Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All ARBEN ÇEPELE All 4,087,263.00 22 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 94,472 2022-02-22 2022-02-23 5721130012022 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KOPESHTIN BASHK ROSK FAT 12/2021 DT 30/06/2021
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 121,272 2021-06-15 2021-06-16 23021130012021 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat MALLRA USHQIMOR PER KOPESHTIN ME DREK BASHK. ROSK FAT 4/2021 DT 02/04/2021,KNTR 2543 DT 01/04/2021
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 135,290 2021-06-15 2021-06-16 23221130012021 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat MALLRA USHQIMOR PER KOPESHTIN ME DREK BASHK. ROSK FAT 11/2021 DT 01/06/2021,KNTR 2543 DT 01/04/2021
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 80,901 2021-06-15 2021-06-16 22821130012021 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat MALLRA USHQIMOR PER KOPESHTIN ME DREK BASHK. ROSK FAT 1/2021 DT 01/02/2021,KNTR 2543 DT 01/04/2021
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 76,247 2021-06-15 2021-06-16 22921130012021 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat MALLRA USHQIMOR PER KOPESHTIN ME DREK BASHK. ROSK FAT 2/2021 DT 06/03/2021,KNTR 2543 DT 01/04/2021
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 154,333 2021-06-15 2021-06-16 23121130012021 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat MALLRA USHQIMOR PER KOPESHTIN ME DREK BASHK. ROSK FAT 6/2021 DT 30/04/2021,KNTR 2543 DT 01/04/2021
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 107,257 2021-05-20 2021-05-21 18021130012021 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat MALLRA USHQIMOR PER KOPESHTIN ME DREK ROSKOVEC FAT 6 SERI 13257731 DT 31/12/2020
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 52,858 2021-03-12 2021-03-16 10221130012021 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA ROSK FAT 1,2,3 DT 27/11/2020 USHQIME
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 1,507,815 2020-12-24 2020-12-28 51321130012020 Te tjera transferta tek individet PROJEKTI TEK KAFJA E GJYSHIT BASHKIA RROSKOVEC KNTR 5916 DT 04/11/2020,FAT 28 SERI 14077378 DT 18/12/2020
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 36,382 2020-08-11 2020-08-12 27921130012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KOPESHTIN B. RROSK FAT 31 SERI 13257679 DT 10/01/2020 KNTR 3156 DT 03/08/2020
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 156,244 2020-02-17 2020-02-19 4721130012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KOPESHTIN BASHK RROSKOVEC FAT 26,27SERI 13257672,673 DT 25,27/11//2019
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 227,404 2020-02-17 2020-02-19 4621130012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KOPESHTIN BASHK RROSKOVEC FAT 24,25 SERI 13257670,671 DT 01/31/10/2019
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 100,062 2020-02-17 2020-02-19 4521130012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KOPESHTIN BASHK RROSKOVEC FAT 22,23 SERI 13257669,667 DT 17/30/092019
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 152,578 2020-02-17 2020-02-19 4821130012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KOPESHTIN BASHK RROSKOVEC FAT 28,29SERI 13257676,677 DT 27/12//2019
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 99,212 2019-08-22 2019-08-23 32521130012019 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KOPESHTIN B. RROSKOVEC KNTR 3156 DT 03/08/2019,FAT 19 SERI 13257661 DT 28/06/2019
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 9,256 2019-08-22 2019-08-23 32621130012019 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KOPESHTIN B. RROSKOVEC KNTR 3156 DT 03/08/2019,FAT 21 SERI 13257666 DT 05/07/2019,FAT 20 SERI 13257665 DT 01/07/2019
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 203,660 2019-07-16 2019-07-17 27121130012019 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KOPESHTIN ME DREK BASHKIA RROSKOVEC KNTR 3156 DT 03/08/2019 ,FAT 16 SERI 13257656 DT 02/05/2019
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 166,712 2019-05-28 2019-05-29 19721130012019 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KOPSHTIN BASHKIA RROSKOVEC KNTR 3156 DT 03/08/2018,FAT 16 SERI 13257654 DT 01/04/2019
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 152,803 2019-05-08 2019-05-09 16621130012019 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KOPESHTIN BASHKIA RROSKOVEC KNTR 3156 DT 03/08/2019,FAT 7 SERI 12247231 DT 03/45/2018
  Bashkia Roskovec (0909) ARBEN ÇEPELE Fier 156,734 2019-03-15 2019-03-18 9521130012019 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KOPESHTIN BASHKIA RROSKOVEC KNTR 3156 DT 03/08/2019 FAT 9 SERI 12247234 DT 07/01/2019