.09.2020 SERI 90758514
  Bashkia Kavaja (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 234,011 2021-03-10 2021-03-11 43821180012021 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KJ SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE MJETI UP 201 DT 22.05.2020 KONTR 1699/4 DT 02.07.2021 FAT 177 DT 09.10.2020 SERI 90758525
  Bashkia Kavaja (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 100,000 2020-10-22 2020-10-23 185221180012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KAVAJE SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE MJETE TRANSPOT UP 201 DT 22.05.2020 PROT 1699 KONTR 1699/4 DT 02.07.2020 FAT 156 DT 28.07.2020 SERI 90758504
  Bashkia Kavaja (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 1,605,257 2020-10-22 2020-10-23 185121180012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KAVAJE SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE MJETE TRANSPOT UP 201 DT 22.05.2020 PROT 1699 KONTR 1699/4 DT 02.07.2020 FAT 156 DT 28.07.2020 SERI 90758504
  Bashkia Kavaja (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 299,811 2020-10-22 2020-10-23 185321180012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KAVAJE SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE MJETE TRANSPOT UP 201 DT 22.05.2020 PROT 1699 KONTR 1699/4 DT 02.07.2020 FAT 156 DT 28.07.2020 SERI 90758504
  Bashkia Kavaja (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 132,789 2020-10-22 2020-10-23 185421180012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KAVAJE SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE MJETE TRANSPOT UP 201 DT 22.05.2020 PROT 1699 KONTR 1699/4 DT 02.07.2020 FAT 156 DT 28.07.2020 SERI 90758504
  Bashkia Kavaja (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 84,571 2020-10-15 2020-10-16 183421180012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KAVAJE SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE MJETE TRANSPORTI KONTR 1699/4 DT 02.07.2020 FAT 162 DT 27.08.2020 SERI 90758510 UP 201 DT 22.05.2020
  Bashkia Kavaja (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 643,500 2020-10-15 2020-10-16 183521180012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KAVAJE SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE MJETE TRANSPORTI KONTR 1699/4 DT 02.07.2020 FAT 161 DT 21.08.2020 SERI 90758509 UP 201 DT 22.05.2020
  Bashkia Kavaja (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 174,873 2020-10-15 2020-10-16 183321180012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KAVAJE SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE MJETE TRANSPORTI KONTR 1699/4 DT 02.07.2020 FAT 169 DT 08.09.2020 SERI 90758517 UP 201 DT 22.05.2020
  Bashkia Kavaja (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 143,652 2020-10-15 2020-10-16 183721180012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KAVAJE SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE MJETE TRANSPORTI KONTR 1699/4 DT 02.07.2020 FAT 168 DT 08.09.2020 SERI 90758516 UP 201 DT 22.05.2020
  Bashkia Kavaja (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 227,457 2020-10-15 2020-10-16 183621180012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KAVAJE SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE MJETE TRANSPORTI KONTR 1699/4 DT 02.07.2020 FAT 167 DT 08.09.2020 SERI 90758515 UP 201 DT 22.05.2020
  Shk. Profes."Agrobiznes" Kavaje (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 75,000 2020-07-02 2020-07-03 7210102722020 Sherbim per ngrohje AGROBIZNESI LIK FAT NR 39 SERI 61872339 DT 28.05.2020 TE UP NR 27 DT 25.05.2020 SHPENZIM MIREMBAJTJE KALDAJE
  Prokuroria e rrethit Kavaje (3513) FIQIRI HOXHA / KAVAJE Kavaje 27,500 2019-09-13 2019-09-16 13310280112019 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes PROKURORIA SA LIKUIDOJME MIREMBAJTJE APARATESH,PAISJE TEKNIKE DHE VEGLA PUNE KERKESE DT 09.09.2019 FAT 69 DT 12.09.2019 SERI 64197165
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >