Transaksion Thesari 2019-2021

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All ECO CLEANING All 276,394,855.00 25 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,052,390 2021-09-02 2021-09-07 86721660012021 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez 2021-Pagesa periodike pastrimit te qytetit Kont. ne vazhdim 1107/486/1 dt 23.05.2018 rap. pun. 30 dt 04.12.2020 fat 17 dt 04.12.2020 s 65707791 rap. perf.392 dt 26.11.2020 rap. perf.401 dt 07.12.2020
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,052,390 2021-07-29 2021-08-02 75821660012021 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez 2021-Pagesa periodike pastrimit te qytetit Kont. ne vazhdim 1107/486/1 dt 23.05.2018 rap. pun. 29 dt 04.11.2020 fat 14 dt 04.11.2020 s 65707788 rap. perf.353 dt 28.10.2020 rap. perf.359 dt 05.11.2020
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,052,390 2021-05-14 2021-05-17 47321660012021 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez 2021-Pagesa periodike pastrimit te qytetit Kont. ne vazhdim 1107/486/1 dt 23.05.2018 rap. pun. 28 dt 5.10.2020 fat 13 dt5.10.2020 s 65707787rap. perf.323 dt 6.10.2020 rap. sherb i kryer.310dt 28.09.2020
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,052,390 2021-05-05 2021-05-06 44421660012021 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez 2021-Pagesa periodike pastrimit te qytetit Kont. ne vazhdim 1107/486/1 dt 23.05.2018 rap. pun. 27 dt 04.09.2020 fat 11 dt 04.09.2020 s 65707785 rap. perf.310 dt 28.09.2020 rap. perf.278 dt 08.09.2020
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,052,390 2021-04-07 2021-04-08 33321660012021 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez 2021-Pagesa periodike pastrimit te qytetit Kont. ne vazhdim 1107/486/1 dt 23.05.2018 rap. pun. 26 dt 04.08.2020 fat 10 dt 04.08.2020 s 65707784 rap. perf.240 dt 06.08.2020 rap. sherb.kryer.224 dt 27.07.2020
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,052,390 2020-11-17 2020-11-18 100421660012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez - pagesa periodike koncesion per pastrimin e qytetit, nr. 25 Kont ne vazhdim 1107 486/1 dt 23.05.18 , ft nr.7 s 65707781 dt 08.07.20,Rap. punime 25 dt 08.07.20 , rap.perform. 202 dt 09.07.20 rap. sherb.186 dt 26.06.20
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,052,390 2020-10-22 2020-10-28 90921660012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez - pagesa periodike koncesion per pastrimin e qytetit, nr. 23 Kont ne vazhdim 1107 486/1 dt 23.05.18 , ft 65707780 dt 04.06.20,Rap. punime 123 dt 27.05.20 , rap.perform. 134 dt 04.06.2020
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,052,390 2020-08-17 2020-08-18 69421660012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez - pagesa periodike koncesion per pastrimin e qytetit, nr. 18 Kont ne vazhdim 1107 486/1 dt 23.05.18 , ft 65707779 dt 04.05.20,Rap. punime 105 dt 27.04.20 , rap.perform. 108 dt 04.05.2020
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,052,390 2020-08-06 2020-08-07 65421660012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez - pagesa periodike koncesion per pastrimin e qytetit, nr. 18 Kont ne vazhdim 1107 486/1 dt 23.05.18 , ft 65707778 dt 03.04.20,Rap. punime 88 dt 30.03.20 , rap.perform. 91 dt 03.04.2020
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,052,390 2020-06-19 2020-06-22 49821660012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez - pagesa periodike koncesion per pastrimin e qytetit, nr. 18 Kont ne vazhdim 1107 486/1 dt 23.05.18 , ft 65707777 dt 4.3.20,Rap. punime 63 dt 26.2.20 , rap.perform. 77 dt 5.3.20
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,052,390 2020-05-19 2020-05-20 37421660012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez -sipas tabeles pagesa periodike koncesion per pastrimin e qytetit, nr. 18 Kont ne vazhdim 1107 486/1 dt 23.05.18 Rap. punime 396dt 26.12.19 fat 1 dt 6.1.20 s 65707775 rap.perform. 14 dt 7.1.20
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,052,390 2020-05-19 2020-05-20 37521660012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez -sipas tabeles pagesa periodike koncesion per pastrimin e qytetit, nr. 18 Kont ne vazhdim 1107 486/1 dt 23.05.18 Rap. punime 35dt 27.1.20 fat 2 dt 4.2.20 s 65707776 rap.perform. 42 dt 4.2.20
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 8,766,175 2020-02-21 2020-02-24 14021660012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez - Pagesa periodike koncesion per pastrimin e qytetit, nr. 18 Kont ne vazhdim 1107 486/1 dt 23.05.18 Rap. punime 18 dt 04.12.2019 fat 17 dt 09.12.2019 s 65707773 rap. perform.375 dt 25.11.19 rap.perform. 381 dt 09.12.19
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,250,000 2020-01-16 2020-01-17 3521660012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2166001 Bashkia Kamez - Pagesa periodike koncesion per pastrimin e qytetit, Kont ne vazhdim 1107 486/1 dt 23.05.18 Rap. punime 17 dt 05.11.2019 fat 12 dt 04.11.2019 s 65707768 rap. perform.346 dt 06.11.19 rap. sherb. 331 dt 26.10.19
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,250,000 2019-12-17 2019-12-18 118121660012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Kamez- Pagesa periodike pastrimi i qytetit Kont ne vazh.1107rep,486/1 dt 23.05.2018 rap.pun. 16 dt 04.09.19 fat 11 dt 04.10.2019 s 65707767 rap.277 dt 01.10.2019 rap. performanc 290 dt 04.10.2019
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,250,000 2019-10-14 2019-10-15 101521660012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Kamez- Pagesa periodike pastrimi i qytetit Kont ne vazh.1107rep,486/1 dt 23.05.2018 rap.pun. 195 dt 26.08.19 fat 10 dt 04.09.2019 s 65707766 rap.201 dt 04.09.2019 rap. punimesh 15 dt 04.09.2019
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,250,000 2019-08-06 2019-08-07 84321660012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Kamez- Pagesa periodike pastrimi i qytetit Kont ne vazh.1107rep,486/1 dt 23.05.2018 rap.pun. 23 dt 05.08.19 fat 8 dt 05.08.2019 s 65707764 rap.175 dt 26.07.2019 rap.perf. 185 dt 05.08.2019
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,250,000 2019-07-11 2019-07-17 69721660012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Kamez -Pagesa periodike koncensionarit Kont ne vazhdim 1107 rep.486/1 dt 23.05.2018 rap.pun 22 dt 03.07.19 fat 7 dt 04.07.19 s 65707763 rap.perf.154 dt 05.07.2019
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,250,000 2019-06-11 2019-06-12 55521660012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Kamez -Pagesa periodike e konces.per pastrimin e qytetit Kont ne vazhdim nr.1107 dt 23.05.2018 rap.pun.115 dt 26.04.19 fat 6 dt 06.05.2019 s 65707762 rap. sherb.134 dt 26.05.2019
  Bashkia Kamez (3535) ECO CLEANING Tirane 11,250,000 2019-05-08 2019-05-09 42121660012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Kamez -Pagesa periodike e konces.per pastrimin e qytetit Kont ne vazhdim nr.1107 dt 23.05.2018 rap.pun.115 dt 26.04.19 fat 5 dt 0305.19 s 65707761 rap. sherb.112 dt 03.05.19 dhe 123 dt 03.05.2019