Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All ELECTRO SECURITY ALBANIA All 1,844,852.00 38 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 42,315 2021-12-03 2021-12-06 13610120182021 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIM RUAJTJE OBJEKTI, U.P NR.1 DT 07.01.2021, FT.OFERTE, P.V SHPALLJE FITUESI DT 11.01.2021, KONTRATE NR.6 PROT DT 12.01.2021, DOK.SISTEMI, FAT.NR.96/2021 DT 30.11.2021, UB42260
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 42,315 2021-11 2021-11-05 12310120182021 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIM RUAJTJE OBJEKTI, U.P NR.1 DT 07.01.2021, FT.OFERTE, P.V SHPALLJE FITUESI DT 11.01.2021, KONTRATE NR.6 PROT DT 12.01.2021, DOK.SISTEMI, FAT.NR.80/2021 DT 27.10.2021, UB41933
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 42,315 2021-10-05 2021-10-06 11010120182021 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIM RUAJTJE OBJEKTI, U.P NR.1 DT 07.01.2021, FT.OFERTE, P.V SHPALLJE FITUESI DT 11.01.2021, KONTRATE NR.6 PROT DT 12.01.2021, DOK.SISTEMI, FAT.NR.59/2021 DT 30.09.2021, UB41638
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 42,315 2021-09-17 2021-09-20 10210120182021 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIM RUAJTJE OBJEKTI, U.P NR.1 DT 07.01.2021, FT.OFERTE, P.V SHPALLJE FITUESI DT 11.01.2021, KONTRATE NR.6 PROT DT 12.01.2021, DOK.SISTEMI, FAT.NR.48/2021 DT 14.09.2021, UB41542
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 42,315 2021-08-09 2021-08-10 8610120182021 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIM RUAJTJE OBJEKTI, U.P NR.1 DT 07.01.2021, FT.OFERTE, P.V SHPALLJE FITUESI DT 11.01.2021, KONTRATE NR.6 PROT DT 12.01.2021, DOK.SISTEMI, FAT.NR.12/2021 DT 02.08.2021, UB41339
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 42,315 2021-07-13 2021-07-14 7410120182021 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIM RUAJTJE OBJEKTI, U.P NR.1 DT 07.01.2021, FT.OFERTE, P.V SHPALLJE FITUESI DT 11.01.2021, KONTRATE NR.6 PROT DT 12.01.2021, DOK.SISTEMI, FAT.NR.6/2021 DT 01.07.2021, UB41180
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 36,270 2021-06-07 2021-06-08 6210120182021 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIM RUAJTJE OBJEKTI, U.P NR.1 DT 07.01.2021, FT.OFERTE, P.V SHPALLJE FITUESI DT 11.01.2021, KONTRATE NR.6 PROT DT 12.01.2021, DOK.SISTEMI, FAT.NR.5/2021 DT 04.06.2021, UB40951
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 51,876 2021-05-05 2021-05-06 4810120182021 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIM RUAJTJE OBJEKTI, U.P NR.1 DT 07.01.2021, FT.OFERTE, P.V SHPALLJE FITUESI DT 11.01.2021, KONTRATE NR.6 PROT DT 12.01.2021, DOK.SISTEMI, FAT.NR.4/2021 DT 04.05.2021, UB40735
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 93,204 2021-04-07 2021-04-08 3310120182021 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIME RUAJTJE ME SISTEM ALARMI,U.P NR.1 I T. PER OF. DT 07.01.2021,P.V FIT. DT 11.01.2021,DOK.SIST.,KONTR. NR.6 PROT. DT 12.01.2021,FAT. NR.1/2021-3/2021 DT 01.04.2021,U.B 40585
  Agjencia Rajonale e Ekstensionit Bujqesor Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 126,000 2020-12-28 2020-12-29 23310051422020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1005142 AGJENSIA RAJ.EKSTENSIONIT BUJQESOR KORCE SHERBIME TE SIGURIMIT DHE RUAJTJES SE OBJEKTEVE U.PROKURIMI NR.05 DT 25.06.2020;F.OFERTE DT.25.06.2020;P VERBAL;NJ.FIT. DT 29.06.2020;02.07.2020 FAT NR 505 DT.28.12.2020;DOK.SISTEMI;UB 38614
