Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Sp. Berati (0202) E v i t a All 6,675,281.00 34 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 372,000 2022-02-22 2022-02-23 9010130642022 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali Berat blerje medikamente kontrata nr 305 dt 25.01.2022 ft nr 12074 dt 10.02.2022 fl hyrje nr 18 dt 10.02.2022 prve marrje ne dorezim tender i ministrise
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 14,750 2022-02-22 2022-02-23 9110130642022 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali Berat blerje medikamente kontrata nr 483 dt 09.02.2022 ft nr 12075 dt 10.02.2022 fl hyrje nr 17 dt 10.02.2022 prverbal marrje ne dorezim tender i ministrise
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 186,000 2022-02-10 2022-02-14 3110130642022 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali Berat blerje medikamente kontrata nr 305 dt 25.01.2022 ft nr 11432 dt 31.01.2022 fl hyrje nr 12 dt 31.01.2022
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 157,500 2021-12-29 2021-12-31 88010130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, blerje medikamente ft nr 9281/2021 dt 20.12.2021 fl hyrje nr 232 dt 20.12.2021 kontrata nr 4674 dt 14.12.2021 tender i ministrise se shendetesise prverbal dorezimi
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 156,650 2021-12-09 2021-12-14 79110130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, blerje medikamente ft nr 7845 dt 22.11.2021 fl hyrje nr 207 dt 22.11.2021 kontrta nr 4247 dt 16.11.2021 tende i ministrise, prvmd
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 430,852 2021-11-26 2021-12-02 71810130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, blerje medikamente ft nr 6398 dt 29.1.2021 fl hyrje nr 181 dt 29.10.2021 kontraat nr 4014 dt 29.10.2021 tender i ministrise , prvmd
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 23,730 2021-11-26 2021-12-02 72710130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, blerje medikamente ft nr 6547 dt 01.11.2021 fl hyrje nr 189 dt 01.11.2021 kontrata nr 4051 dt 01.11.2021 prvmd
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 279,000 2021-11-26 2021-12-02 69910130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, blerje medikamente ft nr 3011 dt 25.08.2021, diference fature, fl hyrje nr 128 dt 25.08.2021 kontrata nr 3316 tender i ministrise
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 33,925 2021-11-26 2021-12-02 71710130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, blerje medikamente ft nr 6399 dt 29.10.2021 fl hyrje nr 182 dt 29.10.2021 kontrata nr 3980 dt 27.10.2021 tende i ministrise, prvmd
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 157,500 2021-09-28 2021-09-29 58410130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, blerje medikamente ft nr 3658 dt 07.09.2021 fl hyrje nr 139 dt 07.09.2021 kontrata nr 3366 dt 07.09.2021 tender i ministrise
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 11,800 2021-09-27 2021-09-28 57510130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, blerje medikamente ft nr 3657 dt 07.09.2021 fl hyrje nr 138 dt 07.08.2021 kontrata nr 3299 dt 31.08.2021 tender i ministrise
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 279,000 2021-09-09 2021-09-14 54010130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, blerje medikamente ft nr 3011 dt 25.08.2021fl hyrje nr 128 dt 25.08.2021kontrata nr 3316 dt 18.09.2020 raport perfundimtar, pvmd, up nr 4014, 4014/1
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 186,000 2021-07-21 2021-07-26 45610130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, blerje medikamente ft nr 823/2021 dt 07.07.2021 fl hyrje nr 105 dt 07.07.2021 prverbale bashkelidhur, kontrata nr 3316 dt 18.09.2020, raporti perfundimtar, prvmd
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 186,000 2021-06-22 2021-06-24 38810130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, kontrata 3316 dt 18.09.2020 ft nr 243/2021 dt 14.06.2021 blerje medikamente prv, raportet perfundimtare , up nr 4014, 4014/1 dt 23.11.2020
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 63,000 2021-06-22 2021-06-24 39610130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali Rajonal Berat blerje medikamente ft nr 239/2021 dt 14.06.2021 fl hyrje nr 86 dt 14.06.2021 pr verbal kontrata 1952 dt 08.06.2021 prvmd tender i ministries
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 20,355 2021-06-22 2021-06-24 38710130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali Rajonal Berat blerje medikamente ft nr 240/2021 dt 14.06.2021 fl hyrje nr 82 dt 14.06.2021 kontrata nr 1953 dt 08.06.2021 tender i ministrise se shendetesise
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 279,000 2021-05-20 2021-05-24 31610130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali Rajonal Berat blerje medikamente ft nr 174/2021 dt 05.05.2021 fl hyrje nr 62 dt 05.05.2021 up nr 4014, 4014/1 kontrata 3316 dt 18.09.2020 raporti perfundimtar
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 325,350 2021-05-20 2021-05-24 31710130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali Rajonal Berat blerje medikamente ft nr 172/2021 dt 05.05.2021 fl hyrje nr 63 dt 05.05.2021 tender i ministrise se shendetesise pr verbal , raporti perfundimtar
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 542,250 2021-04-20 2021-04-22 23210130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, blerje medikamente ft nr 133/2021 dt 08.04.2021 fl hyrje 48 dt 08.04.2021 prverbal kontrata 4355 dt 28.12.2020 raport perfundimtar
  Sp. Berati (0202) E v i t a Berat 232,500 2021-04-20 2021-04-22 23310130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, blerje medikamente ft nr 134/2021 dt 08.04.2021 fl hyrje nr 49 dt 08.04.2021 up nr 4014, 4014/1 prverbal bashkelidhur kontrata 3316 dt 18.09.2020 pvmd