Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All ALCANI SHPK All 184,621,784.00 314 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-03-18 2022-03-23 24110130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' 602- pellet up nr 153/3 dt 3.12.2020 kont nr 153/40 dt 6.01.2022 fat nr 52 dt 14.02.2022 fh nr 21 dt 14.02.2022
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-03-18 2022-03-23 23410130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' 602- barna up nr 153/3 dt 3.12.2020 kont nr 153/40 dt 06.01.2022 fat nr 42 dt 09.02.2022 fh nr 18 dt 09.02.2022
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-03-15 2022-03-17 21710130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' 602- barna up nr 153/40 dt 03.12.2020 kont nr 153/40 dt 06.01.2022 fat nr 32/2022 dt 02.02.2022 fh nr 14 dt 03.02.2022
  Sp. Librazhd (0821) ALCANI SHPK Librazhd 512,064 2022-03-11 2022-03-15 10210130762022 Te tjera materiale dhe sherbime speciale SPITALI LIBRAZHD,LIKUJDIM LENDE DJEGESE PER NGROHJE (BRIKET PELLET),FAT NR 76 DATE 01.03.2022,FH NR 30 DATE 01.03.2022,PROCES VERBAL KOL MALLI 01.03.2022,KONT NR 71/23 DATE 30.12.2021,UB NR 4620.
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-03-08 2022-03-10 20710130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' 602- barna up nr 153/3 dt 03.12.2020 kont nr 153/40 dt 06.01.2022 fat nr 30/2022 dt 31.01.2022 fh nr 12 dt 31.01.2022
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-03-08 2022-03-10 19810130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' 602- barna up nr 153/3 dt 03.12.2020 kont nr 153/40 dt 06.01.2022 fat nr 25 dt 27.01.2022 fh nr 9 dt 27.01.2022
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-02-28 2022-03-01 14310130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' pellet up nr 153/3 dt 03.12.2020 kont nr 153/40dt 06.01.2022 ft nr 17 dt 2101.2022 fh nr 7 dt 21.01.2022
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-02-28 2022-03-01 12710130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' pellet up nr 153/3 dt 03.12.2020 kont nr 153/40dt 06.01.2022 ft nr 14 dt 19.01.2022 fh nr 6 dt 19.01.2022
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-02-23 2022-02-28 8310130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' 602- pellet up nr 153/3 dt 03.12.2022 kont nr 153/40 dt 06.01.2022 ft nr 10 dt 14.01.2022 fh nr 4dt 14.01.2022
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-02-23 2022-02-28 8210130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' 602- pellet up nr 153/3 dt 03.12.2022 kont nr 153/40 dt 06.01.2022 ft nr 3 dt 07.01.2022 fh nr 1 dt 07.01.2022
  Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) ALCANI SHPK Tirane 1,109,783 2022-02-15 2022-02-18 3921011562022 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 2101156,DPOPublike , lik ft blerje pellet arsimi nr 268 dt 2.12.2021 detyr prapmb kontr v. 4832/1 dt 19.11.2021, marv k 37/5 dt 22.1.20
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-02-07 2022-02-10 3510130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' pellet vazhdim kont nr 153/35 dt 26.11.2021 ft nr 293/2021 dt 13.12.2021 fh nr 159 dt 13.12 2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-02-07 2022-02-10 3710130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' pellet vazhdim kont nr 153/35 dt 26.11.2021 ft nr 310/2021 dt 22.12.2021 fh nr 164 dt 22.12 2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-02-07 2022-02-10 3410130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' pellet vazhdim kont nr 153/35 dt 26.11.2021 ft nr 293/2021 dt 10.12.2021 fh nr 158 dt 10.12 2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-02-07 2022-02-10 3610130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' pellet vazhdim kont nr 153/35 dt 26.11.2021 ft nr 304/2021 dt 17.12.2021 fh nr 161dt 17.12 2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 524,943 2022-02-07 2022-02-10 3810130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' pellet vazhdim kont nr 153/35 dt 26.11.2021 ft nr 311/2021 dt 24.12.2021 fh nr 166 dt 24.12 2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) ALCANI SHPK Tirane 282,141 2022-02-07 2022-02-10 3310130512022 Sherbim per ngrohje 1013051 S.U.S.M '' Sheqet Ndroqi'' pellet vazhdim kont nr 153/35 dt 26.11.2021 ft nr 277/2021 dt 06.12.2021 fh nr 154 dt 06.12 2021
  Sp. Librazhd (0821) ALCANI SHPK Librazhd 405,840 2022-02-07 2022-02-09 3810130762022 Sherbim per ngrohje SPITALI LIBRAZHD,LIKUJDIM FAT NR. 5 DATE 10.01.2022,FH NR. 1 DATE 10.01.2022,PER BLERJE LENDE DJEGESE PER NGROHJE (BRIKET PELLET),PER KONT NR 71/23 DATE 30.12.2021 NR 4601.
  Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) ALCANI SHPK Tirane 2,368,800 2021-12-31 2022-01-20 71021011562021 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 2101156, DPOPublike lik ft lende djegese pellet arsimi nr 312 dt 28.12.21, fh 160 dt 28.12.21, pv 28.12.21, kontr v .5293/3 dt 21.12.21 marv kuad 37/5 dt 22.1.20
  Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) ALCANI SHPK Tirane 2,670,822 2021-12-31 2022-01-20 71121011562021 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 2101156, DPOPublike lik ft lende djegese pellet arsimi nr 313 dt 30.12.21, fh 161 dt 30.12.21, pv 30.12.21, kontr 5293/3 dt 21.12.21 marv kuad 37/5 dt 22.1.20