  Agjencia Rajonale e Ekstensionit Bujqesor Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 114,000 2020-12-14 2020-12-15 21010051422020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1005142 AGJENSIA RAJ.EKSTENSIONIT BUJQESOR KORCE SHERBIME TE SIGURIMIT DHE RUAJTJES SE OBJEKTEVE U.PROKURIMI NR.05 DT 25.06.2020;F.OFERTE DT.25.06.2020;P VERBAL;NJ.FIT. DT 29.06.2020;02.07.2020 FAT NR 460 DT.30.11.2020;DOK.SISTEMI;UB 38614
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 31,068 2020-12-03 2020-12-04 12210120182020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIM RUAJTJE OBJEKTI, U.P NR.1 DT 15.01.2020, FTESE PER OFERTE, P.V SHPALLJE FITUESI DT 20.01.2020, KONTRATE NR.21 PROT DT 21.01.2020, FAT.NR.455 DT 28.11.2020, DOK.SISTEMI, UB 39714
  Agjencia Rajonale e Ekstensionit Bujqesor Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 114,000 2020-11-23 2020-11-24 18610051422020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1005142 AGJENSIA RAJ.EKSTENSIONIT BUJQESOR KORCE SHERBIME TE SIGURIMIT DHE RUAJTJES SE OBJEKTEVE U.PROKURIMI NR.05 DT 25.06.2020;F.OFERTE DT.25.06.2020;P VERBAL;NJ.FIT. DT 29.06.2020;02.07.2020 FAT NR 414 DT.31.10.2020;DOK.SISTEMI;UB 38614
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 31,068 2020-11-04 2020-11-05 10710120182020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIM RUAJTJE OBJEKTI, U.P NR.1 DT 15.01.2020, FTESE PER OFERTE, P.V SHPALLJE FITUESI DT 20.01.2020, KONTRATE NR.21 PROT DT 21.01.2020, FAT.NR.408 DT 29.10.2020, DOK.SISTEMI, UB 39416
  Agjencia Rajonale e Ekstensionit Bujqesor Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 114,000 2020-10-14 2020-10-15 16610051422020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1005142 AGJENSIA RAJ.EKSTENSIONIT BUJQESOR KORCE SHERBIME TE SIGURIMIT DHE RUAJTJES SE OBJEKTEVE U.PROKURIMI NR.05 DT 25.06.2020;F.OFERTE DT.25.06.2020;P VERBAL;NJ.FIT. DT 29.06.2020;02.07.2020 FAT NR 368 DT.30.09.2020;DOK.SISTEMI;UB 38614
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 31,068 2020-10-06 2020-10-07 9710120182020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIM RUAJTJE OBJEKTI, U.P NR.1 DT 15.01.2020, FTESE PER OFERTE, P.V SHPALLJE FITUESI DT 20.01.2020, KONTRATE NR.21 PROT DT 21.01.2020, FAT.NR.366 DT 29.09.2020, DOK.SISTEMI, UB 39206
  Agjencia Rajonale e Ekstensionit Bujqesor Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 114,000 2020-09-14 2020-09-15 14310051422020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1005142 AGJENSIA RAJ.EKSTENSIONIT BUJQESOR KORCE SHERBIME TE SIGURIMIT DHE RUAJTJES SE OBJEKTEVE U.PROKURIMI NR.05 DT 25.06.2020;F.OFERTE DT.25.06.2020;P VERBAL;NJ.FIT. DT 29.06.2020;02.07.2020 FAT NR 324 DT.31.08.2020;DOK.SISTEMI;UB 38614
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 31,068 2020-09-10 2020-09-11 8510120182020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIM RUAJTJE OBJEKTI, U.P NR.1 DT 15.01.2020, FTESE PER OFERTE, P.V SHPALLJE FITUESI DT 20.01.2020, KONTRATE NR.21 PROT DT 21.01.2020, FAT.NR.322 DT 31.08.2020, DOK.SISTEMI, UB 39041
  Agjencia Rajonale e Ekstensionit Bujqesor Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 114,000 2020-08-20 2020-08-21 13010051422020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1005142 AGJENSIA RAJ.EKSTENSIONIT BUJQESOR KORCE SHERBIME TE SIGURIMIT DHE RUAJTJES SE OBJEKTEVE U.PROKURIMI NR.05 DT 25.06.2020;F.OFERTE DT.25.06.2020;P VERBAL;NJ.FIT. DT 29.06.2020;02.07.2020 FAT NR 283 DT.05.08.2020;DOK.SISTEMI;UB 38957
  Muzeu Kombetar i Artit Mesjetar Korce (1515) ELECTRO SECURITY ALBANIA Korçe 31,068 2020-08-05 2020-08-06 6910120182020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MUZEU KOMBETAR I ARTIT MESJETAR KORCE (1012018) SHERBIM RUAJTJE OBJEKTI, U.P NR.1 DT 15.01.2020, FTESE PER OFERTE, P.V SHPALLJE FITUESI DT 20.01.2020, KONTRATE NR.21 PROT DT 21.01.2020, FAT.NR.277 DT 29.07.2020, DOK.SISTEMI, UB 38873